Poraďte miesto na dovolenku pre rodinu podobnému k Bibione

roberto8819
19. jún 2019

Caute

pred dvomi rokmi sme boli v Bibione s manzelkou a velmi sme si to uzili aj s malou dcerkou. Hlavne tam mimo plaze hotela bolo aj co robit, velka promenada kde to v noci zilo prechadzali sme sa kazdu noc a naozaj kazdy si nasiel to svoje. Minuly rok sme to vymenili za Chorvatsko a skusili sme sever Chorvatska a ako Hotel ok, plaz nevhodna pre male deti ale hlavne ziadna nakupna promenada t.j po zapade slnka sme pozerali televizor inak pripadala len prechadzka popri ceste.

Viete mi niekto poradit podobne stredisko ako je Bibione splnajuce vyssie uvedene kriteria ? 🙂
Najlepsie s moznostou vlastnej dopravy nakolko nie sme moc lietave tipy, letime len ked musime t.j na ostrovy 🙂

Nejake tipy ?

kaia
19. jún 2019

@roberto8819, pri Bibione je Lignano Sabiadoro, je to na ten isty styl 😊

eliska13
19. jún 2019

@roberto8819 a teda Chorvátsko či IT?skús si pozrieť Krk Baška je tam vedľa pláže hneď promenáda 1,5 km v mori je piesok na pláži drobný štrk, ale pláž je hlava na hlave.je tam aquarium, obchodíky, zmrzlinarne, po promenáde jazdí vláčik pre deti tam to žije do noci
Ale Lignano je tiež fajn kolotoče, ihriská...

jaja1979
19. jún 2019

@eliska13
Caorle, Lido do Jesolo, Rimini, lignano - všetky tieto sú na podobný štýl ako Bibione a v dobrej dostupnosti autom

vikusjk
19. jún 2019

@roberto8819 my sme boli takto v Lido di Jesolo, hotel hned na plazi, paradicka, hned za hotelom dlllllhocizna promenada, kde od 8 vecer nechodili auta, akurat more nie je uplne priezracne v tej casti, ale bolo teple a v pohode. Kazdy vecer sme na promenade presli niekolko km, bol tam lunapark, stavili sme sa na palacinku a zrmzku a o polnoci sme dosli KO na izbu :D

roberto8819
autor
19. jún 2019

Dakujem vsetkym, idem to hned pregooglit ak by este nieco kludne to sem hodte dufam ze sa mi podari nieco vybrat ! Este raz dik ! Taliansko/Chorvatsko pripadne nieco v dojazdovej vzdialenosti 🙂

demonka5
19. jún 2019

@roberto8819 pozri opatija,makarska,podgora

katkalabka
19. jún 2019

Viem, že je to mimo témy, ale keď chodíte do Talianska napr. Bibione, al. Lignano Sabiadoro máte ubytovanie vopred všetko zabezpečené napr. cez cestovku, alebo sa to dá ako v Chorvátsku ubytovanie nájsť bez problémov na mieste.

samoty
19. jún 2019

@roberto8819 chorvátske bibine skúste..my tam chodíme vždy posledný augustový týždeň a všetko je super.. nemusíte si ani hľadať rezervácie,domáci už koncom sezónny samu vyzerajú potencionálnych klientov na cestách..ceny okolo 50-69€ /noc záleží podľa počtu návštevníkov a náročnosti..v bibine aj prístav pre lode ,možná plavba na iné ostrovy..nám tam bolo skvelo a v obchodoch platba kartou,teda odpadá zmenaren a ich pofiderne kurzy

jaja1979
20. jún 2019

@roberto8819 my chodievame do Talianska priamo cez Taliansku agentúru. Nájdeš si vopred ubytovanie cez internet podľa požiadaviek a keď prídeš v deň príchodu to agentúry, dajú ti inštrukcie, presnú adresu a kľúče. Cestou naspäť len odovzdás kľúče zase v agentúre a je to. Talianske agentúry sú lacnejšie ako naše. Ja mám s nimi dobré skúsenosti.poradia ti aj možnosti výletov, kde ísť, poponukaju všelijaké zľavové kupóny... Skús pozrieť www.lampo.it, www.casa-mare.it, www.etgroup.info ... Je ich veľa, len treba hľadať. Známi dokonca chodia tak, že nerezervuju ubytovanie predtým, ale chodia naslepo a ubytko v agentúre vždy nájdu. Akurát už je trochu ďalej od mora, lebo väčšinou pri mori už sú obsadené.

katka1441
23. jún 2022

@vikusjk vedeli by ste mi prosím poradiť názov hotela?

vikusjk
28. jún 2022

@katka1441 hotel sa volal Solemare. Je to skromnejsi hotel, bola to nasa najlacnejsia dovolenka v zivote. Co sa tyka atrakcii pre deti, tak je to vraj dost lepsie v Bibione a Lignano Sabbiadoro.