Je v BA taxislužba s autosedačkou?

lily246
2. aug 2019

Ahojte, našla som len veľmi staré diskusie na túto tému a info v nich takmer žiadne, preto otváram novú. Dá sa v BA nájsť taxi služba, ktorá má taxikárov s detskými autosedačkami? Ďakujem.

hors
2. aug 2019

@lily246 pokiaľ viem keď si objednáš Taxi tak nahlásis dieťa a oni pošlú s autosedackou. No keďže ich vedci nemajú doba čakania sa predĺži. Ja som tak bola pár krát, takze len s vládnej skúsenosť viem poradiť.

lily246
autor
2. aug 2019

@hors ďakujem za odpoveď, ja sa skôr obávam, že či vôbec nejaký taxikár sa nájde, chcem to kvôli presunu na letisko, ked pôjdeme na dovolenku. Určite vopred obvolám viaceré taxislužby a informujem sa, len ma zaujímalo či tu niekto vie odporučiť podľa svojej skúsenosti 🙂

nelinka2009
2. aug 2019

@lily246 stačí si objednať taxík na čas deň vopred a oznámiť, že potrebujete aj sedačku.

hors
2. aug 2019

@lily246 nieje začo, 😊pokiaľ vieš kedy presne potrebuješ na aký čas tak určite aj deň dopredu objednať. Ja som potrebovala behom hodinky tak to dlksie trvalo 🙄😊

lily246
autor
2. aug 2019

@nelinka2009 super, ďakujem🙂

lucyluv
2. aug 2019

@lily246 never tomu, že keď si objednas taxi aj s autosedačkou, že určite príde. Môže sa stať, ale taxikári raz prídu, raz neprídu do práce. Bežne majú jedine podsedaky. Na letisko chodíme vždy taxíkom bez autosedačky. Ale určite si skús objednať predom, ale nečakaj, že ti na 100% vyhovejú 🙂 čo som sa bavila takto s taxikárom, berie z domu autosedačku svojho syna, takže žiadna erarna autosedačka v taxi službe 🙂

eliska13
2. aug 2019

Pozerám, že si z Ba ja volám Hopin stiahni si aplikáciu a majú autosedačky, aj Trend Taxi má sedačku či podsedaky

lily246
autor
2. aug 2019

@lucyluv ďakujem za odpoveď, myslela som si, že to bude nejako takto :( Tak jediné čo môžem urobiť je aspon deň vopred si taký taxík objednať a dúfať že príde. Keď nie, buď pôjdeme bez autosedačky, čomu nie som veľmi naklonená alebo našim autom na letisko a necháme ho tam.

lily246
autor
2. aug 2019

@eliska13 super, ďakujem za tip 🙂

lucyluv
2. aug 2019

@lily246 inak naposledy sme išli tiež svojim autom a tie poplatky za parkovisko vôbec nie sú vysoké, boli sme preč týždeň a platili sme ani nie 50€

sylvie
8. aug 2019

Odporucam odveziemevas.sk su drahsi, no velmi spolahlivi. Maju kvalitne a ciste auta, vodici su slusni, jazdia normalne, nie ako blazni a daju sa objednat vopred. Lebo niektore taxisluzby odmietaju objednavky vopred.