Kam karavánom na Slovensku?

mima9999
28. júl 2014

Ahojte, rozmyslame nad dovolenkou v karavane-prives, ale chceme ist len niekde na Slovensko, mame 15mesacneho chlapceka, ak mate niekto nejaku skusenost s kempami na Slovensku pripadne viete odporucit prosim piste, budem vam vdacna. Dakujem.

ivec16
28. júl 2014

My sme kedysi davno chodili na Duchonku, bolo super ale neviem v akom stave to je teraz...

janulkama
28. júl 2014

@mima9999 ahoj,podla toho,co by si tam chcela. Myslim tym ci bazeny,alebo len tak priroda a tak.

mima9999
autor
28. júl 2014

@janulkama ahoj, no bazeny ani nemusia byt,skor aby bolo prostredie a služby pekne, prípadne nejaká atrakcia v blízkosti pre deti- zoo,alebo ihrisko nieco v tom štýle.dalo sa nieco ugrilovať,...

mima9999
autor
28. júl 2014

@ivec16 oki kuknem na nete 😊

katkasofi
28. júl 2014

@mima9999 ahoj. My mame príves a jediné miesto kde na sk chodíme a mali sme ho tam aj v zime je Villa betula!!! Ideálne pre deti. Je tam penzión, mobilné domy, príves co prenajímajú oni + stany a obrovské ihrisko s trampoškami, smykalami, nafukovacim hradom, minizoo, kone... V lete sú tam fixne animatori. Vonkajšia aj vnútorná herňa. Lepšie miesto na sk určite pre deti nenájdeš. V restike je detské menu, na recepcii prebaľovaci pult atď. Ja mám 16 mesačného chlapčeka a 5 ročnú a chodíme len a len tam. Skús mrknúť na ich stránku 🙂

mima9999
autor
28. júl 2014

@katkasofi oki kuknem,moc dakujem za radu.

katkasofi
28. júl 2014

@mima9999 my stiahneme v auguste príves z Chorvátska a hneď ideme tam 🙂 máte karavan?

mima9999
autor
28. júl 2014

Vyzera to super, nie ale budeme mať prives pozicany,myslis ze bude nieco este volne?'tiez chceme ist od polky augusta na týždeň.

mima9999
autor
28. júl 2014

@katkasofi este otázka je tam pripojenie teda len na elektriku ci aj na vodu do privesu? Lebo to som sa nedocitala....dakujem

janulkama
28. júl 2014

@katkasofi na to som pozerala aj ja,ked sme sa rozhodovali,kam pojdeme. Mne sa velmi paci v kempe Bela-Nizne Kamence -kvoli prirode,tiez radi chodime do kempu v Dunajskej Strede-to zas kupanie,bazeny su priamo v kempe.

monkabronka
28. júl 2014
katkasofi
28. júl 2014

@mima9999 my sme mali elektriku bez vody, lebo sme mali karaván mimo zóny kedže sme ho tam mali celú zimu. Ale tuším že sú tam aj prípojky na vodu... Inak sú tam čistučke sociálne zariadenia, no deti sprchujeme v privese

katkasofi
28. júl 2014

@janulkama my tam chodíme kvôli tomu ihrisku a ZOO. A aj herňa vnútri je paRadna. A cca 5-10 min je Bešeňová a tatralandia 🙂

mima9999
autor
28. júl 2014

@janulkama kuknem,dakujem za radu, uz vidím ze si budem mať z čoho vyberať,zienky ste super ze mi píšete 😉

mima9999
autor
28. júl 2014

@katkasofi parada, vecer ked pride muž dam mu info a uvidíme,no paci sa mi to. A nevies ci to býva plne,ci ešte chytime fleka? Najlepsie zavolať však....

katkasofi
28. júl 2014

@mima9999 skús tam zavolať. Je tam veľmi príjemný personál. Ja sa už teším že vybehnem na hríby 🙂

mima9999
autor
28. júl 2014

@monkabronka kuknem 😊 dakujem, a tvoja skúsenosť odtiaľ ?

mima9999
autor
28. júl 2014

@katkasofi no ja huby jest nemusim ale zbieram ich rada,aj muz 😊,a muž ich zje za nas oboch 😊

mima9999
autor
28. júl 2014

@monkabronka vyzera to celkom dobre,uvidíme teda kam nakoniec pojdeme...

katkasofi
28. júl 2014

@monkabronka
@mima9999 no neviem to rudno... Tam sme boli na skúšku minulý rok a podľa mňa ešte taký komunistický kemp. A ten tobogan do vody.. Preliezky ešte z našej éry. Malej sa moc nepáčilo. Neviem. My sme išli na druhý deň preč odtiaľ. Možno sa tam dačo zmenilo...

monkabronka
28. júl 2014

@mima9999 my sem chodievame často, prívesy zvyknúť stávať hneď pri recepcii, ale tam je aj dosť rušno. Chodievame preto až ku vode k bývalej požičovni plavidiel. Pre deti je tam viacero ihrísk, pre väčšie aj tobogán, kolotoče... Od tej vody je to síce ďalej k sociálnym zariadeniam, ale ak budete mať príves s wc, tak to by až taký problém nemal byť. My máme vlastný, sprchu máme síce vonkajšiu, ale stačí. Boli sme takto aj s dcérou, polročnou a v pohodičke🙂

monkabronka
28. júl 2014

@katkasofi v tej reštaurácii pri vode bolo v minulosti len pieskovisko a majiteľ tam dorobil domček so šmyklavkou, hojdačky a je tam aj plastový domček. Ale celkovo je ten kemp skôr pre menej náročných, čomu zodpovedá aj cena. Ale našim deckám sa tam páči, tak nejako neriešime.

katkasofi
28. júl 2014

@monkabronka veď jasné 🙂 moja zase rada jazdí na koni. A tie sú v betule... A hlavne to ihrisko je tam bombové. A ešte tá nafukovacia priesvitná guľa kde vojde dieťa a dajú ju do vody 🙂 tam sa vyblázni. A motokáry elektrické 🙂

monkabronka
28. júl 2014

@katkasofi chcela som sa opýtať, kde chodievate do Chorvátska? Rozmýšľame, že budúci rok pôjdeme tiež, dosť sa nám pozdáva kemp v Privlake.

katkasofi
28. júl 2014

@monkabronka šibenik a teraz mame v Camping park polari. A tento rok sme boli v Marina di Venezia a tento kemp nemá chybu 🙂 úplne dokonalý 🙂

mima9999
autor
29. júl 2014

takze novinka co som zistila, okukavam vsetky lokality co ste mi pisali, a Duchonka- az do odvolania nejdu elektricke pripojky pre karavany!!!!!! pisem ak by sa niekto rozhodol tam ist.

janulkama
28. apr 2016

Ahojte,skusim ozivit túto temu 🙂 Takze kam tento rok karavanom?

modrofuzik11
29. apr 2016

villa betula pri liptovskej priehrade

opatrovatelka82
1. aug 2016

Ahojte..nepoznate niekoho kto prenajima karavan? Chceli sme skusit toto leto po Slovensku par dni, len sme netusili ze sa nic nebude dat zohnat ☹..sme volali uz asi vsade ☹

kenedi
7. jún 2017

Ahojte.. tiež by sme chceli skúsiť tento rok karavan... asi až koncom augusta alebo v septembri lebo niesu voľné.. nikdy sme tak ešte neboli ale žiada sa nejaké dobrodružstvo.. viete mi poradit kemp v Chorvátsku... pripadne ta villa betula ako je na tom tento rok.. dakujem