Hotel Olympian Village Peloponez

reluska
25. júl 2012

Dobrý večer... chcem sa opýtať na osobnú skúsenosť s týmto hotelom....chceme ísť bud. útorok....strava, ubytovanie, pláž....poteší ma každý príspevok a osobná skúsenosť 🙂 🙂 🙂

reluska
autor
25. júl 2012

???? nikde nič o tomto hotely... linky sú na to či ísť či neísť do Grécka... Nebojím sa štrajkov,boli sme min. leto na Kréte v období kedy tu bol poplach, dokonca dávali aj v TV že kréta horí, tak naši nám volali či sme o.k. 😀 😀 😀 zažila som Egypt, Taliansko, Bulharsko, Rumunsko ale Grécko je moja srdcovka....len chcem info o htl...

katren
26. júl 2012

@reluska jeda, ved sa staci tam spytat, debatuju tam kocky, ktore tam boli na dovolenke

vikiba
26. júl 2012

ahoj my sme tam boli ale uz davnejsie boli sme spokojni je to dost velky komplex plaz bola siroka pieskova, vela lehatok pekny miniclub mali aj sk animatorky, strava bola tiez ok ja by som ho odporucila akurat musis pocitat s dlhsou cestou z letiska na hotel

jenny
12. júl 2016

@reluska ako ste bili spokojni s tymto hotelom. Tiez sa tam chystam tak by ma zaujimaka osobna skusenost. Dakujem.

reluska
autor
13. júl 2016

@jenny boli sme v 2012 .. to je doba.. no takto, najskôr sme boli ubytovaný v hl. budove.. čistý des, v momente sme to riešili s cestovkou.. volalali sme na sk. Izby malinká, namiesto 2 prísteliek, nejaké staré rozheglané kovové rozkladacie postele z dávnej minulosti, kúpelna samá peseň. koberec v izbe chodil sám.. špinavý, zatuchnutý.. syn je alergik, na recepcii hned vedeli že je problém.. ale vraj majú plno.. toto sme museli strpieť 3 dni, potom sme dostali bungalow.. zariadenie staršie, obyté, ale čisto v rámci možností.. mravce sa premávali po kúpelni, jedlo .. spolu s ubytovaním najslabšia časť dovolenky.. v hl.jedálni, je sa vonku plno plno múch chodiacich po jedle, osí ... jedlo priemer, niekedy až podpriemer, toto určite nie je 5 hviezdový hotel... ak teda porovnávam s tým čo sme doteraz pochodili, nakoľko máme deti vyberáme vždy 5 hv. more a pláž.. krása, ideálne pre deti, čisté, piesok a plytké .. musíš si urobiť miniprechádzku ked si chceš zaplávať 🙂 Animátori boli naj.. super program každý večer, odporúčam pozrieť si nedaleké mesto Pyrgos. Krásny kostol, super pešia zóna plná obchodíkov a kaviarničiek. Tam dostaneš naj frappé - v hotely nie. ak to zhodnotím, gréci majú slabšie služby ako Turci, tento hotel spadá pod sieť Aldemar, boli sme v Aldemare na Kréte a nedalo sa to porovnať, kréta bola čo sa týka jedla, ubytovanie neporovnateľlne lepšia. Tu je zase rozsiahlý areál, možnosť požičiať si bicykel a decká sa po nom večer môžu voziť.. pláž a more super.. ale vrátiť by som sa sem nechcela.. zhodnotím boli sme, videli sme a stačí 🙂 neviem ako je to tam teraz

summerlili
14. júl 2016

@jenny My sme boli v tomto hoteli v roku 2015 a bolo absolútne skvele, od začiatku do konca. Bývali sme v 3 izbách na prízemí otočených do záhrady smerom k tenisovým kurtom, ticho, pokoj. Izby nové, max 2-ročné, všetko fungovalo na 1 ***. Strava veľký výber, pláž čistá, upravená, dostatok lehátok. Bazény ok, my sme tam ale nebývali, stále len pri mori.
Viem, že hlavná budova nie je nič extra, ale my sme boli úplne maximálne spokojní. Stravu sme mali tak cca 1-2 minúty peši od tejto budovy kde sme bývali (ešte ani nebola zaznačená na mapkách), pláž tiež okolo bazénov cca 2-3 minúty.

jenny
14. júl 2016

@summerlili
@reluska dik za referencie, nakoniec aj tak maju vsetko uz predane ale nechavam si na buduci rok. Zarezervujem uz v zime, tak aby sme neboli v hlavnej budove.
@reluska a kde ste boli na krete, ktory hotel by si odporucila?

stephanie14
14. júl 2016

My sme boli v Barcelo Hydra Beach tiez Peloponez a najlepsia dovolenka na akej som bola 🙂

summerlili
14. júl 2016

@jenny tento júl už majú tento hotel vypredaný, najmä po minuloročných spokojných klientoch v tomto hoteli. I keď, ja ak by sme sa tam vrátili, tak určite aspoň na 11 - 12 dní, pretože tie fakultatívne výlety čo tam ponúkali, boli skvelé, ale za 8 dní sme to nestihli.
Tento rok Kréta, tak uvidím čo a ako a či sme sa radšej nemali vrátiť na Peloponéz.

reluska
autor
14. júl 2016

@jenny na krete sme boli v Knossos royal village.. ubytovanie a strava super, len pláž je kamienková a v mori sú skaly ktoré sú chránené , takže ich nemôžu odstániť. Ale pár min. pešo smerom do mesta chersonissos je verejná pláz, taká štrko - piesková a v mori žiadna skala .. Momentálne sa orientujeme na Turecko, kvôli službám .. aj tento rok tam ideme opäť.