Hotel Novi Resort & Spa, Novi Vinodolski - Chorvátsko

zuj
14. dec 2016

Bol niekto toto leto v hoteli Novi Resort & Spa v Chorvatsku? Dakujem za kazdu info.

adka.8
14. dec 2016

Ahoj, boli sme tam minulý rok. Ubytko nádhera,vybavenie apartmánu na úrovni , strava super, bazény paráda, more faj. Perfektná dovolenka to veru bola

matulka1981
6. máj 2017

kocky boli ste niektora min. rok v Hoteli valtur novi resort&spa?......mame zajednane ubytko na leto v hoteli a recenzie citam rozne, od vynikajucich az po nic- moc....😒

matulka1981
6. máj 2017

@zuj vy ste tam boli nakoniec?

zuj
autor
6. máj 2017

@matulka1981 nie, planovali sme toto leto ale nakoniec pojdeme asi inde. Vy idete cez cestovku?

matulka1981
6. máj 2017

@zuj my sme ho zajednali cez booking...len tie protichodne recenzie ma trosku matu...ale tak snad bude ok....😉

zuj
autor
6. máj 2017

@matulka1981 ja som mala ponuku z cestovky, tiez ma ale odradili tie recenzie hlavne po zmene majitelov aj ked v cestovke ma uistovali ze min.leto boli klienti spokojni, trosku ma este odradza pristup na plaz, je tam vraj dost schodov, mame babatko tak hladam nieco vhodne na kocik

matulka1981
7. máj 2017

@zuj no my tiez s kocikom ideme,najmladsie by malo mat cca 5 tyzdnov...ja sommhlavne vyberala aby tam bolo bezplatne storno so urciteho datumu,tuto mame do polky augusta kedze nevieme co bude a ako bude....a vybrali ske hotel tiez prave kvoli tym schodom...a teda hlavne aby to bolo blizko max do tych 7 hodin,a pre dvoxh starsich aby bolo vnutorny aj vonkajsi bazen aby sa tam v pripade zleho pocasia nezjasili uplne...toto vsetko mi novi vinodolsky splnal teda asi az na tie schody len vraj je to velky areal a aj ked v hoteli je vytah tak v arealy schody su tak ci tak...ale tak uvidime....a hlavne ci sa vobec s nasim drobcim
Najmensimmbude dat ist😁😉

zuj
autor
8. máj 2017

@matulka1981 Tak to mame uplne rovnake poziadavky na dovcu, nas drobec bude mat 8 mesiacov, ja som tiez bookla priamo cez hot.stranku nakoniec a da sa to 4 dni pred prichodom este stornovat keby daco, my ideme na Krk do hotela Corinthia