Zubný strojček a letisková kontrola

evina31
12. aug 2019

Ahojte. Prosím vás, mate skúsenosti z fixnym zubnym strojčekom, čo sa týka letiskovej kontroly? Pipali ste? Ak áno, treba si ísť vybaviť papier od celustnej ortopedicky, že ho nosi? Ďakujem za rady. Eva

sissy27
12. aug 2019

@evina31 nie, nepípa ani netreba žiadny papier. Keby náhodou, tak určite bude stačiť otvoriť ústa.

dominique6
12. aug 2019
evina31
autor
12. aug 2019

Pytam sa, lebo v cestovke sa a tým tiež nestretli, ale vraj si mam dat ísť pre istotu napísať papier v angličtine od ortopedicky.. Mne sa to tiež zdalo zvláštne, preto sa pytam, či má niekto s týmto skúsenosti.. Ďakujem pekne ☺️

sissy27
12. aug 2019

@evina31 určite netreba, dcéra mala teraz 2 roky fixný strojček a lietali sme kade tade. A teda milióny ľudí lietajú so strojčekom 🙂 to nie je nejaký titánový kĺb, ktorý nie je voľným okom vidieť.

sissy27
12. aug 2019

@evina31 inak trošku ma zaráža, že v cestovke nevedia - takéto základné info by mali vedieť a keď nie, tak poskytnúť klientovi servis a zistiť to.

evina31
autor
12. aug 2019

@sissy27 ďakujem, potešili ste ma,a veľmi pomohli. Ďakujem mooc

baska_nice
12. aug 2019

@evina31 podla mna vobec netreba ziadny papier! na letisku ak budes pipat, tak ta prehladaju a ked im povies, ze mas strojcek tak nebudu robit ziadne ine problemy.

v_ero_ni_ka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dominique6
12. aug 2019
dominique6
12. aug 2019

ja sama mam strojcek ale taka hlupost by ma nenapadla keby som lietala

logo_napady
12. aug 2019

@evina31 Zubny strojcek pipat isto nebude, nepipaju dokonca ani titanove skrutky (mam v nohe zopar kusov)

mata1001
12. aug 2019

@v_ero_ni_ka v uvodnom prispevku pise čelustný ortoped...
V nizsom prispevku uz nenapisala čelustny,ale kazdy si domysli,ze to asi nebude obycajny ortoped ,ked ma v ustach strojcek...ze?