Kam sa pozrieť v Prahe?

luci219
9. feb 2019

Ahojte, cestujeme a priateľom do CZ a jeden deň budeme v Prahe. Viete mi poradiť nejaké zaujímavé miesta na pešo? Moc ju nemáme pochodenú, tak máme naplánované zatiaľ len také najznámejšie miesta ako Václavák, Staromák a orloj, Karlov most atď.. :D Aké miesta máte v Prahe rady vy na taký krátky výletík? A prípadne aj nejaké miesto kde sa dá dobre najesť za rozumnú cenu? Ďakujeeem za každú radu 🙂

tosomja
9. feb 2019

@luci219 zoo.

tosomja
9. feb 2019

Petrin veža, muzeum zrkadiel.

vulka
9. feb 2019

"Potrefená husa" na Václavskom námestí. Super podnik, super pivo a na slovenské pomery aj super ceny.
Inak ak prejdete to čo si písala, tak za jeden deň oveľa viac nestihnete. Hlavne ak to bude na pešo 🙂

vejapa76
9. feb 2019

Ja by som poradila tiež Petřín. Pekný výhľad je aj z Tancujuceho domu a z reštaurácii a skús kuknúť "Výtopna Railway" - je to podnik kde ti nápoj privezie vláčik, len niekedy sa treba vopred objednať. Býva tam plno.

luci219
autor
9. feb 2019

@vejapa76 Áno do Výtopne nás kedysi zobrala rodina žijúca v CZ a bolo to tam parádne 🙂 Myslím že sme to tiež museli mať rezervované dopredu

ninapat
13. feb 2019

Podla mna ste si naplanovali to najhlavnejsie 🙂 Viac toho asi ani nestihnete najma ak chcete si to aj uzit a neponahlat sa 🙂