Poraďte oblasť a hotel v Turecku

moskova1983
16. jún 2016

Ahojte viete odporučiť hotel v turecku oblasť (Lara,Side) ideme prvý augustový týždeň a neviem si vybrat.Dakujem 🙂

oliverceky
16. jún 2016

@moskova1983 V Lare sú všetky super, napr. Titanic.

stanislava111
16. jún 2016

Titanik je ekcelentny... Neskutočný luxus, čistota, žiadne tlačenici pri jedle, jedlo stále dopĺňané, naozaj všetko k dispozícii a značkové... Ani len tie plážové osušky tam netreba brat, aj tie sú stále k dispozícii...
A ešte aj 15 min od letiska....

moskova1983
autor
16. jún 2016

@oliverceky Nad tým premýšľame boli ste?

oliverceky
16. jún 2016

@moskova1983 Boli sme vlani a perfektne bolo. Chodia tam aj Puškárová + Švajda. Tento rok chceme tiež do Lary, ale vyskúšať iný hotel. My v Turecku iba Laru, je to blízko letiska a luxus.

evelynm
17. jún 2016

My sme boli 2x v hoteli Kumkoy. Pekny hotel, vyborne sluzby, ale citit uz, ze by potreboval trosiiicku obnovit ci ozivit. Ale aj tak odporucam. Vyborny hotel je Alba Queen, aj tam sme boli 2x.

evelynm
17. jún 2016

@oliverceky Puskarova a Svajda su zárukou kvality hotela? 🙂 hadam nie... To som si len trosku rypla, neber to v zlom 🙂

hlaura
17. jún 2016

my sme boli v Ali Bey Clube v Manavgate, my sme boli maximalne spokojni,s jedlom, s personalom, izbou... maju vlastny aquapark, tenisove kurty... dala som recenziu aj generalnemu riaditelovi vo firme kde som robila a rok na to tam sli aj oni 🙂

moskova1983
autor
17. jún 2016

Caute tak dovolenka kúpená ideme do Delphin Imperial v Lare dúfam že bude fajn.Ide niekto 30.6. ešte do Turecka?

A DAKUJEM ZA REAKCIE 🙂

oliverceky
17. jún 2016

@moskova1983 Dobrý výber! Potom rada uvítam recenzie.

moskova1983
autor
17. jún 2016

@oliverceky jasné určite napíšem