• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ubytovanie v Paríži. Neviete poradiť ubytko v centre?

6. júla 2016 
erika dakujem ti :slight_smile:
4. sep 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.ratp.fr/
tu je link na metro daj si to do anglicstiny ak sa ti nebude darit daj mi vediet je to interaktivna mapa, je to super
5. sep 2008 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
www.hotelmodernedutemple.com - bola som maximálne spokojná a jeden človek z recepcie dokonca bol Slovák :grinning:
10. sep 2008 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ta dotycna uz ma rezervovane, len jej davam takto typ na pobyt :wink:
10. sep 2008 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mex86 • Včera o 20:06
ahojte.potrebovala by som poradit s ubytovanim v parizi na 2 noci.hladam hotel za prijatelnu cenu.dakujem

ardila • snž • Včera o 21:16
Ahoj, já bydlela v hotelu Royal mansart na Montmartru, je to kousíček od metra u Moulin Rouge. Byl to jeden z nejlevnějších hotelů v nabidce Student Agency a byli jsme moc spokojení. Cena byla 650 Kč/noc se snídaní, což je dost přijatelné ne?
6. jan 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, myslite si, ze je blbost ist do pariza koncom novembra? ci je to uplne jedno kedy tam ist? v lete je tam asi ovela viac ludi, no zas bojim sa, ze v zime to bude o nicom. porazi ma, ak sa kvoli pocasiu nedostaneme na eifelovku, ked sa tam uz konecne dostanem.......... :grinning:
7. sep 2011 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, v apríli ideme s detmi na 4 dni do Paríža , môžete mi odporučiť nejaký hotel najlepsie čip najbližšie do mesta . Dakujem .
25. feb 2016 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. Vsetky otazky ohladom dovolenky v Parizi, ubytovania, cestovania... vam mozno zodpovie moj blog s osobnymi skusenostami o tom, ako som bol na dovolenke v Parizi s manzelkou ja. Najdete ho na https://lucass81.net/cestovanie/dovolenka-v-parizi/
6. júl 2016 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok