Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

kili
29. mar 2009

mar, krásny sú 😵 . no a že má simonko dlhšie vlasy ako simonka 😀
a torta krásna, aj pre chlapca aj dievča 😵 si robila ty?

womenne
29. mar 2009

yasmin ozaj čo sa tyka toho obsypania myslim že to bude tym mliečkom len to ničim nemasti lebo to bude mokvat,musi to byt stale čiste a suche.ale to ti už altea pisala 🙂

nana77
29. mar 2009

ahojky!
kili, super torta!!! naozaj, si sikovna! a krpci, aki velki su uz!!! pozeram na foto, a tak konstatujem, ze sa podobas na maminu, mam pravdu? podla mna velmi, hned som tipla, ktora z tych dvoch "babiek" je ta tvoja 😉 !

mar, jeeeej, simonciatka moje zlate!!!! krasna torticka, naozaj! tak ste ma navnadili, ze si musim dat nieco sladke!!! mnaaaaam!!!

yasmi, mojej kamosky syn mal tiez nejaky podobny kozny problem v zahyboch pod krkom, vraj nejaka plesen, ci co. nezaberalo nic, nakoniec vyfasovali nejaku kortikoidovu mas (hydrokortizol tusim? moze byt? 😕 ). ta zabrala...ale sila...

minule mi kamoska dala link, ze na com sa totalne bavi jej syncek, pustila som to mojim a isli sa usulat, tak preposielam:

https://www.youtube.com/watch?v=7hy4ox6_1TI

a mm tam objavil toto a tak strasne sme sa tu narehotali, ze sme skoro cvrkli do textilu:

http//

https://www.youtube.com/watch?v=5EogMNEh6bc
kili
29. mar 2009

nana, a ktorú si typla? veľa ľudí hovorí, že sa na ňu podobám, ale mne príde, že mám viac črtou po otcovi (oči, ústa), ale asi celkovo tvár po mame

je aj česká či slovenská, už neviem, verzia gummy bear, skús pohľadať. naších to nijak nezaujalo. som myslela, že sa to bude S. páčiť, ale nič moc
no už som aj našla

kili
29. mar 2009

jéj, ja som nedalal link 😅

https://www.youtube.com/watch?v=4azgvj5PYfE

tak už ich to zaujalo a počúvali a rozčulovali sa, keď prestalo 😀

diddi
29. mar 2009

kili,super!!!!...podareni su chalosi 😵 ....yas,tak uz aj vy?....asi som to preniesla virtualnym svetom k vam....Mia to este stale ma....je to sice slabsie,ale stale je....nedavam jej,teda aj Elle,aby nebol krik ziadne pomarance,dzusy,sladkosti,kakao,vajicka,hrozno....nam zabera ten fenistil gel....skus potriet,aby si to neskrabal....a 2x denne daj fenistil kvapky...bude ospaly z toho, tak ich daj pred spanim...a miesto radsej vysprchuj cistou vodou bez nejakych mydiel a neutieraj, nechaj to volne vyschnut,lebo sa to zbytocne drazdi....ach jaj....

altea
29. mar 2009

yas, 😲
v noci ma napadlo ,no vidíš,ešte aj v noci mátožím 😀,ja som ti napísala- dávať Zincovú masť,ale nie masť-ale : PAsta Zinci oxydati,toto si pýtaj v lekárni-dobre to vysušuje.Ospravedlňujem sa,ale vieš večer už niekedy ani neviem čo píšem....

