Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
5. mar 2009

hiii tak to by i musel niekto nosit 😖 no ved ja si kupujem šišky,taktiež omačky ved varim malym,šlahačku mam každy den v kave,pizzu tu mame 1x do mesiaca a vidiš čokolady nemam rada to bude určo tym 😀
mne už normalne lezie na nervy ked sa ma niekto spyta kde som nosila dvojičky už odpovedam že nikde oni vyrastli bez brucha 🙄

yasmina
5. mar 2009

;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

yasmina
5. mar 2009

to napisal mimi

yasmina
5. mar 2009

idem k drobcom vstali paapapa zatial

helka1
5. mar 2009

Yasminka, mne Adamko prepadol cez zabrau na schody ☹ , neviem ako dopadol, boli sme na pohotovosti a nemal ani 1 modrinu, on bol chudak vystraseny a ja v soku 😢
Manzelovi vypadla Radka z nakupneho vozika, prepadla cez predok, manzel si ani neuvedomil ako dopadla, bol s nou na pohotovosti, robili jej rontgen a je v poriadku
Chcela som ti napisat, ze pady bohuzial k detom patria, tomu sa jednoducho vyhnut neda 😖 , musime len dufat ze vsetko dopadne so stastnym koncom.
A k tvojmu manzelovi preco to dava za vinu tebe (pochopila som to tak) je rovnako zodpovedny za deti tak ako ty ! 🤐 Nema zmysel si davat vinu.

womenne
5. mar 2009

helka ma naprostu pravdu pady a deti to proste k sebe ide.keby som mala k dispozicii fotku malej sesterky (1rok)tak by ste až zhilki že chuda spadla vnonku zo schodou podotykam že všetci stali okolo nej a ona cupla že i odrela pery nocčelo všetko krvave no des tiež boli na pohotovosti čo to nema zlomene naštastie nie ale viete ako dlhosu krvave chrasty,kto sa mal obvinovat ked boli všetci pri nej???no nikto lebo po tych schodov chodila stale a to sa stalo prvy krat.

myslite že keby som chodila do posilovne kde by sa mi venoval trener tak by som si tym spevnila postavu nie???moj sa mi smejem že ešte schudnem ale ja som niekde čitala že sa tym spevnuje postava,mne by to fakt pomohlo ☹

lenkamt
5. mar 2009

aj ja chcem aspoň dve kilá /ale iba na prsia 😀 / Wom - presne viem čo ti ide na nervy a keď ešte tetkám poviem že mali každá skoro 3kg, tak len obracajú očami, asi si myslia že som nejaká anorektička čo nič neje.
*** včera na večeru som spráskala celú dlhú bagetu, salámu, dve vajcia, kus syra, pol papriky a 2paradajky, ukončila som to čokoládou*** a to ešte žijem tak nezdravo že neraňajkujem a potom večer vyžieram do 22.00 😀

Mimi pekne píše 😀

grmitko
autor
5. mar 2009

Danka ja ti ochotne darujem aj 20 kg ak mas zaujem, ja budem mat aj tak este stale dost velku rezervu 😉

grmitko
autor
5. mar 2009

Leni a tebe ochotne darujem 2 velkosti kosickov ak ti to spravi radost, aj tak budem mat stale este D-E 😀 😀 😀

womenne
5. mar 2009

saška ok posiela novu adresu 😀 no na prsia by som chcela omnoho viac mrchy sa zmenšeli 🙄 a drahy mi nechce zaplatit plastiku 😝
leni presne ja som sajednej pani už doslova vyhybala ked som ju videla lebo ona :Ježiš maria kde si mala tei deti to je hrozne aka si chuda 🙄 pritom ona chudšia odomna lebo je vysoka 😝 ale najlepšie to zaklincoval jeden pan čo stal oproti:ved ona ma dobru postavu sa pozri na seba 😀 😝 😝 😝 😝
no presne ja tlačim do seba ešte aj o 21.30 na vianoce zjem aj o polnoci rezen a nič no des keby ste videli o všetko do seba natlačim a nič a nič anič 🙄

grmitko
autor
5. mar 2009

Danka chcela by som mat tvoje spalovanie 😀 ja sa kuknem na cokinu a hned su dve kila na mne a co potom ked ju zjem 😀 😀 😀 😀 😀 a aj tebe dam rada dve velkosti kosikov, potom budem tak akurat C 🙂

womenne
5. mar 2009

😀 😀 😀 Saška
no ale by ste neverili ja mam aj celulitidu a vraj štihlych sa to netyka skoro som odpadla ked som sa minule pozerala 🤐

som sa chcela spytat nerobi to nahodou niekto z danovym??

