Lido di Jesolo - Taliansko

tina00
2. jún 2013

ahojte...neviete mi poradit nejake pekne ubytko ale nie hotel,chceme nieco s kuchynkou v lido di jesolo?chystame sa s 2 rocnou dcerkou a pol rocnym kamoskinym babom...ideme autom....alebo da sa ist aj na blint?zozenieme nieco?chceme ist koncom augusta....alebo je lepsie Rimini?prosim poradte nieco,hlavne aby sa vyblaznila aj moja mala...dakujem vam 🙂 😉

mikaela28
2. jún 2013

ahoj, ja ti poradím iba tak všeobecno- Lido di Jesolo je menšie, pre malé dieťa troška kľudnejšie, ak sa to o Taliansku dá vôbec povedať 😉 Rimini je priveľmi hlučné, chaotické....Na blink s malými deťmi by som isto neriskovala, a koncom augusta už vôbec nie, Taliani majú od 15.teho augusta "Feragosto", t.j. pol Talianska zatvára fabriky a úrady a pod. a všetci hurá na dovolenku 😀 Záleží aj, ako si na tom s taliančinou...Ak nevieš ani zaťať, radšej si teraz hľadaj...na internete máš aj súkromnú inzerciu, samozrejme, treba si zohnať "tlmočníka"
Držím palce, aby ste si užili krásnu dovolenku, a hlavne, nech slnko svieti 😎

tina00
autor
3. jún 2013

dakujem za info a nejake ubytko kde na akej stranke mam hladat? 😒

ludmilka32
3. jún 2013

tak my sme boli ubytovaný v ALLA ROTONDA boli sme cez cestovku lebo sme velka rodina ,bolo to aj pre velke deti aj male, musis pocitat s tym, ze to tam v noci zije, ale nie je to take hlucne. Bolo tam pekne vzdy rano cistucko aj plaz bola cista a upratana. Na plazi sme si nechavali pre deti hracky a rano boli tak kde sme si ich odlozili dokonca ked sme tam aj zabudli uterak,okuliare tak sme to rano nasli. 😕 Nam sa tam pacilo viacej ako v Chorvacku.

tina00
autor
4. jún 2013

a nieco take ako kempz alebo apartmany z kuchynkou???nechcem hotely.dakujem 😉

angelene
5. jún 2013

ahoj my ideme teraz 22.6 do kempu do Lido di spina, kemp Mare Pineta, do karavánu je to 4hviezdičkový kemp,sú tam bazény, reštaurácie, krásna pláž, tak uvidíme, potom dám info ako bolo 🙂

tina00
autor
5. jún 2013

dakujem budem rada ked poslete info... 🙂

janula17
5. jún 2013

@ludmilka32 prosim ta, ako ste boli spokojni so stravou v ALLA ROTONDA? ubytovanie bolo ciste? my praveze hladame hotel, nechcem prestat dovolenku pri sporaku

ludmilka32
5. jún 2013

@janula17 my sme boli bez stravy velke baby neboli ochotne vstavat na ranajky a chlapci toho vela nezjedia, ranajky sme mali vzdy na izbe nieco lahke a obedy asi tak ccco 16h v restikach ktorych tam bolo vela a na plazi si deti dali nieco lahke tam tiez s tym nebol problem. Nas bolo 8 a vzdy nas to vyslo ccc 50 eur na den ale v tomto hoteli bolo cisto pekna terasa vonku na sedenie. pre nas to uytovanie bolo male aspon ja som to tak citila mali sme tri izby ale na spanie to stacilo.
Zalezi aj na tom ako kto je narocny. Teraz ideme skusit Bulharsko

ada1313
5. jún 2013

odporucam koniec augusta, talianske dovolenky su do 17.8.13, ceny rapidne klesnu po 23.8.13. Jesolo je podstatne lepsie pre deti ako Rimini - cistejsie, plytsie more, o tertinu kratsia cesta. Apartmany na "blink" by som neriskovala,
skor hotely, ale mozem este odporucit, ze slovenska cestovka dokaze ponuknut hotel podstatne lacnejsie ako je
cena "na pulte", je to tym, ze robia s velkymi touroperatormi, ktori daju lepsiu cenu. Viem, o com hovorim, ale reklamu asi nemozem robit? 😝 Mozno do IP?

