Lyžovačka pre deti

mia456
14. feb 2022

Ahojte, potrebujem nejaky asi tajny a overeny tip 🙂 Chcela by som zobrat maleho 5r. cez prazdniny lyzovat, asi najlepsie mimo BA kraja a aby sme sa vyhli davovke typu Donovaly, Chopok. Neporadite nejaky overeny tip na pekne ubytovanie so stravou (hotel/penzion/chata) priamo na kopci/pri vleku, kludne mensie stredisko ale kde bude aj lyziarska skola. Taku pohodlnu lyzovacku pre krpca hlavne. Ja sa uskromnim 🙂)) dakujeeeem vopred

lucik194
14. feb 2022

@mia456 definuj ktora cast skk?

rohypnol1
14. feb 2022

My mame 5 rocnu lyziarku. Z overeneho - Velka Raca Oscadnica, ubytovanie na svahu, lyziarska skolka. Takisto Strachan v Zdiari. Oravska Lesna ideal na ucenie, ubytovanie pod svahom. Google ti ubytovanie najde, my sme boli od hotelov cez sukromne chaty, sme nenarocni, vsade sa nam pacilo, takze moja recenzia by nebola relevantna ;)

lussinda2
14. feb 2022

@mia456 ahoj pozri Orava snow Oravska lesna, boli sme v sobotu, perfektne upravene svahy, ziadna narocna obtiaznost a minimum ludi. Instruktor povedal, ze toto je plnka a to tam bola tak 1/8 co sa bezne stretavam vo Valci, Kubinska....skor taka pokojova rodinna lyzovacka, nik tam nechodil ako blazon, este aj ceny priaznive. Mne sa velmi pacilo, tiez nemam rada masovky nakolko sa iba ucim a toto stredisko si ma uplne ziskalo

rohypnol1
14. feb 2022

@lussinda2 suhlasim, pre 5 rocnu je Orava Snow ideal, plus je cenovo najlepsia, aj za instruktora a skipas, do 6 rokov zdarma.

xxxanna
14. feb 2022

@mia456 ahoj pozri ski cierny balog , najdes v priamo pri vleku ubytovanie , lyziarsku skolu takze uplne vhodne pre vas. je tu krasne prostredie , odporucam kedze tu aj byvam 🙂. mimochodom je tu zariadena aj strava taktiez dlhy vlek a maly vlek pre deti.

mia456
autor
14. feb 2022

@lucik194 som motorizovana, cize miesto nerozhoduje akurat mimo zapadneho slovenska kvoli prázdninách v tom case.

lucik194
14. feb 2022

@mia456 na zapade tak akuratne blato, tu nesnezilo par tyzdnov.....
stale 10 st cez den, vo stvrtok ma byt 16.....

Krusetnica, ski makov, cierny balog,

gelifil
15. feb 2022

@xxxanna a mate sneh?

xxxanna
15. feb 2022

@gelifil ano mame , paradne vyratrakovany svah cize uplna topka aspon za mna 😉 pozrite stranku na fb ski cierny balog , tam su aj fotky.