grmitko
autor
5. mar 2009

ja muzovi davam robit danove uctovnickam, kedysi davno som to vedela aj ja, ale teraz si uz netrufam na to 🙂

lumah
5. mar 2009

grmitko daruj jej 20kg a ona nech ti to vráti vyšportované v 20dkg balení. 😀 😀 😀 😀

grmitko
autor
5. mar 2009

lumi dobry napad 😀 to by som brala 😉

elenita
5. mar 2009

Ahojte dvojmaminky!
Robim taky prieskum dvojickovskych maminiek o priebehu tehu a tak, ktory sa potom moze zist inym maminkam, ktore dvojky este len cakaju. Mozno z toho bude clanok, mozno nie, odpovede ma budu zaujimat 🙂
Zostavila som taky dotaznik, ma 14 otazok, ak by Vam na nejake otazky bolo neprijemne odpovedat, alebo by Vam odpoved na danu otazku zabrala prilis vela casu, nemusite odpovedat 🙂
Hodim ho sem alebo mozem aj do Vasich IP?

elenita
5. mar 2009

Tak skusim to par z Vas napisat do IP, ak by Vas to obtazovalo, vopred sa ospravedlnujem. Vasa ucast je plne dobrovolna 🙂

kili
5. mar 2009

pády k deťom síce patria, ale v bdelom stave, majú proste inštinkt ako padať aby sa im nič nestalo. v spánku je to o niečom inom, vtedy sa môže stať všeličo 😔

elenita
5. mar 2009

Tak niektore z Vas uz maju IP, neposielala som vsetkym.
Ucast je plne dobrovolna a samozrejme, vsetko je anonymne.
Len som si chcela overit teoriu v praxi. Ci musi byt kazde dvojickovske tehu rizikove a zistit, ze vsetko ma dobry koniec 🙂
Dakujem.
Ak by ste sa nahodou chceli zapojit a nedostali ste dotaznik, napiste mi prosim IP 🙂

kili
5. mar 2009

ele, odpoviem, ale teraz som strašne unavená, tak až neskôr

elenita
5. mar 2009

kili jasne, ja viem, ono to mozno odradi, ked ma clovek tolko citat 😅
Idem ja konecne pisat tu dilomovku, zatial papa, maminky 🙂
Ti moji loptosi spinkaju, vtedy ich najviac lubim aj mam najviac energie 😀

yasmina
5. mar 2009

kili presne ako pises...vela krat Mimi spadol ale to bol hore vystrajal skakal na gauc komodu atd a spadol z inych vysok a nikdy nic sa nestalo a teraz spadol z postele 50 cm vyska a je cely doudierany...nemozme ho brat na ruky ani chytat pod pazusky lebo place....a ked vyprcha Nurofen strasne place...a on nie je placko to skor Maaxim Mimi place len ked je chory...

fitny
5. mar 2009

ahojte,
už dááávno som tu nebola, ale čítavam dobré rady, ak sa objavia 😉
yasmina, boli ste na rtg, lebo pri pádoch zvyknú pacientov nechať v nemocnici na 24h pozorovanie 😕
ja som pred 2 rokmi spadla zo schodov, dodnes mám z toho problém 😝
chudáčik, držím palce, aby mu to prešlo bez problémov 😉

niektoré ste mi poradili s príkrmami, no teraz už papajú o 106 😀 😀 keď budem mať čas, dám dôkazový materiál do albumu 😀

womenne, viem o čom hovoríš, na každom kroku počúvam to isté, čo ty! začala som chodiť na brušné tance a nikto nechápe, čo tým chcem získať, nechápu, že nemám žiadnu kondičku a bolí ma chrbát... 😝
tiež si myslia, že mám nejaký problém, a ja len jem a jem ...a schudnem a schudnem 😀 😀

lalupa
5. mar 2009

brusne tance su super vec 😉 , ale pozor na dalsie dvojicky 😀

ja si pamatam, ze ako dieta som vkuse padala, ale cim vacsia vyska,tym to bolo viac ok, ako ked z nizka a pomaly...to su paradoxy...

vonku leje, supis pocko na spanie, len nechapem,preco si bambule spievaju 😀

el, posli mi, povenujem sa tomu vecer 😉

my sme dnes jednu mali na nankupoch v kociariku,druhu dole v kosiku na deke, kazdy sa pytal, ze kde take dostat 😀

baby, ja uz som na 58 kg, jupiiii, este 2-3 dole a som viac nez caja 😎

tema bazar: ponukam 10 zvysnych kil a k tomu gratis celulitida tu uz bola 😀

dracik1
5. mar 2009

caute baby, grmi, ja beriem aspon ciselko na prsia 😀

helka1
5. mar 2009

ahojky, nana ako ste dopadli ? Dufam, ze ste oki ! Aj ja by som mala co na rozdavanie aj z hornych aj z dolnych proporcii 😀 Hlasi sa niekto ?

bibianka
5. mar 2009

Zdá sa, že ponuka prevyšuje dopyt 😀 Predám 9 kg a dve čísla podprsenky 😀

grmitko
autor
5. mar 2009

lalu ty nechudni, ved si jak tycka do fazule tenka 🙂 sa nam stratis zachvilu..... 😀

helka1
5. mar 2009

grmi, ze tycka do fazule 😀 😀 😀

lalupa
5. mar 2009

nana, nenapinaj, dufam,ze stale necakate v ambulancii 😖 , ako ste dopadli?

baby,ktore zboznujete lososa, v tescu je teraz akcia 😉