Dovolenka v karavane - výhody a nevýhody

vikusjk
12. sep 2020

Ahojte babulky, prosim vas boli ste niektora na dovci, alebo vylete v prenajatom karavane? Kedze teraz necestujeme do zahranicia a asi ani buduci rok nebudeme, zvazujeme si prenajat karavan a spravit si taku okruznu cestu Slovenskom, spoznat miesta, kam bezne nehodime a mat aj taky zazitok pre dceru z toho, ze sme boli karavanom. Vedeli by ste mi povedat, ake su pripadne nevyhody cestovania v karavane, alebo odporucit niekoho na prenajom? Celkve zazitky, dojmy, atd? Dakujem 🙂

vikusjk
autor
14. sep 2020

@ceklis wow, s tak malymi detmi, to mas moj obdiv 👍👏 Neviem, ci by som si trufla. Betulu som tiez obzerala aj na dovcu, viem, ze maju aj kemp, a Pieniny mam v plane, ako decko som bola na pltkach, aj v Cerv.klastore a bolo to pekne. Mozno aj niekam do PL zajst, maju tam velky zabavny park, nieco ako Familypark, ale novsie. Vrchom na vychod, zastavit sa u rodicov a spodkom nazad, to bude asi tazsie najst nieco zazivne, mozno tak cez HU a Balaton este. no ale uvidime, kazdopadne sme vsetci traja nadseni a tesime sa 😊 Dakujem za vsetky rady, ked to uz bude na spadnutie, urcite sa ozvem 😉