Mallorca 2015 - odporúčania

lilienlukacs
3. jún 2015

Mile dievcata,ktore mate skusenosti s dovolenkou na Mallorce, viete mi odporucit hotel v ktorom ste boli nadmieru spokojne? Ideme len par, takze krsne plaze s bielym pieskom najlepsie hotel priamo na plazi a aby sa tam vecer dalo kam ist promenady, bary, restauracie+ mozete odporucit vylety kam sa oplati ist urcite pozriet. Dakujem!

lilimoni
3. jún 2015

My sme boli na safary a urcite si pozrite aj akvarko v hlavnom meste 🙂 ubytovany sme boli v hotely peymar a ja som bola spokojna 🙂

kika97
3. jún 2015

My sme boli na Mallorce trikrát, dvakrát hotel Sumba /perfektný hotel/, všetko spĺňa čo si napísala, druhý krát sme boli Beverly Playa, taktiež super, aj služby. Jediné čo mi vadilo, že pláž bola dosť preplnená, bola pred hotelom ale bol to taký záliv a neboli tam vlny..............

lilienlukacs
autor
3. jún 2015

Ano pocula som ze na Malorrce su oblasti take mäsovky, ja hladam taky priemer nie preplnene a nie vymrete🙂

lilimoni
3. jún 2015

@lilienlukacs my sme vzdy mali dost miesta na plazi a mali sme aj vlny 🙂 bolo tam fajne 🙂

jelus
3. jún 2015

Ahoj,my sme boli v hoteli Barcelo Ponent Playa na vychodnom pobrezi v r.2010.Taky all inclusive som nezazila ani v Turecku.A pritom je to 3* hotel.Izba normal,cista,chodili sme len spat.Neviem,ci sa nahodou nepokazili,ale my sme boli nadmieru spokojni,bola to nasa naj dovolenka.Pri obede,veceri,flasa vina na stole,plus nealko-napr.cola,cola light-vsetko orig.v sklen.flasiach.Tequila,sampanske,...no super.Strava bola tiez vyborna.Plaz bola v zalive,bez vln,zaplavali sme si ako nikde.Oboplavas skalu a si na susednej plazi.My sme boli od 16.juna,vtedy preplnena vobec nebola.Hned ked vyjdes z hotela,ulicky plne obchodov,barov,restauracii,ulicka obchodov s drahymi znackami,no proste mame len krasne spomienky.
My sme boli na vylete vlacikom okolo ostrova.
Na vych.pobrezi nam pani v cestovke vravela,ze je väcsi klud,na zap.pobrezie v okoli hlav.mesta sa chodia mladi z Nemecka zabavat,potom to citit aj v hoteloch.Tolko nasa skusenost. 🙂

sandra551
3. jún 2015

@lilienlukacs Tak sa vidíme aj v tejto téme 🙂 Ja idem budúci týždeň do hotela Gracia v El Arenal. Je to na konci Playa de Palma a pomer cena kvalita sa mi zdal zatiaľ úplne super. Dám vedieť, keď sa vrátim 🙂

janka_jurko
3. jún 2015

My sme boli v roku 2013 v casti Cala Millor v hoteli Morito. Bolo tam genialne...sluzby vyborne a strava tiez... plaz nadherna dlha s pozvolnym vstupom do mora... urcite odporucam 🙂 hned by som sa tam vratila 🙂

luciao2
3. jún 2015

ja som sa prave vratila z mallorcy, boli sme v el arenal, je to na konci playa de palma, hotel torre arenal 3hviezdy, ja by som dala tak 1 hviezdu, a strava v nom nic moc, ubytovanie, no, ako bolo pisane vyssie vela mladych nemeckych turistov sa zabavali dost hlucna cast, v blizkosti je diskoteka mega park. plaz ok, more dlho dlho dlho plytka voda, to bolo ok pre deti. pred par rokmi sme boli v casti can pastila je to na zaciatku plaze, tam bolo dobre, aj hotel lepsi a to bol tiez 3 hviezdicky. urcite chodte do aqualandu, je to blizko od el arenal asi 10 minut peso od hotela a vstupne sme si kupovali u predajcu ktori ponukali aj ine vylety, vyjde to lacnejsi asi 4 eura na osobu, alebo ked by si chcela ist aj na druhy den, je lepsie si kupit listok v aquaparku stoji 27 eur, lebo dalsi vstup mas len za 12eur a to na listky kupene u predajcu neplati, tak isto je to aj s aquariom de palma od aqualandu asi 10 minut autobusom, listok na autobus stoji 1,50 eura jedna cesta, oplati sa ist do hlavneho mesta pozriet katedralu .... a ked nie ste narocny na ubytko a stravu pozeraj 3 hviezdy ak ano tak viac a urcite all inclusive, lebo na pol penziu platis napoje a to uz sa ti predrazi dost, a urcite si pozri hodnotenia na booking.com, ja som to objednavala odtial hotel a letenky zvlast
a potom este porto cristo je tam krasna jaskyna ...

