Vlakom do Rakúska

kikina84
23. júl 2013

ahojte.sme z BA a nemame auto,do Rakúska však máme dobre spoje priamo od nás vlakmi..chceli by sme navstivit nejake zabavne parky v Rakúsku,prípadne nejaké iné atrakcie,čo by mohli deti zaujímať,no nemám prehlad ako sa tam dostat vlakom ,pripadne aj busom..ak máte prosim nejake typy a trasy,ktorí takto cestujete,rada si vypocujem..vdaka 🙂
PS: Vieden si neprosim,tam mame vsetko pobehane..dakujem

prispievatel
20. okt 2020

Pripájam sa ale mňa zaujíma práve tá viedeň. Vlak pristane v niektorej stanici tuším südbahnhoff a keďže som vo viedni nikdy nešiel s MHD tak ako to tam funguje s lístkami atď. Je to podobné ako v Bratislave či niečo úplne iné? Zaujímala by ma obdoba celodenného lístka čo platí na električky aj autobusy ako v BA. Kolkátka MHD ide zo stanice do Lunaparku. Prípadne koľko stoja taxíky priemerne?

tomas97
10. aug 2021

@prispievatel je tam podstatne drahšie MHD ako v BA napríklad. Ak máte platiť autobus / vlak tak myslím, že sa oplatí už ísť autom ... A následne nechať na začiatku mesta na záchytnom parkovisku ... Odtial potom MHD / metrom ...

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tomas97
10. aug 2021

@anita1978 dobre vedieť, že niečo také existuje. ISto, keby som išiel do viedne tak by som sa na toto neopýtal ale teraz budem vedieť. 😉 ĎKJM za informáciu.

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz