Stanovanie v Bojniciach

adriana2301
19. jún 2015

Ahojte maminky, chcem sa opytat ci mate niektora skusenosti stanovania v Bojniciach blizko ZOO a zamku,ja som takto bola ale to je asi 15 rokov dozadu...ci sa tam da a ci sa nieco plati,ci je to bezpecne,chcem aby mala dcerka zazitok aj z takeho vyletu,myslim ze na SK mame vela pekneho co by mala poznat skor ako more..a tiez ak mate skusenost tak aky je najlepsi stan? 😉 😉 😉

skaredekacatko
19. jún 2015

Ahoj neviem kde by sa dalo stanovat jedine nad kupelami je camping tak asi tam. O inon veru ani neviem Alebo u nas na zahrade 😀. Mame tu kopec hotel penzionov a ubytovani v dome ale stan to ti neviem mozno este na priehradu do rudna autom si zs takych 20 minut v bojniciach.

adriana2301
autor
19. jún 2015

@skaredekacatko tak dakujem 🙂 uvidime mozno sa rozhodneme aj pre nejake ubytko,ak nebude ina moznost..nebola som tam veru dlho tak ani neviem ako to tam teraz vyzera a funguje..🙂

adriana2301
autor
19. jún 2015

@skaredekacatko a daju sa zohnat aj nejake lacnejsie ubytka?mozno aj so stravou?ci sa radsej oplati nabalit alebo najest vonku?

skaredekacatko
19. jún 2015

Jasne ze sa daju zohnat aj lacnejsie. A skor by som jedla ked tak gonku. Ak pojdete cez tyzden tak natrafite na denne menu. Skus ten autocampyng tam su aj chatky. A inac dost casto byva na zlavovom portalu sporthotel ten je kusok nad bonicami asi 5 minut od kupelov. Prajem peknu dovolenku budete tu mat veru co pozerat.

evelynm
19. jún 2015

kusok od Bojnic je Nitrianske Rudno, tam sa da stanovat

barla5
20. jún 2015

@adriana2301 odporúčam Autocamping Bojnice, je to len kúsok za mestom, do mesta sa dostanete za chvíľu pešo chodníkom cez les, je tam aj nejaký bufet, blízko je reštaurácia Salaš Vígľaš s novým veľkým detským ihriskom.
http://campingbojnice.biznisweb.sk/

http://www.salasviglas.sk/?gclid=CjwKEAjwnpSsBR...

adriana2301
autor
20. jún 2015

dakujem vam kocky za rady urcite vyuzijem a nevieme sa dockat..zamok aj zoo som videla este ako male dievcatko 🙂 a prajem pekne leto a detickam prazdninky.. 😉

annaanna
7. júl 2015

@adriana2301 kde si teda stanovala... napíš, my sa chystáme tiež.. chcela by som bojnice len tak na víkend, kúpalisko zámok zoo a nitr.rudno

deniss111
7. júl 2015

ja tiež odporučam ten camping čo je spomínaný vyššie...prípadne je chatová oblasť nad rodinnými domčekmi, tam sa da ubytovať, vedla toho sa rozprestiera Zoo...