luciao2
3. jún 2015

a este upozornim, nekupuj si nic u plazovych predajcov, ja som sa kupila 3 mesiaciky melonu pre deti a pytala odo mna 9 eur, no co uz, ale vedla pariku predala rozpoleny kokosovy orech za 18 eur, to uz bola pecka, tak na druhy den, nabeh do supermarketu a kilo melona 0,69 eur, 4,50 cely melon, a tak je to s okuliarmi, vrkocikmy, cernosky to robia, ze iba jeden a potom opyta 3 eura a s masazami,

martinaca
3. jún 2015

Najkrajšia pláž na Malorke je Playa de Murro ale ak hľadás ani veľmi rušnú ani tichú oblasť tak by som ti odporučila časť Santa Ponsa, ktorá má tiež svoju promenádu ale nie je tak diskotéková ako El Arenal alebo Palma de Malorca. Skús pozrieť htl. Delfin Mar****AI cena vratane poplatkov na 10.6 -8 dni 540,-€ je kúsok od pláže a nieje luxusný ale porovnateľne službami a stravou dobrý ako htl. Barcelo Ponet Playa ako písala @jelus .

sandra551
3. jún 2015

@luciao2 S tými 3* je to veľmi otázne. Treba sa riadiť hlavne HODNOTENIAMI na booking.com. Torre Arenal má hodnotenie 6.1 čo je podľa mňa veľmi málo, my ideme do hotela Gracia s 3* a má hodnotenie 8.3, prešiel kompletnou rekonštrukciou minulý rok, takže ľudia píšu, že je proste ako nový a izby vyzerajú luxusne, ako lepší 4* hotel.
Od predajcov na pláži kupovať môžete v pohode, ale tie ceny sa vždy zjednávajú. Keď povie cenu 9 € za melón, povedz mu, že mu dáš 1 €, že či sa zbláznil. Nakoniec to kúpiš za 2 € a je to! Ešte sa pri tom aj zabavíte. Samozrejme pláž je doslova lemovaná obchodmi, takže si tam človek proste kúpi vedro, ľad a dá do toho drinky, kúpite si tam ovocie, hocičo. Všetko sa dá zohnať 15 metrov od pláže. Plážoví predajcovia žijú z predaja a donesú Vám to priamo na deku, ale vždy treba zjednávať!

mirka0703
3. jún 2015

my sme boli pred 2rokmi v Aparthotel Playa Dorada-sa coma....boli sme all incl....hned pri plazi, ale pokial idete len ako par a chcete zazit aj rusnejsi nisny zivot tak sem nie, to je skor pre rodiny s detmi..... Ale prvy krat sme boli Hotel cosmopolitan-Playa de Palma ale to sme mali len polpenziu a vecer to vsade zilo, hudba a plno zabavajucich sa ludi, diskoteky.....na plaz sme to mali asi 5min peso ale odporucam tuto lokalitu...mali sme to sice cez nemecku cestovku

luciao2
3. jún 2015

@sandra551 u nas zjednavanie nepomohlo a to ma odradilo, a bohuzial som mala iba 20 v penazenke tak nic, a preto to tu aj pisem, aby sa ludia nedali nalakat, lebo ked sa opytas kolko to stoji po ang alebo nem akoze nerozumeju ze len ochutnaj a potom ti to narve do ruky a ti neostava nic ine ako len zaplatit, no ale ako sa hovori, najprv si nasra.. a potom je to uz vtipna spomienka. inak na tejto dovolenke som bola skoro nasra.. skoro stale, ako zo filmu, v jeden vecer sme isli posediet na promenadu na koktail, ja vychystana, umyte vlasy, a len co sme si sadli, caaap, na moje cerstvo umyte dlhe vlasy sa vyk..... vtaaaak, mala som to na vlasoch svetri vsade, na druhy den sa podobne stalo muzovi len jemu to caplo do piva, a este by sa tu dalo toho pisat co som zazila za tyzden, ale teraz uz je z toho sranda

