Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

elenita
11. mar 2009

Inak uz 3x som dobehla do izby, lebo som pocula nieci plac, a MM zakazdym chrnel, hoci spi rovno vedla postielky 😠 😀 ani nezistil, ze mu nejake dieta place......to musim dobehnut ja z druheho konca domu 😀

helka1
11. mar 2009

Ahojky, ste tu toho popisali, ja som bola poobede na drobcoch sama ale boli zlatucki 😵 akurat ze ma nepustili k pocitacu, Adamko ked ma vidi sediet za pocitacom tam ma chyti za ruku a taha prec 😀 😀 😀 asi nechce aby som tu bola s vami 😀
Uz ani neviem na koho a na co reagovat , len som chcela napisat, ze decka mi uz rozumeju, ked poviem dones papucky, alebo zapal svetlo .... tak to v pohode urobia, dokonca aj Adamko mi pomaha pri vyberani riadu z umyvacky 😀 😀 😀 normalka tanier po tanieri , alebo hrnceky mi v pohode podava 😀 .... akurat sa nevedia vyjadrit 😅 , no sak este snad maju cas 😉

elenita
11. mar 2009

helka, sikovnici su to 🙂

helka1
11. mar 2009

Elenita vsak urcite aj tvoji su 😉
Inac paradne sa nasmejem ked Adamko nieco chce a ja mu poviem vies , ale Radku tu nemozeme nechat samu, normalne pride k nej a zacne ju nasilu tlacit tam kam chce ist on 😀 😀 😀 sa pri tych drobcoch niekedy nenormalne narehlim.
Hej Margaretka aj na tvojich pribehoch s ocinom som sa nasmiala 🙂

grmitko
autor
12. mar 2009

bre ranko prvaaaaa

no my sme mali celkom pokojnu noc, coryzaliu ucinkuje chvalabohu, ale aj tak idem s domkom k dokine, lebo ma strasny kasel a vravi ze ho boli hrdielko, tak nech mame istotu 🙂

ani vas nejdem teraz docitat, nestiham, ale snad sa mi cez den podari, vcera ste toho popisali...... mne tu okupoval pc muz, tak som pozerala telku, odovzdavanie OTO, bolo to celkom zabavne 😀

no ideme sa najest, obliect a padame, tak sa zatial majte 🙂

yasmina
12. mar 2009

druhaa
moj zlaty dufam ze to nie je nic vazne..
vcera isiel oto? 😕

altea
12. mar 2009

ahooojte 😲
grmi,tak ako? je všetko v poriadku ? dostali ste medicinku?
ja som chcela večer nakuknúť medzi vás,ale MM okupoval PC ,tak som zaľahla. 😔
Inak včera som celý deň ako stvorený na rozčuľovanie.Najskôr so susedkou,ktorá doniesla 4 dňové jedlo drobcom 😠 ,potom som šla žehliť ( v nedeľu som si kúpila kropítko-made in CHINA),kropím ,kropím ... 😕 😕 a nič 😕 .No jasné,to by tam musela byť dierka aby to šlo.Tak som sa dala do opravy,pritom som si pichla do prsta,nakoniec som kropítko vyšmarila 😠 🙄 .
No a moja zlosť ako keby nemala dosť,MM prišiel a víťazoslávne dotrepal -kúpil autosedačky 😕 😕 .Myslela som,že ho v tej chvíli vyhodím aj s tými krabicami 🙄 .Dívala som sa ako nepríčetná-hovorili sme síce pred 2 dňami o kúpe autosedačiek (na ničom sme sa konkrétne nedohodli),ale ešte som si chcela preštudovať na nete testy kvality a on kúpi prvé na čo naďabí.Ani neviem ,čo to je za značku (Graco) ,či to je vôbec kvalitné 😖 ,ale nevyzerá to ....no,neviem.Teraz mi to tu stojí v chodbe,zakopávam o to,mám sto chutí to vyšmariť.
Neviem čo to má v poslednej dobe za maniere.Pred mesiacom kúpil sedačku do dennej izby,napriek tomu,že som povedala,že sa mi nepáči,potom zas stôl do kuchyne,ja len zíram 😒 😖 .

yasmi,h 😲 ej ,že vraj šiel oto,a že vraj to bolo perfektné....neviem nemám prehľad,v poslednej dobe TV ani už nesledujem,aj tak polovicu nepočujem.drobci vrieskajú,alebo mi to prehodia na iný kanál...
Na rádiu strašne ospevovali Dianu Mórovú,vraj bola hviezda medzi všetkými.

elenita
12. mar 2009

altea graco sa mi zda, ze je dobra znacka 😉
To s Tvojim muzom, aj mna by hnevalo, kebyze nieco kupi a neporadi sa so mnou o tom, ale zas na druhej strane je pekne, ze sa stara..

kiwuska
12. mar 2009

altea, my mame jeden kocik graco, znacka aj kvalita je dobra, neviem ako sedacky.

lalupa
12. mar 2009

lilinka, prajeme vam vsetko najlepsie k prvemu rociku, hodne zdravicka, stastia, radosti a kopec srandy spolu!!!

ja som mala graco vajicka, su jedny z najbezpecnejsich! celkovo graco je spickova americka znacka 😉 🙂
odfot nam, som zvedava 🙂

rosarita20
12. mar 2009

Ahojte,
no ste toho vcera popisali.... 😀 😝
Marg, som sa aj ja narehotala na tych story 😀 😀
Co sa tyka malovania na stenu, no nasich prihlasujem do vasho maliarskeho kruzku 😀 😝 , u nas uz niet miestnosti a steny (okrem toalety) kde by sme nemali nejake umelecke dielo 😖 😀 V detskej to uz bolo v takom desnom stadiu, ze som sa na to nemohla pozerat ( a to nehovorim o mojej mame aku mi davala furt prednasku, ze preco im to necham malovat, no lebo nechaaam, vsak? Si nechce vysvetlit, ze som pri nich ked kreslime, no nech to stiha sledovat pri dvojickach, len kym potrebujes odbehnut ku hrncom..)tak som sa nastvala a pomalovala som tu stenu aj ja 😀 (mam to nafotene, tak mozem hodit do albumu 😅 )
Helka, urcite este maju na vyjadrovanie cas, ale uz to bude len a len lepsie a zlatsie... nasi sa minule tak bohovsky rozpravali, a reku ich natocim, kym som odbehla po kameru, uz ich potom zaujimala len ta (moji technici 😀 )
Altea, myslim tiez ze graco by mali byt celkom kvalitne sedacky...
Saska, daj vediet co povedala doktorka...
Idem riesit sudny spor o auticko.. 😠 😝 😀

yasmina
12. mar 2009

Jezisi nikdy nekupte kladiva malym...MM im kupil a tak sa biju...a trieskaju po hlave to je ale debilna hracka 😠
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

helka1
12. mar 2009

Ahojky,
yasminka ja som videla take nafukovacie kladiva, tie by asi boli bezpecnejsie, co ? No ako som citala o tych kladivkach tak to vydava zvuk ked tym buchnes - to ich bude lakat...

miriamkac
12. mar 2009

rosarita...presne tak s tym kreslenim na stenu, clovek sa otoci a uz vidim ako sa maluje... 😝

yasmina...my sme kupili chlapcom pult "pat a mat" a tam su tiez kladiva (vsetko je to ale z makkeho PVC) takze nejake tvrde urazy nehrozia....az na to, ze tam bola len jedna vrtacka na baterky a kym sme stihli zohnat druhu, tak tu prvu "rozobrali" 😖
a tiez ako helka pise...ked to vydava zvuky je to o to taujimavejsie... 😎

yasmina
12. mar 2009

radsej som ked sa hraju s plastovymi flasamiikoíéuzjh

yasmina
12. mar 2009

to dopisal mimi...kladiva som zabalila mi to nestoji za ten rev...ked budu vacsi dostanu ich spat...

grmitko
autor
12. mar 2009

ahojte,
tak sme doma, chvalabohu to nic nie je, su to len sopliky, dostal len Solmucol, aj von mozme chodit ak nebude moc fucat, tak mi odlahlo, lebo som sa bala ked som ho pocula vcera tak hrozne kaslat, ale to z tych soplikov tak kaslal, tak som rada, to z tej posran.j klimy tam prechladol 😠 nabuduce budem mudrejsia a ciapku dole z hlavy nedam, aj keby im mali hlavy zhoriet 😀 😝

altea
12. mar 2009

lalu, 😲
neviem,neštudovala som to-teda bezpečnosť,priznávam teraz ani nemám čas,a čo sa týka fotenia a vkladania sem fotiek - v tom "nie som doteraz doma",t.č. sa s MM nerozprávam,takže fotečky asi nebudú.prepáč.
ale skúsim niečo vyšpekulovať. 😉

helka1
12. mar 2009

Baby chcem sa spytat, dneska nam volali z plucneho, chcu malych ockovat na TBC, este ockovani na TBC neboli , ale sme objednani na buduci piatok a v sobotu sme pozvani na firemnu chatu a mam teraz dilemu ze ci to ockovanie nebude mat nejake vedlajsie ucinky 😖 Ak u vas drobci znasali ockovanie na TBC ?