womenne
29. mar 2009

my sme tiež raz dostali od kožnej kortikoidnu mast ale nedaval som mi ju,bola silna aj v lekarni sa čudovala ked mi ju davala že na čo takemu babetkutaku silnu že či ma nejak silny ekzem hovorim že nie len naličkach mal červene flaky.tak som mu to nedavala,segra mi dala svoju čo dava deto prirodn len somzabudla nazov bolo to už davno.ina my použivame len DOVE silnomodry mali maju krasnu pokožku 😵 a včera sme boli von a po kupani mal Sebko znovu lišaje na ličkach som mu to natrela fenistilom a do rana to nemal takže hlasim jaro se bliži 😎 on to totižto mava na jar a leto 😝

diddi
29. mar 2009

na tie fliaciky na licach je vyborna modra indulona

womenne
29. mar 2009

no ja pravež indulu neznašam ta jej vona je mi znej le neviem prečo,ale sestra mala vemi dobre sksenosti s dove jej dcey maju atopick ekzem a dove im velmi pomaha.Ja som najskor použivala Johsons baby 😀 (som napisala asi blbost čo?)ale maly mali ponom strašne drsnu pokožku tak mi poradili zmenu tak som hned prešla na dove použivame ho aj my.
no bežim ich budit o 14.00mame stretnutie pa

yasmina
29. mar 2009

bol som v nemocnicnej lekarni na pohotovosti a dali mi Holtovu mast taku smradlavu nic ine mi nechceli dat ani zinkovu ze ta je na mokvajuce a potiace dermatitidy...ja som chcela nejaky krem Robatko z marihuany som to nasla na internete tak kukali ci mi sibe 😀 ...tak skusim Holtovu mast a stala 1,12 😕 a taxik tam a spat 10 eur parada ze? bo moj otec bol vcera na oslave a este rano nemohol soferovat a nase auto caka na tata na letisku 😠

kili
29. mar 2009

ináč baby, S. sú konečne dobré nohavice https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer... , čo som kúpila ešte pred narodením a mali byť na minulý rok (veľ. 12-18m) a aj to má ešte riadnu rezervu. na budúci rok ich bude mať asi A. 😅 Jaj, my toľko ušetríme na oblečení 😀

mima595
29. mar 2009

Yasmi - ale ta Holtovka je dobra, ale smrdi strasneeee, fuj, aj tazko ide z prstvov dole, hlavne nech sa k nej nedostanu chalani....lebo Matus už raz natrel sklenenu vitrinu Holtovkou a som hresila ako.... 😉 , kym som to postierala - pol balicka vlhkych utierok som na to obetovala....

kili
29. mar 2009

zuzi, špeci pre teba som dala do albumu aj stôl, ale že je to z dverí sa vôbec nedá poznať. nevedeli to ani stolujúci :D . a ani brati si nič nevšimol a pritom jedol tam, kde bol pánt 😀

altea
29. mar 2009

YAS,hOLTOV KREM JE POKIAľ VIEM S KORTIKOIDNOU ZLOžKOU 😕 A Tá zINCOVA masť je práve na mokvajúce dermetitídy -na vysušenie.

lalupa
29. mar 2009

nan, na teleblbych som sa viac zasmiala 😀

dnes sme boli vonku, pokial som ich vychystala, tak sa rozmrholilo, ale sli sme aj tak, tusim tam aj spat je to okolo 800m, cely cas sme sa drzali za ruky, pocuvali a poslednych 100m som ich nechala,nech sa drzia same- mali z toho strasnu srandu a skoncilo to tak, ze navzajom do seba vrazali a vraveli bum! 😀

moje A najradsej taha za sebou na spagatiku nieco na kolieskach, kacicka to nie je, ale najviac sa to podoba na nejaku predhistoricku relikviu z obdobia dinosaurov (ale je to kacicka nakoniec 😀 )
moje B sa ma vrodenu predispoziciu provokovat po svojej maminke,ale ked vytoci aj tu, tak uz nabrala od nej ukazovak a vecne ukazuje "ty ty, no no!", sem tam ma udrie, ked sa nastve a nedovolim jej to,ale toto este vidiet nemohla, lebo bitka je zakazana, na co 😖, nic to neriesi...

