Kúpele Trenčianske Teplice - skúsenosti s hotelom Pax

kagobl
4. jan 2021

Ahojte, chcem sa spýtať, či náhodou nemáte niekto skúsenosti s kúpeľmi v Trencianskych Tepliciach hotel Pax? Som po operácii chrbtice a idem prvý krát do kúpeľov. Za skúsenosti, rady alebo info ďakujem 😊

staronova
4. jan 2021

@kagobl doporucujem vsetky kupele, vsade je vynikajuco. Trencianske maju super bazen.

kagobl
autor
4. jan 2021

@staronova ďakujem za info 😊 tak snáď bude dobre

anos18
5. jan 2021

@kagobl moja mama chodievala veľa do kúpeľov, rada chodila do Paxu,ale to bolo v minulosti. Ale určite je to aj teraz v pohode. V lete som bola na dovolenke v Trenčianskych Tepliciach (nie prvýkrát), mne sa tam veľmi páči a do Paxu sme chodili tancovať 😊

kagobl
autor
5. jan 2021

@anos18 Áno? Jeej ste ma potešili, idem prvý krát tak zisťujem čo a ako 😊 Dúfam že bude fajn

anos18
5. jan 2021

@kagobl určite bude dobre 😊,dá sa tam chodiť na pekné prechádzky a nenáročné túry. Je tam pekná príroda a vždy tam bolo aj dosť kultúrneho vyžitia (teraz samozrejme nie)

kagobl
autor
5. jan 2021

@anos18 Tak na tie prechádzky sa moc teším aj na ten relax, len teraz keď je takáto situácia sa bojím že to bude všetko také "izolované" aj ľudia aj všetko

anos18
5. jan 2021

@kagobl a ak ste kávičkárka, odporúčam pražiarničku a kaviareň Ogodo na pešej zóne,mne tam káva veľmi chutila 😊☕

mnamko
5. jan 2021

Ja som s Teplic,moja prva robota bola v Paxe.Lepsie je ist v lete,aj ked teraz bohvie ako to bude.

kagobl
autor
5. jan 2021

@anos18 Áno som kávičkarka, tak to si napíšem a určite navštívim ak bude otvorené 😊 Ďakujem vám za info ❤️

anos18
5. jan 2021

@kagobl nie je za čo. Príjemný pobyt 😊