Odporučte Aquapark na strednom SLovensku, prípadne Maďarsko.

bianka0207
30. jún 2019

Ahojte. Chcela by som sa spytat, ktory aquapark by ste nam vedeli odporucit. Lokalita maximalne stredne Slovensko, alebo Madarsko, kedze sme blizko hranic. Hladame nieco s ubytovanim na vikend (6 osob). Radi by sme privitali vase nazory, takto bude vyber mozno lahsi. Dakujeme

nancy666
30. jún 2019

Neviem z akej strany max stredne Slovensko ale podľa mna tatralandia/ Bešeňová, Senec a lipot v Maďarsku sú jedine alternatívy. Poprad je kvalitatívne o ničom podľa mna a je tam spína. Za mna sklamanie.

smejko25
30. jún 2019

Zaleží aj od toho aká ste partia ľudí ktorí hľadajú vybláznenie alebo hľadáte relax 🙂 Zamňa na SK jednoznačne Tatralandia 🙂 A určite vtedy keď už majú otvorené aj vonkajšie tobogany 🙂 Bešeňova je skor pre takyých čo hľadaju len relax a pohodu 🙂

A ako písala nancy666 Poprad určite nie prenás to bolo veľké sklamanie,,,jednak všade všade turnikety, nikto ti pri vstupe nič nevysvetlí motáš sa tam ako teliatko 🙂 +čo mne sa maximálne nepáčilo keď chceš prejsť k niektorým bazénom tak prechádzaš priamo pomedzi stoly reštauračneho zariadenia 🙂 Ako nebolo mi to vôbec príjemne v mokrých plavkách takto prechádzať a určite ani tým čo jedli to neboolo prijemne 🙂 a mnoho ďalších veci ktoré sa mi tamnepáčili 🙂

kikina84
30. jún 2019

@bianka0207 no ja mam pobehane s deckami vsetky velke aquaparky na svk a aj v okolitych statoch a mozem uprimne povedat ze najlepsie vyzitie a vybavenost je na termaloch vo velkom mederi Corvinus..nehovoriac o cenach..ako zadarmo..my chodime len tam uz..

ja1986
30. jún 2019

Za nás jednoznačne Hajduszoboszlo 🤗🤗🤗

qwerty81
30. jún 2019

A co Lipot? Stoji za to tam ist?

kikina84
30. jún 2019

@qwerty81 je tam fajn,ale malo stromov,ked je vonku upek nemas sa kde schovat je to tam take velmi otvorene..a milion ludi na hlave..skor by som volila ten meder je blizsie a lepsia vybavenost celkova

fkata
30. jún 2019

V HU máš Aquaparkov viac než dosť. Hajdúszoboszló, Tiszaújváros, Budapest - Aquaworld, Balaton, ...

bianka0207
autor
1. júl 2019

Ďakujeme 🙂

vikusjk
2. júl 2019

@kikina84 Do medera chodievame pravidelne, v lete je to tam super, my sa chodime kupat aj v zime 🙂 Jedine take mensie minus je, ze tobogany sa doplacaju zvlast, t.j. nie su v cene vstupneho (ale zas rodinne vstupne platime aj s parkovnym 25 €, celodenne, co je dobra cena), tobogany su potom od poctu smyknuti.

kikina84
2. júl 2019

@vikusjk ano to hej,doplaca sa..ale stale je to dobra cena rodinneho vstupu 🙂..napr. v Tatralandii mam za to len jeden listok🤦‍♀️ .Boli sme tam asi 3x po ceste na Liptov,ale ze by sme sa isli nejak zblaznit nemozem povedat..🤔

vikusjk
2. júl 2019

@kikina84 hej s tym suhlasim, ceny su tam super, spomenula som to len na info, aby potom niekto nezostal prekvapeny ;) My to tam mame velmi radi, aj stravovat sa chodime k Anjelovi (vonku na promenade), ked sme na chalupe a nestiham varit ;)

ajka006
4. okt 2019

@kikina84 ahoj, chcela som sa opýtať, či ste boli v mederi aj mimo letnej sezóny a ak áno, či ti to tam tiež vyhovovalo. pýtam sa preto, lebo hľadám náhradu za pasohlávky, my sme chodievali tam, ale teraz nejako zvýšili ceny a 100 eur len za vstupné sa mi zdá už trochu moc. ďakujem za odpoveď

kikina84
4. okt 2019

@ajka006 ano chodime aj cez zimu..niektore vonkajsie bazeny su zatvorene pocas zimy,ale su tam tie liecive bazeny ktore su vo vnutri a da sa preplavat aj von...to funguje..a vnutorne priestory ficia normalne..aj vo vnutri je toho dost