helka1
12. mar 2009

Altea, tie sedacky urcite budu na nete, takze staci ked zadas nazov a hodis link na nejaku 😉

lenkamt
12. mar 2009

Helka my sme mali tbc ako dvojtýždňové a po očkovaní im nič nebolo / ak si myslela teploty a podobne/ 😉 lenže tvoji sú o dosť starší a znášať to môžu inak, nemôžu vás očkovať v pondelok???

yasmina
12. mar 2009

tbc nam dali este v nemocke...tak neviem...nejako som to vtedy nesledovala...ale myslim si ze ziadne vedlajsie ucinky...skor by som ocovala v pondelok ak chces s nimi niekde ist

helka1
12. mar 2009

Lenka ja neviem ako to je u nas zauzivane, Dr len MM povedala, ze ak nestihneme v piatok tak potom budu ockovani az v Maji 😅, neviem ci to nejak objednavaju vakcinu a potom hromadne v 1 den ockuju alebo co 🙄 A navyse mame prist este v stredu na nejake vysetrenia pred ockovanim 😝
Nasi v porodnici ockovani neboli, Adamko mohol byt ale Radka nie este vraj nemala "vahu"

helka1
12. mar 2009

no ono je to fakt smola, lebo raz rocne mozem niekam "vypadnut" a prave preto sa nieco do toho "pritrafi" 😠

womenne
12. mar 2009

čauky
dnes sme boli v MC bolo super len staršne vela mamičiek a deti lebo sa to otvaralo po rekonštrukcii ale prežli sme.Maly sa vyblaznili a ja vykecala.
Prišli sme domov rychlo sa napapali a behom jednej minuty zaspali 😵 dufam že ich nebudem musiet budit na poradnu ideme okolo 14:30.

V pondelok bude pripavena rezervačna listina na pozemok 😵 😵 😵 zaplati sa zaloha a čakame čo povedia v Prahe na uver dufam že nam ho nezrušili 😕

Saška som rada že je Domkovi dobre a nieje to nič važne 😉 ja tiež davam malym čaipky aj bundy dolu ked sme na nakupoch,lebo by sa spotili,ale tam bolo asi viac pustena nie??tento vikend pojdem radšej sama na nakup lebo moj milačik vždy nahadže kopu veci do vozika a ja len pri pokladni čumim a čumim 😝 radšej si nakupim samam a oni nech čakaju v aute 😝

to počasie je blaznive ako april,dnes napr rano,krasne som dufala že nebude ani pršat a zachvilu pozriem von a tam snežilo tak husto,obrovske vločky,teda potešlo by ma to v decmbri alebo v novembri ale teraz???ja chci jaro 😢 a to som planovala konečne malim vytiahnut v sobotu bycikle 🙄

dnes ma mojko firemnu akciu no to som zvedava .....

grmitko
autor
12. mar 2009

ahoj Dani,
moj muz ide zajtra na Paul van Dyke, chapete? otec dvoch deti a ide sa tam vyjasit s pubismi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale tak ide aj kamoska a tak, takze tam nebude sam 😉 len som zvedava kedy pride bo to ma byt vraj do 8 rano tak ozaj neviem
tu je dnes uplne nadherne slniecko svieti, aj ked fuci strasne ale to slnko 😵 😵 😵 😵 😵 ja chcem uz jar 😒

helka1
12. mar 2009

altea to je pre vas este skoro ist do takych autosedaciek 🤐

womenne
12. mar 2009

Saška čo to je??

altea
12. mar 2009

ja viem,je to od 15 kg, 🙂 Samík má už 13,5 kg.,a 🙂 Sofi okolo 12 ,5 kg.
zdajú sa mi strašne nepohodlné,predsa v tých vajíčkach sú schúlené,ale zdá sa,že sú v nich spokojné 😵
toto je rovné,akoby prehltli pravítko,neviem,nepopačujú sa mi. ☹