Iné čislo pasu na letenke ako pri bookingu

kika1233
20. máj 2019

Ahoj,v zime som kupovala letenku na stary pas na leto,len som zistila ze platnost mi bude pred letom koncit tak si vybavujem novy len to bude mat ine cislo ako ten na ktory som letenku bookovala,je to problem?

nevludna
20. máj 2019

@kika1233 zavolaj tej spolocnosti kde si to kupovala

lubina
20. máj 2019

@kika1233 urcite ich treba o tom informovat, lebo ak ich nebude sinformovat, tak priamo pri odlete to uz problem byt moze

kika1233
autor
20. máj 2019

@lubina napriklad z ryanairu mi odpísali jednu vetu a to že treba zadat ten pas pri check ine,len ten je tak dva dni pred a bojim sa ze s tym bude nejaky problem a potom den dva pred odletom je tazko nieco riesit😕tych letov je viacej tak sa pokusim to nako poobvolavat,dakujem🙂

kikaaa444
20. máj 2019

@kika1233 nie doklady vždy zadávas až pri check ine. Ja som veľa krát menila doklad že som nakoniec pas prepísala na občiansky .. keď som sa rozhodla že si pas nemusím vlastne zobrať keďže som letela v rámci eu

e1i
20. máj 2019

@kika1233 pri rezervacii letu nezadavas udaje z op ani pasu,okrem mena a priezviska. Online check in je pristupny od 2 dni pred odletom ak si nekupujes sedadlo. Ak ano da sa robit uz 30 dni pred odletom,mozno aj viac. Tam zadavas udaje z op,pasu ako datum narodenia cislo a platnosť

kika1233
autor
20. máj 2019

@e1i ryanair napriklad vyžaduje už cislo OP alebo pasu uz pri bookingu

e1i
20. máj 2019
e1i
20. máj 2019

@kika1233 ak robite rezervaciu cez www.ryanair.com co je ich oficialna stranka,nevyžaduje

kika1233
autor
20. máj 2019

@e1i uz si nepamatam ci sme to robili cez ich oficialnu stranku kazdopadne to bez toho neslo vtedy kupit 😕uz som sa skontaktovala s inymi spolocnostami a vsetko by malo byt vybavene len ten ryanair este ostal ako tak otvoreny,rozmyslali sme ze by sme zasli napr na letisko do Ba to skusit nejako🤷🏼‍♀️

nifido
10. mar 2024

Kde si prosím overím aké údaje sú zadané pri chcekine ? Respektíve či sú správne dátum narodenia číslo pasu ... Letenky priamo cez rayner na botding páse nie sú údaje