Kto letí 5.6.2015 zo Sliaču do Turecka?

katinka2010
12. máj 2015

odlet zo Sliača 5,6,2015 ide niekto do Turecka?

katinka2010
autor
26. máj 2015

@magdulka1 mi ked sme boli prvy krat tak maly mal 2 roky a trepali sme plienky ale tam sa odučil teraz su už velky maly pomaly 5 a mala v septembri 8

magdulka1
26. máj 2015

@katinka2010 tam sa odučil???? poprosím recept 😀 mala som v pláne po dovolenke doma ale ak by sa dalo na dovolenke.. veľkú potrebu vykonáva len do wc už dlho ale malú sme ešte neskúšala. teda kvôli dovči to neriešim. veď to, že plienky najviac zaberú miesto. trošku sa obávam, že nebudeme môcť nakupovať 😖

katinka2010
autor
26. máj 2015

@magdulka1 ano neviem akym spôsobom ale domov sme prišli bez plienky uplne a ked minieš plienky tak ti ostane nejake miesto aj na nakupovanie 🙂 aspon maličke

magdulka1
28. máj 2015

@katinka2010 už máme doma pokyny 😎

katinka2010
autor
28. máj 2015

@magdulka1 tak super už len čakat na odchod dufam že nebude chladno toho sa bojim najviac

katinka2010
autor
1. jún 2015

@magdulka1 ahojky ako už ste pobaleny?

magdulka1
1. jún 2015

@katinka2010 ahoj kdeze... este periem aj zajtra a v stredu asi pomaly. Vy uz? 🙂

katinka2010
autor
1. jún 2015

@magdulka1 pomaly ano ešte take detaily nabijačky na telefon a tak mam poloprazdny jeden kufor neviem čo ešte pobrat

magdulka1
1. jún 2015

@katinka2010 fuha a ja este len v stredu malej budem prat a do susicky davat.

katinka2010
autor
4. jún 2015

@magdulka1 ahoj tak už si zbalena ja už nervozna isto ani spat nebudem do rana 🙂

magdulka1
4. jún 2015

@katinka2010 zbalena ale mame viac kg :( ideme vyhadzovat nieco...

evulienkaslx
20. jún 2015

@magdulka1 Ahoj, boli ste teraz v IC Green Lara? My ideme od utorka. Bolo tam dobre? Mozem poprosit info?
Dakujem 😉

magdulka1
20. jún 2015

@evulienkaslx ano boli sme 🙂 bolo fantastivky. Kazdy den spominame. Velmi cistotny hotel: cistili stoly s jedlom po ranaj., obed., vec. Kazdy den upratane izby, strava super, joj a tie kavy 🙂 mnam. Urcite sa vratime. Boli sme 4x a tento hotel bol top. Pre deti uplne super. Ak mas nejako otazky kludne napis ;)

evulienkaslx
20. jún 2015

@magdulka1 dakujem 🙂 my letime o 4tej rano, snad nas hned ubytuju. Kolko trval transfer z letiska? Mam skoro 2rocnu dcerku, dalo sa vybrat jedlo aj pre taketo deticky? Bazenik tam bol detsky taky , aby v nom mohla sediet/behat? Voda v bazenoch bola dost tepla? Plaz bola piesocna a vstup pozvolny, treba plazovu obuv? V okoli sa dalo prejst? Nejake tipy? Dakujem pekne

magdulka1
20. jún 2015

@evulienkaslx my sme išli s 21 mes. takže tiež skoro 2 r. let zvládla na jednotku. bolo viac malých detí a všetky zvládli super let. hlavne dať piť alebo jesť počas vzletu a pristávaniu. určite vás hneď ubytujú. izby už máte pridelené a čo veľmi oceňujem je, že deti boli spolu - izby mali pri sebe, takže žiadny hlučný hostia na okolo a deti sa aj hrali trošku na chodbe 🙂 určite si niečo vyberie dieťa na jedenie, naša tam pribrala 🙂 pre deti fakt super. je tam časť jedálne kde sú detské stoličky a stoly a samozrejme aj jedlo. bazénov je tam 6 či koľko. je tam asi 3 pre malé deti takéto z toho jeden má šmýkačku, takže vy môžete sedieť v bazéne. má 40 cm. tie druhé dva sú bez šmýkačky. my sme chodili ráno k moru a potom k bazénu po spánku, takže boli teplé vody. čo sa mi páčilo je, že kontrolovali vodu a písali ph a tak. naozaj čistotný hotel veľmi. aj tabule čistili čo som ešte nevidela 🙂 pláž piesková ale pri vstupe do mora niekde kamienky, na jednom úseku je hlbšia voda a potom v pohode zase sa môžete postaviť. obuv sme nemali, v turecku sme nikdy doposiaľ nepotrebovali ani sme nevideli, že by niekto mal. my sme nechodili nikde takto, tak neviem posúdiť, či bola promenáda. je tam strašne veľký areál krásny - kvety, palmy... tak vždy sme sa tam prechádzali. nemali sme potrebu chodiť mimo. na nákupy sme vyšli z hotela a nasadli na autobus za cca 5 - 10 min. sme vystupovali. my sme malú nevedeli dostať z vody, takže nebol čas nejako potom spoznávať okolie 😀 ak myslíte chodiť sa prechádzať ako bolo side, tak to tam asi nie je. priznám sa, že keď je dieťa človek sa prispôsobí dieťaťu, takže je to iné ako bez. nestihli sme sa ani spáliť 😀 inak majú v tej kaviarni fantastické kávy a dajte si fantasy karamel alebo vanilku - pokúšala som si dať tu na sr a nikde neviem nájsť ☹ ku káve dávajú ich robenú v hotely čokoládky, ktoré sa dajú potom kúpiť len u nich, je to drahšie ale super, kúpili sme si domov, tak si každý deň pripomenieme kúsok raja 😀 ak môžem poradiť, ak dieťatko pije UM tak netreba rýchl. kanvicu, je na izbe aj sprcháče, šampón, tel.mlieko, uteráky. my sme mali nadváhu kufrov trošku tam aj spať 🙂ešte som zabudla z letiska sme boli tam za 20 min. vyhadzovali sme ľudí ešte v keverensky či ako sa volal hotel. veľa fotiek je na holidaycheck.cz ak by náhodou 🙂 krásnu dovolenku, hneď by sme išli aj my 🙂

evulienkaslx
20. jún 2015

@magdulka1 super, dakujem velmi pekne za vycerpavajuce info 🙂 Dufam, ze aj my budeme mat rovnake zazitky 😉

magdulka1
20. jún 2015

@evulienkaslx za malicko. uz ste boli v turecku? Potom napis ak nezabudnes;) ak by si chcela este nieco kludne napis 🙂

evulienkaslx
20. jún 2015

@magdulka1 ano, boli, v side (bolo super), v okurcalare (tam sa nam az tak nepacilo, kamienkova plaz a zly vstup do mora, potrebovali sme aj obuv), v Istanbule 2x. Napisem, vdaka

evulienkaslx
3. júl 2015

@magdulka1 ahoj, akurat sme prisli z dovce. Bolo velmi dobre, uplna spokojnost. Emka sa tam prebavila cely den. Vsetko OK, takze aj ja odporucam. dakujem este raz za tipy 🙂