marymk
7. jún 2013

@ada1313 díky za radu môžeš mi niečo poslať do IP? ohladom hotelov? díky

marymk
7. jún 2013

@ludmilka32 a ako to tam vyzerá s komármi? nemuseli ste utekať pred nimi? My sme boli v CAorle minulý rok a po 21.hod sme bežali na apartmán, doslova útoky komárov. 😠

ludmilka32
7. jún 2013

tak mi sme nemali boli sme vonku aj do 1hod. v noci

ada1313
7. jún 2013

komare som na severe nezazila, ale ktosi spomina Lido Spina - no tam osobne ma pri prehliadke kapacit obchodneho partnera - CK, v septembri za bieleho dna zozrali a pani ucitelka, pre ktoru sme planovali camp prenajat, ho obratom zrusila. Zavisi ale od pocasia - tam je delta Padu a ak sa ten vyleje ................. Inak ale plaze fajn, i ked menej udrziavane ako na severe a lokalita je super na vylety - Rimini, San Marino a my sme zvladli za jeden den aj Florenciu a Pisu na druhy breh a spat : 😵

glorita
24. jún 2013

Co je lepsie vybudovane -Lido di jesolo alebo Lignano?2x som bola v lignane len,takze neviem provnat.najde sa niekto co pozna obe lokality?

angelene
30. jún 2013

ahojte, včera sme sa vrátili z Lido di spina, z kempu Mare Pineta, je tam krásne, žiadne útoky komárov sa nekonali ako bolo spomínané vyššie, komáre nás jedine doštípali po ceste tam na pumpe v Bratislave, tam nás išli zožrat, nikde inde už neboli 🙂
kemp bol super, všetko čistučké, socialne zariadenia na velmi velkej úrovni, kedy kolvek som tam prišla všetko vyleštené, žiadne obcikané záchody nič, vyleštené umyvadlá a to po celý deň 🙂
pláž super, živá, rušná, všade plno obchodníkov kde sa dalo všeličo pokúpit, pred kempom obrovská dlhá promenáda plná obchdov, v okolí velmi vela krásnych miest na výlety, my sme boli v delfináriu Oltremare....
more bolo nie celkom teplé, lebo den pred našim príchodom bolo na severe talianska zemetrasenie, takže sa to všetko premiešalo, ale inak čistučké s pozvolných dlhým vstupom do mora, čiže super pre deti🙂

riverparkdanceschool
18. máj 2015

FIT vo forme a opálení už na začiatku leta! Je tu už 3.ročník na mieru šitej dovolenky pri mori pre všetkých milovníkov zdravého pohybu - ženy aj mužov! S našimi obľúbenými lektormi Simonou a Josom sa bude každý deň cvičiť Dancebox, Body Workout a tiež relaxovať, slniť a zabávať sa 🙂 Nenechajte si ujsť DOVOLENKU A CVIČENIE PRI MORI s Riverpark Dance School V LIDO DI JESOLO (ITA) už od 210€! Vyrážame koncom júna 🙂 Viac informácií sa dozviete na našej web stránke, alebo na našom profile! Poďte s nami! 🙂

badimeria
8. jún 2015

@glorita ahoj prosim co je blizsie lignano ci ligo di jesolo dakujem a kde sa ti pacilo viac 🙂

janula17
11. aug 2016

@angelene ahoj, rozmyslame ze by sme isli tu niekde do kempu, bazeny su tam ake prosim ta? velmi sa mi to paci, hlavne ze je tam promenada a nie je len kemp a nic. No decka chcu tobogan, ale tu tusim nie je, vsak? 😒