Dovolenka v Chorvátsku

janica81
28. mar 2012

Ahojte maminky...chcem Vás poprosiť o nejaké tipy a odporúčania na dovolenku v Chorvátsku. Miesto kde ste boli, ideálne ubytovanie na súkromí domček/vilka ....blízsko mora 🙂 a kedže chceme isť partia s maličkými deťmi tak ideálne piesočnatá alebo štrková pozvolna pláž 🙂 DAKUJEM ... My sme boli vlani na KRKU dedinka SILO....bolo výborne, len máme radi zmenu a chceme vyskúsať nieco nove... 🙂

mirka285
28. mar 2012

takychto tem je tu kopec,skusila si nieco pohladat skor ako si zalozila otazku???

janica81
autor
28. mar 2012

@mirka285 popravde som to len rychlo prebehla a nasla temy kde sa pytali an konkretny hotel... nemyslela som to zle

1ivanka1
28. mar 2012

@janica81 s akým najmladším dieťatkom ste boli u mora? nie je to náročné?

mirka285
28. mar 2012

@janica81 jeziz ani ja som to nemyslela zle,daj si do vyhladavaca dovolenka v Chorvatsku najdes kopec tem 😉

bryonia
28. mar 2012

Jednoznacne ostrov Pag, napr. Caska, alebo Novalija, Stara Novalija, Metajna. Vsade su piesocnate plaze, ale piesok je skor taky jemny strk. Ale ak sa vam v Sile pacilo, tiez sme tam uz boli, tak asi viete, co znamena chorvatska piesocna plaz.

maca_p
28. mar 2012

@1ivanka1 so 4 mesacnym v prave v chorvatsku. bolo to jednoduchsie ako s 2,5 rocnym loptosom 😀 😀 😀

janica81
autor
28. mar 2012

@1ivanka1 my sme boli so 7 m...pohoda... 🙂

1ivanka1
28. mar 2012

@maca_p to fakt??? lebo s priatelom milujeme more a uz rozmýšlame ako to zosúladíme s dieťatkom..no tento rok nijako, ale na druhý rok už to doma určite nevydržíme 🙂 a ešte nie je ani narodená a ja už rozmýšlam o dovolenke 😀

noemarta
28. mar 2012

@janica81 my sme boli minuly rok na Pagu Novalja, supeeer, odporucam a tak isto je dobry ostrov Rab, to je idel pre rodiny, je tam spravena piesocnata plaz pre deti, kde je velmi dlho plitcina. 😉

maca_p
28. mar 2012

@1ivanka1 ozaj 😀 , babo ma svoj rezim, cez den spalo v kociku na vzduchu, nadojcila som priamo na plazi uplne super. zato ten starsi, bol hotovy kamikadze, skocil by aj z mola do vody, sam sa vybral do hlbociny akoby more bola vana a seeeeckyyyy hracky na plazi chcel mat. boli sme v starej novalji na Pagu. je to celkom dobry flek, blizko je nemocnica, ktoru moj muz vyuzil s ladvinovym zachvatom 😲 , velky supermarket nebolo to az tak daleko ako makarska, takze ozaj izy-pizy 😎

bryonia
28. mar 2012

Napadol ma este aj Zaton, alebo NIn, tiez piesok a plytka voda, ale Pag je predsa lespsi.

1ivanka1
28. mar 2012

@maca_p no uvidím ako bude naše bábo poslušné a možno na pár dní to skúsime, na ten pag predsa to nie je ďaleko, keby bolo veľmi zle tak balíme kufre a ideme domov..ja len dúfam že bude po nás, my totižto obaja vydržíme na slnku ležať aj 10 hodín denne a ja aj 13 hodín denne 🙂
fuuuj ladvinovy zachvat..ten som mala pred tromi týždnami..:( co mu dali atb ci infuzky?

maca_p
28. mar 2012

@1ivanka1 aj aj dostal. to mal 1x v zivote. ved preco by sme na dovolenke nemali vsetko, ze ano. tento pagsky zaliv ma vyhodu v tom, ze tam nie su vlny a burlive more. pre deti je to idealne. my sme kvoli starsiemu chodili cez obed na kute, on sa potreboval troska schladit a najest a pospat. od palze sme byvali snad 300 - 400 metrov.

1ivanka1
28. mar 2012

@maca_p no chudák..a rovno na dovolenke..nič príjemné..poznám 😒
na pagu sme boli minulý rok a si pamatám ako sa tam jedno malé dievčatko tak samo túlalo, nemalo viacej ako 2 roky a maminka v klude spala na deke.. 🙂