Poraďte kam ísť na dovolenku k moru s 2-ročným dieťaťom

090255
13. jan 2020

Ahojte poradte prosim kde ist na dovolenku k moru s 2 rocnym dietatom. Naj ak date recenziu ze preco tam a nie tam. A este nie Chorvatsko. Dakujem

yanni
13. jan 2020

Poradit sa neda, kedze si dala malo informacii. Kedy, aky rozpocet, ci len lezkat na plazi alebo aj nieco pochodit, hotel/apartman, strava vlastna/hotelova/ all inc alebo radsej nie, dalej/blizsie k SK, letecky/autom atd.

marcelik88
13. jan 2020

Chcete aj letiet ci by ste radsej isli autom? Hlavne treba hladat hotel, ktory je family friendly a ma nejaky program aj pre deti, popripade moznost nejakej opatrovatelky alebo takeho niecoho ako su jasle

sapetka
13. jan 2020

@090255 my akurat chceme kupi dovolenku v lanzarote spanielstko. Min rok sme boli na kose bolo super 8bazenov no super maly si uzil zvazovali sme ist tam aj toto leto ale vyhralo spanielsko😁

090255
autor
13. jan 2020

No chceli by sme letecky strava formou all in. alebo aj to ultra all. A naj keby to je niekde pri plazi piesok nie kamene a ciste more a cenovo aby to bolo prijatelne poviem tak ze 1000 na osobu je uz dost

sapetka
13. jan 2020

@090255 s 2r dietatom viete najst dovolenku za 2000€ lacnejsie no neviem, mozno turecko..

090255
autor
13. jan 2020

@sapetka som myslela nieco lacnejsie ale tak skor poradit ci vyberat napr turecko alebo tunisko... alebo inu niaku destinaciu

sapetka
13. jan 2020

@090255 ja by som do turecks ani tuniska nesla. Ostala by som v europe . Akurat sme kupili dofcu do spanielska

denullllka
15. jan 2020

@090255 za mna jednoznačne Turecko hotel Royal Dragon, nádherný hotel, top služby a navyše tam bolo veľa mamičiek s babatkami a detmi, deti mali zvlášť stravu - raňajky obed a večeru. Bazény boli aj pre deti.
Prostredie nádherne.
Pozri si na internete a uvidis mozno sa ti to zapáči.