Krk - Baška

alicina
6. júl 2016

Ahojte všetci! V sobotu cestujeme do Chorvátska na ostrvo Krk do Bašky. Bude naša prvà dovolenka s babami tak ďaleko (majú 2r. a 4r.) Chcela by som info o hranice medzi maďarskom a chorvátskom a že priblížne koľko treba čakať na dialnici pri bránkach. Síce ideme velkà rodila 12osoba ale troška sa bojím ako budú zvladnuť cestu baby.

guinevre
6. júl 2016

@alicina Necaka sa dlho, my sme pred tyzdnom cakali 5-10min, mozno teraz v juli bude viac aut, ale aj tak.

alicina
autor
6. júl 2016

@guinevre chceme štartovať ráno okolo 3tej aj kvôli tepla a dúfam že vtedy nebudú na cestách ešte veľa.

lu17
6. júl 2016

@alicina Teraz v sobotu boli smerom doChorvatska kolony,pri Zagrebe platenie ani nie ale skôr za mýtnicou. Zrejme vacsi naval aut,nehodu som nepostrehla....
My sme sli v noci a odporucam 🙂
Neviem si predstavit ist cez sezonu, už pri výstupe sme cakali sice len pol hodku no bolo horuco....

alicina
autor
6. júl 2016

@lu17 verím že všetko dopadne dobre, nechcem stresovať lebo potom ani dnes večer nespím 🙂 my vydržíme dúfam že aj baby moje no a preto chceme ísť aj my v noci aby prespali cestu

lu17
6. júl 2016

@alicina Tak ano,ak idete o 3 malo by to byt v pohode 🙂 Hlavne klud,u nas to bola prva dovca so synom aj takto autom a zvladli sme ju 🙂 Ja som totiz nemala ani cas stresovat sa a este som sa tesila ze po 5 rokoch dovca 😉
A skoro vsetko som riesila, nakupy ,balenie sa,poistka,jedlo na cestu...
Uzite si to a peknu dovcu, bolo tam teraz strasneee teplo 🙂

guinevre
6. júl 2016

@alicina My sme vyrazli pred polnocou, ale isli sme juznejsie. Mna rodicia zobrali na dovolenku do Chorvatska ked som mala 5 mesiacov, takze s dvomi malimy detmi, a pohoda, chodili sme kazdy rok.

alicina
autor
6. júl 2016

@lu17 Ďakujeme pekne 🙂 my ideme po 3 rokoch a už veľmi čakám. U nás je to tak isto balenie, nákupy ideme na last minut takže som musela všetko riešiť čo najrýchlejšie 😀

alicina
autor
6. júl 2016

@guinevre ja ani nie od toho mám obavy že sú malé, lebo sú veľmi múdručké a chápavé, len menšia nerada cestuje je taká istá ako ja a niekedy aj vyvráti preto sa bojím troška od auta.

rica1
6. júl 2016

@alicina my chodievame do basky na krku milujem to tam a na poplatniciach ame nejak nikdy dlho necakali tiez chodime cez madarov Apale kolona byva v tom lieviku pri zahrebe naposledy 4hodiny sme sli krokom ☹ chodievame v noci o 2hej z piatka na sobotu ale tento rok sme vybrali primosten koli tomu ze baska je vzdy plna na plazi a ideme s rocnym dietatom a ideme vo stvrtok hlavne koli kolonam ale baska mava veru ubytka vecsinou len od soboty do soboty

alicina
autor
6. júl 2016

@rica1 my sme tiež boli na Baška pred 8rokmi a bolo fantastickè a teraz sme vybrali kvôli deťom je celkom blízko a aj hotel je fakt super aj pre deti

rica1
6. júl 2016

@alicina asi idete do corinthie vsak ? Je vynoveny a je to super pozicia my vzdy byvame hned v tych prvych domoch za hotelom corinthia a uplne super bude mi veru luto tento rok za baskou ale sak sa tam vratim a ano je to blizko my chodievame zo ziliny

alicina
autor
6. júl 2016

@rica1 áno Corinthia 🙂 my bývame tuto dole maďarská hranica Ostrihom je od nás na pol hodinku takže len šup a už sme na dialnici čo ťahá dole k moru

rica1
6. júl 2016

@alicina waaaa tak to mate super ! Sturovo zas moje oblubene na slovensku to mate potom tiez blizko 🙂

alicina
autor
6. júl 2016

@rica1 v štúrove som chodila na strednú bývala som tam 4roky tam som sa zoznàmila s mm takže je aj moja srdcovka 😀

rica1
6. júl 2016

@alicina super do sturova tiez musime zavitat tak uzite si krasnu dovcu na baske 😉 😎

ruzoveokuliare
6. júl 2016

@alicina k tej nevopnosti malej, aj ja som to mavala a zistila som, ze ak pred cestou autom/busom vylucim mliecne vyrobky, nebyva mi skoro vobec zle alebo aj vobec...tak pol dna pred cestou.