Ostrov Vir - skúsenosti

mullerova2
19. júl 2017

Ahojte 🙂 o týždeň odchádzame do Chorvátska na ostrov Vir bol tam niekto už? Máme strach z morských ježkov ale nevieme vyhľadať či sú tam alebo nie prosím o info ak tam už niekto dovolenkoval... Ďakujem 🙂

sentoza
19. júl 2017

ano, su tam a na niektorych plazach bohate...ale su aj plaze upravovane, no i tak v topankach do vody je vstup jednoduchsi. Ale more bolo krasne, teplucke, len treba mat topanky do vody.

mullerova2
autor
19. júl 2017

Ďakujem krásne za odpoveď hádam teda v šťastí zdovolenkujeme pekný večer 😉

mariijas
19. júl 2017

...my sme boli minulý rok a nejak extrémne ich tam nebolo, na niektorých miestach takmer vôbec, čiže ako natrafíte. ale určite zoberte topánky a užite si oddych 🙂

renesens
19. júl 2017

My sme tam boli posledny junovy tyzden teraz a hned na zaciatku ostrova sme byvali a tam som veru jezkov nevidela

kulikula11
19. júl 2017

Extrémne vela komárov,nie jezkou.Je tam malo vody.

mullerova2
autor
20. júl 2017

Ďakujem za odpovede 🙂

baliadri
20. júl 2017

Pred dvoma rokmi sme tam boli, more veľmi teplučké, videli sme aj ježkov, treba mať topánky do vody a bude ok. Boli sme ale spokojné, vhodné pre deti, je tam kľud.

wewika1
20. júl 2017

Vratili sme sa pred dvomi tyzdnami. Jezkov nebolo, ale topanky ocenite. Okrem toho ze tam je az nechutne teplo, bolo fajn😊

mullerova2
autor
22. júl 2017

@wewika1 a cesta bola aká zápchy boli? 🙂

wewika1
22. júl 2017

@mullerova2 isli sme na noc. Na hraniciach sme stali 1,5hod, na mytniciach sme nestali lebo mame ENC, ale v radoch bez nej sa stalo cca 20min. Na zaciatku mesiaca sa to dalo, cesty neboli take full, neviem ako to je teraz

emkalienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adkamama
19. jún 2019

Doporučujete dovolenku s tínedžermi na ostrov Vir? Nie je tam málo vyžitia? Čo sa tam dá večer robiť? Rátame s bicyklami okolo ostrova napr., len netúžime zasa po tichej dovolenke, taký stred, ani zasa hlučnej. Kto má skúsenosti, píšte, vďaka

wewika1
19. jún 2019

@adkamama zdochol tam pes, teda pred dvomi rokmi, kedze ostrov sa este len prisposoboval potrebam turistov a highlight boli vobec sprchy na plazi🤷‍♀️Ja by som skor volila pag, je aj kde ist a stara novaljia je kludna

evinku
19. jún 2019

My sme tam boli minuly rok a veru nebolo ani jedného... A to sme pochodili viac pláži... A chystáme sa tam aj tento rok s ďalšími dvomi rodinami... Určite odporúčam

alexandra2468
19. jún 2019

@adkamama suhlasim s @wewika1, je tam nuda a zaradila by som to medzi tie skaredsie ostrovy Chorvatska.

emkalienka
19. jún 2019

odporúčam zažiť ostrov Vir a kuk www.zazivir.sk 😉

katy31
30. júl 2019

My tam cestujeme za dva týždne, s deťmi, už sa veľmi teším...@emkalienka ďakujem za link... máte tam apartmány?

katy31
30. júl 2019

@emkalienka ďakujem za link,, máte tam apartmány? idem to pokukať

emkalienka
30. júl 2019

@katy31 ja tu žijem ten blog je môj všetko tam píše aj o mne aj o ostrove Vir o plážach reštauráciach službách výletoch a rôzne iné info

katy31
30. júl 2019

@emkalienka uz som to nasla, precitala...a uz sa na Vir velmi tesim... ideme prvy krat k moru...🙂

ajush5
30. júl 2021

@emkalienka ahoj, prosím, je možnosť prenajať si na ostrove nejaký čln/loďku?