Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

kili
26. mar 2009

narátala som 9, možno 10 ľudí bez detí. ako nie veľa, len rodina, ale máme malý byt. jo, ešte príde moja kamoška, ale tá nie na obed, takže netreba miesto na sedenie.

dnes večer som MM ukazovala pesničku, na ktorú A. tancoval, no a ako ju A. začul, prišiel, chytil sa stola a zas tancoval 😀

lalupa
26. mar 2009

kili, super skladba, aj moju malu by chytila, ma tiez dobry vkus a cit pre rytmus a tanec,ako jej mamina 😀

takze zajtra mame oslavencov?

nanuska??? tusim nemas rada dopredu, ale neviem,ako budem zajtra stihat... hlavne ale na teba myslim uz teraz a potom ti uz len poprajem nieco uzitocne 😀
aj killi"s boys? 😵 joooj, bude vam super, tolko ludi a radosti 😵

kto este? 🙂

kili
26. mar 2009

lalu, čo kto ešte?
a nie zajra, ale v sobotu majú narodky 🙂

altea
26. mar 2009

lalu si tu ešte ? 😕
včera som ťa už nechytila....ani tvoje babuľky ☹

altea
26. mar 2009

no nič zase sa nikoho asi nedočkám,idem hajaja.
😔

lalupa
26. mar 2009

tu soooom

lalupa
26. mar 2009

kili, ze kto este bude oslavovat...mam pocit,ze je tu viac marcovych...

adrolka
26. mar 2009

kilii,super 😵
zuzi, ebay.co.uk: v categories vyberieš kategóriu: napr. clothes, shoes&acessories. potom v ľavo sa objaví refine search: upresníš čo. napríklad pre teba boys clothing. potom zase na tej lavej strane s imôžeš dalej refine typ ošatenia, veľkosť, aj značky a všetkomožné.. a potom len listuejš a čumákuješ. treba si nastaviť aj poštovné aby ti hned ukazovalo kolko je to na SK, alebo či vobec posielajú. ak je tam napísané, že "not specified" tak asi neposielajú, ale mne už aj takí poslali, len ich treba poprosiť. potom ak sa ti niečo páči, tak treba na to bidovať. tu je to dobré, lebo sa dá nastaviť maximum bid. ja si dám povedzme 5 libier max a vždy mi príde oznam na mail aj na ebay, že či ma niekto prebidoval. ak vyhráš, príde ti tiež oznamko a hneď aj faktúra. to sa platí iba cez paypal.
t opoštovné si vieš prestaviť na SK napríklad v sort by: - to je hore nad začiatkom ponuky. alebo postage- aj tam sa t odá zmeniť, je tam zoznam krajín.
ak chceš hračky, tak zase ideš cez categories- toys&games a na ľavo zase budeš mať fúru ponúk, kde môžeš konkretizovať.
ja neviem čo ešte, ale kľudne sa ma opýtaj keď budeš mať s niečím problém.

ja som si už odtial kúpila aj hračky deťom.
zatiaľ som nemala zlú skúsenosť- síce jedna mi teraz nechcela ani za toho boha poslať na SK 🙄

yasmina
26. mar 2009

dnes brutal spadol Maxim babke 😒 na tvar z gaucu zaliala ho krv ...lialo sa to prudom z oboch nosnych dierok...pery ma ako cernosko ☹ som sa strasne vyziapala na mamu az jej zle prislo...a teraz ma to mrzi...

yasmina
26. mar 2009

tychto elmov kili uz mam na poste som si od nej objednala 😉 dvoch

margaretka11
26. mar 2009

Lalu, no predsa my oslavujeme 😵 . Kilini chlapci a naše duo Banana prišli na svet v rovnaký deň 😀

Inak ahojte, na chvíľu som sa zastavila 😉

yasmina
26. mar 2009

kili perfektne video 😵
lalu ani ja som nestihla male bambulky 😒

margaretka11
26. mar 2009

Yasmi preboha, chudáčik Maximko ☹ . Ani sa ti nedivím, že si na maminu vyletela, však si bola v šoku 😔

yasmina
26. mar 2009

margaretka ved bola...a mama povedala ze to bol strasny stres ze radsej nebude chodit pomahat...tak som si pomohla 😒

margaretka11
26. mar 2009

Yasmi, toto zažívam aj ja s maminou. Moja mamina sa tiež vie veľmi vyľakať, keď sa drobcom niečo stane a hneď sa zaprisaháva, že už ich pri sebe nebude mať lebo ich nevie ustrážiť a pod 😔 . To bola taká prvotná reakcia tvojej maminy, tiež zo šoku a to prejde, neboj. Hovorí sa ráno je múdrejšie večera, zajtra si to vysvetlíte. Skús sa s ňou porozprávať 🙂

lalupa
26. mar 2009

marg, ved ja viem 🙂 len som cakala,kedy hus zagaga 😀

yas, chuda mamka aj maxi, mozno si len pretrhol hornu uzdicku , a preto tak silno krvacal... tvoja mamka urcite teraz nebude par dni spat...joj, to su blbe situacie...ale deti su raz take ...neposedne 😅 verim,ze sa nic nestalo, a modrinka o par dni zmeni farbu a zmizne...
ak chces, ukazem ti fotecku 😅

margaretka11
26. mar 2009

Lalu ale musíš uznať, že som zagágala doslova príkladne 😀 . Ja som totiž cvičená hus 😀

helka1
26. mar 2009

Ahojky, margaretka a ty tiez pripravujes oslavy ? Co kupujes drobcom na 2 narodky ? Potrebujem inspiraciu 😀

lalupa
26. mar 2009

maminky si drzme pri sebe, toto muzi podla mna tak dobre nevedia...
mne sa dokonca stane, ze mi dieta padne presne pred mojimi ocami, ked davam pozor ako naschval... a cim viac ten pozor davam,tym je to horsie...
neboj, zajtra bude lepsie, maxi na to urcite uz zabudol a tvojej mamke s tym pomoz 😉

yasmina
26. mar 2009

lalu ukaz fotecky na potesenie 😵

lalupa
26. mar 2009

marg, trolilinku ta uz predsa poznam 😉 co chystate vy? musis nam popisat, ved my sa s vami tesime a budeme aj virtualne s vami oslavovat 😲

margaretka11
26. mar 2009

Lalu to sa stane aj mne, že dieťa mi zletí na zem doslova pod rukami ☹ . Niekedy mi zlyhávajú reflexy 😝

Helka, tento rok ideme na darčeky poskromnejšie lebo najväčší darček príde v júni 😉 . Takže malým sme kúpili dáke oblečko, plyšových krtkov (ak sa z nich nezbesnejú tak ja už fakt neviem 😀 ), náradie do piesku a od ostatných členov rodiny ideme inkasovať prašule. Na júnový darček 🙂

lalupa
26. mar 2009

kukuk uz sa da

lalupa
26. mar 2009

marg, nenapinaj, co to bude?

lalupa
26. mar 2009

prileti bocian? a chce myto? 😀

helka1
26. mar 2009

Marg asi ten najvacsi darcek neprezradis, ze ? Ale povedz mi to malym neprezradime 😉 😀

margaretka11
26. mar 2009

Lalu, tie tvoje baby sú nádherné 😵

no ja nie som typ na dlhé prehováranie 😀 . V júni ideme do Chorvátska 😉

yasmina
26. mar 2009

lala krasnucke suuuu a ako su krasne poobliekane a batozteky 😵

kili
26. mar 2009

yas, aké video? 😕

margaretka11
26. mar 2009

Lalu nestraš s bocianom 😀