Dovolenka v januári

meggyinka
1. jan 2018

Ahojte od manzela som dostala vianocny navrh ist niekde na dovolenku teraz v januari. Dlhsi cas si odkladal peniaze aby mna a dcerku niekde zobral. Okrem.chorvatska sme nikde tak daleko neboli..ako ja som sa to snazila odmietnut lebo som uz v 20tt a dcerka ma len rok a pol ale viem ze ani v lete a ani tak skoro nikde nepojdeme lebo ideme stavat dom.tento rok takze financii a casu uz nebude. Tak googlim nieco a neviem vsetko mi.pride drahe. Alebo neviem..rada si necham poradit kde sa oplati ist teraz..mam znamych ktory boli na Mauriciuse a az mi sanka spadla ako to je krasne. Mate nejake podobne tipy plus cenovo ako to vychadza?vdaka za rady

lilyianka
1. jan 2018

@meggyinka myslim, ze chyba dolezite info a to kolko penazi je odlozenych na dovolenku

miadi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marcah
2. jan 2018

my sme momentalne v thajsku, je tu krasne ale neviem ci by som tu sla tehotna. je treba dost dbat na hygienu.... cenovo je to tu ok, najdrahsie su letenky, ale vy zatial potrebujete len pre 2 dospelych. cez cestovku sa sem neoplati, urcite staci booknut letenku a pohladat ubytko online... teoreticky najdes ubytko aj na mieste a lacnejsie ale ja som s detmi sla na istotu...