plus uplne najviac zboznujem,ked zrazu stichnu a venuju sa uzasnej cinnosti 😀,ale to uz kazdy dobre pozna
a ked naviac potrebujem mat pripravene topanocky, tak sice su,ale bez snurok, ktore hladam po celom dome 😀

napiste nieco vesele, lebo mam pocit,ze je rizikovy stupen 10 a straaaasne nizky tlak 😅

yasmina
29. mar 2009

lalu aj ja som malych poobede obliekla a pokial som sa ja obliekla a mama zacalo prsat...tak sme chvilu pockali...mali sa skoro spotilia isli sme vonku prechadzali sa 8 mjin a zacalo liat 😠 ta parada...
tlak je nizky uz pijem pressko...mali este nespia vdaka posunu potom pojdeme spat asi o polnoci...

helka1
29. mar 2009

Ahojky,
Altea, diky moc, odpisem 😉 Dnes je to s nami o trosku lepsie. Kedze sme chodrucki a kupat sa nesmieme, tak som malym umyvala aspon nozicky a sa mi podarila super fotka 😀 Je v albumiku 😵

lalupa
29. mar 2009

babule, do kedy je otazka kociarov aktualna? 2 roky? dlhsie?

helka1
29. mar 2009

LAlu, hm, to by zaujimalo aj mna 😅 . Nasi uz v kociaroch nechcu byt 😒 , ale mam kamosku co ma dvojky o rok starsie od nas a stale berie kociar so sebou, ale oni zase nemaju auto 😕

yasmina
29. mar 2009

lalu my mame dvojickovy aj dve osobitne asi ako ty a nechcu byt v ziadnych 😠

lalupa
29. mar 2009

nase su oki, len premyslam ,ze posuniem dalej...ci si nechat len dvojkovy golfacik,ale moc v nom nemusia, najradsej maju sportaky, este jednu trojkolku by som mozno,len tak pre istotu a sport...

nana77
29. mar 2009

kili, no podla mna je tvoja mamina ta vo svetlej bluzke, co nema na kolenach chlapcov. myslim, ze na nu sa podobas (teraz dufam, ze to nie je svokra 😀 😅 ).

helka, podareni su s nozickami v lavori!!! 😀 😀 😀 . posielam im pusinky a prajem rychle uzdravenie!!!

lalu, yas, aj tu je pocasie o nicom... 😒 . prsi, tlak tiez nic moc... vraj od stredy sa to ma vyrazne zlepsit, tak som zvedava...

yasmina
29. mar 2009

od stredy sa to zlepsi a tato od stvrtka do nedele opat ide prec a to pride dnes o polnoci po 6tich dnoch 😠

kili
29. mar 2009

nana, tak dobre si si typla 😉

kili
29. mar 2009

mňa povzbudzuje, že keď je dnes tak škaredo, tak im predpoveď vyšla a tak potom bude pekne 😵

womenne
29. mar 2009

Tak sme doma bez posteli mna asi....čo sa prestali vyrabat klasicke drevene jednoložka???v ikey mali len maličke velkost ako postielka+nejake par cm navyše.to sa nam neoplati 🙄

grmitko
autor
29. mar 2009

lalu ja osobne mozem povedat ze kociar bol pre nas aktualny tak do 2 rokov, ale trosku som ho vyuzila este aj neskor ked som s nimi sama isla MHD do mesta, tak to 2,5 roka, mozno ani to nie, ale ak nechodis MHD taks i myslim ze do 2 rokov je kocik taky aktualny 🙂 teda nie ze by v nom velmi chcel ibyt, ale ked som sa ponahlala, tak som ich tam supla a zapriahla som sa a ficali sme 😀 😀 😀 😀

womenne
29. mar 2009

my sme tak 2roky aj par mesiacov potom som ho už nevladala utisnut,ked som chcela ist na anmestie tam ešte ako tak ale naspet som fučila jak byk a prišla som spotena tak teraz je odloženy v pivnici chcem ho predat ale je tak zničeny že asi len na darovanie.