Hotel v Chorvátsku, kde varia bezlepkové jedlo

teta7
1. feb 2015

Ahojte, najradšej by som išla do Chorvátska, ale kedže syn je celiatik, musela by som variť. A muž by radšej išiel bez kopy vecí na jedenie
a ja tiež by som sa tomu nebránila. My sme boli len raz v Chorvátsku. V Zadare v hoteli Donat, ale mne sa tam nepáčilo. Najvačší problém je
že nemám vodičák, tak ho nemôžem vystriedať. Tých miest krásnych je veľa v Chorvátsku....kam poradite?....mne by sme páčil pozvoľný vstup do vody dlho dlho nízučká vodička, niečo pre deti....nie daleko od centra.....viete poradiť dáky sukromný apartmán? nechceli by sme ísť na blink....
Alebo overený hotel niekde inde ako v Chorvátsku, kde sa celiatik v pohode najedol a nebola by som v strachu....
Je veľa odpovedí typu? ved sú tam švedske stoly, niečo si vyberieš....Nechcem sa na toto veľmi spoliehať...
Tak neviem....dakujem všetkých za odpovede a čas....

miadi
1. feb 2015

no pochybujem ze najdes hotel kde bude specialne dietna strava pre celiatika ..ale ozaj tie svedske stoly..sak si da vela ovocia kura s rizou alebo zemiaky ryby ved ten tyzden to vydrzi hladovat nebude a co ked si bude musiet dat 2x to iste?V tomto ma muz pravdu 🙂 dovolenka bez varenia je skutocna dovolenka. Syn to v pohode prezije a ty si tiez konecne odychnes.
Pozri si rezorty na tripadvisor daj si ktorekolvek mesto do vyhladavaca ukaze ti to fotky vsetkeho aj jedlo a ak nevies anglicky je tam aj google translate..ludia tam davaju fotky z dovci a napisu co sa im pacilo co nie..tak zistis ovela viac ako z ponuk cestovnych agentur vsetko tam najdes ceny aj ako daleko od mora atd od luxusu po najlacnejsie
http://www.tripadvisor.ca/Hotels-g295374-Zadar_... hore do vyhladavaca si daj hocijake mesto a ti to ukaze hoteli B&B

simsalabim
2. feb 2015

@teta7 ak su bohate svedske stoly, urcite sa prestravuje aj celiatik. Boli sme takto s kamaratkou a okrem svojho chlebika, co si nosila na ranajky, jedla hotelovu stravu. Bez problemov. Dovolenka s varenim by pre mna dovolenkou nebola - tvoj manzel ma pravdu.