Kam do tepla v októbri/novembri?

23. sep 2022

ahojte, kam do tepla by ste odporucali vycestovat na prelome oktobra-novembra.

len prosim Egypt nie..tam uz som bola vela krat chceme vyskusat nieco ine.
Rozmyslali sme nad Kapverdami, Senegalom, Dominikánska republika
Ide nam hlavne o oddych pri mori, cize aby malo more teplotu aspon 25+

dakujeem😉

lianka123
23. sep 2022

Dubaj, smartwings leti z ba 3krat do tyzdna, hotel si vies cez rakusku cestovki booknut.

natalala
23. sep 2022

Kapverdy su super na oddych (pekna dlha siroka plaz boli sme na ostrove Boa vista) aj Dominikanska super (dlhsia cesta ako na kapverdy) no a v Senegale som este nebola, ale videla som, ze to Hydrotour zacal ponukat a vyzera to fajn. Este by som do zoznamu na zvazenie pridala Oman a mozno Dubaj (tam som bola raz a uz sa nechystam, je to taka mestska dovolenka, kde z plaze vidis mrakodrapy, byvali sme na palme a mne sa viac paci pohlad na ocean, palmy a prirodu)

autor
23. sep 2022

@natalala no ten Dubaj nas odrazda viac menej presne kvoli tomuto...tiez chceme viac prírody...

lienockamalicka
23. sep 2022

My sme boli v novembri na Kube, super pocasie! Takze okrem Kuby odporucam aj cely Karibik. V novembri zacina sezona 🙂

lienockamalicka
23. sep 2022

V Senegale bola v juni kolegyna na svadobnej ceste a nebola moc spokojna. Ze strasna spina a chudoba vsade dookola. Ze ani z hotela sa nedalo vyjst kvoli bezpecnosti. Na kazdom fakultativnom vylete vsetci len peniaze drankali. Krajina a Safari pekne, uzili si ten vylet. Ale inak ze nic moc, ze uz by nesla viac.

autor
23. sep 2022

@natalala a v ktorom mesiaci ste boli na Kapverdoch...pocula som ze tam fuka dost len niesom si teraz ista ktore mesiace

natalala
23. sep 2022

Bol to hotel Riu Touareg ostrov Boa Vista. Tak je to pri oceane, tak moze byt veterno ale ziaden extrem. Treba asi pozriet konkretne oktober 🙂 my sme boli iny mesiac.

lauriik
23. sep 2022

V ramci europy kanarske ostrovy. Mimo europy napriklad karibik, seycheli, mauricius, maledivy, thajsko, ... Zalezi aky mate budget 😉

oliverceky
23. sep 2022

@lienockamalicka tiež som to počula o Senegale

lamara55
23. sep 2022

Tenerife máte stabilnú teplotu príjemnú počas celého roka.

maranco
24. nov 2022

Únik pred zimou za necelú stovku. Čím lákajú najobľúbenejšie z Kanárskych ostrovov?
https://www.aktuality.sk/clanok/tMeJA2Z/