Ubytovanie na Liptove

fiafia
20. máj 2022

Ahojte ☺️ dúfam,že mi niekto poradí, kde stráviť predĺžený víkend niekde na Liptove. Nejaký útulný penzión, nieje nutný Wellness. Nieco rodinné kde sa bude deťom páčiť a je v blízkosti zoo, prípadne plavba po mare, motylia záhrada. Kde ísť a čo vidieť? Poradíte ? Ďakujem za akykoľvek typ

salamistka
20. máj 2022

My sme boli ubytovaný v Pavčinej Lehote, blízko je bobová dráha, Tatralandia a tuším aj kontaktné ZOO

fiafia
autor
20. máj 2022

@salamistka presne niečo takéto hľadám, blízko všetkého ☺️

fiafia
autor
20. máj 2022

Ako sa volal hotel? Ďakujem

ninka1991
20. máj 2022

Tiez ideme na Liptov a zaujala ma ta motylia farma tak som si to dala do vyhladavaca ze by sme tam tiez isli a ze tento rok to maju zatvorene 🥺.

salamistka
20. máj 2022

@fiafia my sme boli u v súkromnom penzióne

fiafia
autor
20. máj 2022

@ninka1991 kam máte v pláne ísť pozrieť? Áno? Toto ma mrzí, nevedela som a veľmi sme tam chceli ísť

ninka1991
20. máj 2022

@fiafia ideme do Holiday Village Tatralandia. No ja som mala plan jeden den kupko, dalsi den hory. My ideme len na 4 dni a deti mame male 4 a 1r cize nejake vypravy a tury moc neprichadzaju do uvahy. Skor len prechadzky. Kontaktnu zoo velmi nemam na plane manzel tam bol a nebolo to boh vie co. Viac menej konkretny program budeme riesit par dni pred odchodom podla predbeznej predpovede.

elenajezova
20. máj 2022

Ja som teraz spala v penzióne Ajda v Liptovskej Ondrášovej. Je to asi zo 2 kilometre od Tatralandie, kontaktnej ZOO..

fiafia
autor
20. máj 2022

@elenajezova ďakujem pekne za tip. ☺️

trinity_77
21. máj 2022

@fiafia holiday Village tatralandia, sú tam chatky, keď som si to rezervovala cez booking mali sme v cene aj vstupy do aquaparku