sandra551
3. jún 2015

@luciao2 Ah, no tak to je teda smola 😠 😖 Ja si Malorku neviem vynachváliť, tento rok idem znovu a dokonca dva krát 😵

lilienlukacs
autor
3. jún 2015

Dievcata stale si neviem vybrat ostrov Sardinia panensky cista priroda ale skor klud asi vecerny zivot extra nebude, alebo Mallorca a vecerny zivot?

sandra551
3. jún 2015

@lilienlukacs Poďme si hodiť mincou, tak to vidím!

lilienlukacs
autor
3. jún 2015

jeej vitaj aj v tejto teme ale ako vidim ty si sa uz rozhodla🙂 prajem ti krasnu dovolenku napis potom ako ste sa mali!

sandra551
3. jún 2015

@lilienlukacs No, idem v júni na Malorku, ale v júli to vyzerá tiež, no ešte stáááále v kútiku duše poškuľujem po Sardínii 😖 Ty si našla nejaké ďalšie hotely?

lilienlukacs
autor
3. jún 2015

posli mi mail preposlem ti co mi poslali cestovkz.

lucik194
3. jún 2015

minuly / predminuly rok tu bola debata mallorca 2013 / ci mallorka 2014 pozri si starsie debaty....
no vseobecne mallorca je dobra volba len tych turistov.....
co tu pisete tak cast el arenal je v podstate jedna z najstarsich casti - vybudovana pocas ery hippes nemcami a stale tam prevladaju nemecky hovoriaci turisti (to je vychodne od hlavneho mesta) ked pojdete zapadne od hlavneho mesta magaluf, palma nova.... to je "anglicka" oblast, tam prevazuju mladi z UK ....
vsetko su to velke dlhe plaze....
pokial chcete male zatoky treba ist inam, bud na vychod alebo na zapad pobrezia....
na mallorce na plazach sa nezjednava, nikdy som to nezazila, ked nechces odmietnes, dovi dopo, nezaplatis, to nie je handrkovanie sa na bazari s arabmi....

sandra551
3. jún 2015

@lucik194 Zjednávať sa určite zjednáva 😉 Majú to čierne peniaze bez bločku a v tom prípade sa zjednávať môže... neviem, ktorý magor bude kupovať plechovku Coly za 10 € alebo 2 kúsky melóna za 15 €. Povedz mu čo mu dáš a dohodnete sa. Za 10 dní čo som tam bola to robil každý. Aj tak majú zo všetkého zisky priamo do vrecka a plné ceny zaplatí len blb... Nie som držgroš, ale treba mať úsudok 😅

niika21
10. jún 2015

@janka_jurko super,potesila si ma ,my ideme do Morita tuto sezonu 🙂

janka_jurko
10. jún 2015

@niika21 urcite sa vam bude pacit... potom dajte vediet 🙂

tamara2014
5. júl 2015

@niika21 ahoj uz ste boli v Morite? My ideme teraz v stredu, tak ze ako sa vam pacilo🙂

niika21
9. júl 2015

@tamara2014 ahoj,akurat vcera sme sa vratili,uzasna dovolenka,urcite budete spokojni 😉

janka_jurko
10. júl 2015

@niika21 tak ako bolo v Morite? 🙂

niika21
10. júl 2015

@janka_jurko ahoj,juj perfektne,skvela dovolenka,sa nam ani domov nechcelo ist 😀 fakt od ubytovania cez stravu,more,plaz,promenadu,vylety vsetko na velku jednotku s hviezdickou 🙂

sz.zuzana
18. aug 2015

ahojte...aj my ideme na Mallorcu do Balu Mediterrano club - Sa Coma,cez CK Fischer.letime 29.augusta 🙂 leti ešte s nami niekto? 😀