Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

yasmina
1. apr 2009

a tu uz nikto 😒

yasmina
1. apr 2009

lalu smial sa len Milosko , maximko sa na tych novych foto vobec nesmeje...boli sme v detskom kutiku a je tam skakaci hrad kde skakali deticky a Mimi sa isiel zblaznit a Maxim ten bol nejaky ustrachany....sa bal tych deticiek...neviem preco ....jeden sa ide za detickami zblaznit a druhy vobec...

womenne
2. apr 2009

Dobre ranko
tu je krasne slnečno 😵 zajtra ideme na jarne nakupy,nemam čo malym obliect.
My sme včera mali užasny večer,museli sme chalanom vysvetlovat že dudu sme nechali babetko lebo plakalo(jednu sme niekde založili a nevedeli sme ju najst)Sebo to pochopil lenže Nikolasko to bolo hrozne on vrieskal jak....som sa bala aby mu zase nenapuchi gulky tak som ju hladala a našla o 23.30 v moich ryfliach na pračke 🙄 som tuko no čouž ale drahemu som povedala že bol na zemi 😀 tak naši išli včera prvy krat spat o 22.30 a celu noc bečeli 😢 a nadranom zaspali takže nikdy viac yasmin nezavidim ti.

lumah
2. apr 2009

lalupka aha, tak teda počkáme s pribináčikmi, hlavná vec, že im nedávam bielok a trtnem im tvaroh. 😖 Ale zbodli to ako malinu. 😀 😝
lalupka fotku nemáme, nebolo stihu, však katullkyni drobci supitali ostošesť. 😀 Takí sú zlatí-drobčekovia. 🙂
kiwuska ako už písala katullka, v parku- tu v Pezinku je pekný park, rada tam chodím s deťmi.
Veru teplo bolo, ja som najskor deky odstránila a nakoniec aj kryty na kočík, boli len v dekových zavinovačkách. Dnes im dám asi do tých dek, len teplé mikiny-nie bundy. Jáááj však ideme plávať, tak vonku budeme len chvilu, lebo ešte aj poradňu máme o 12tej. Som zvedavá, kolko pribrali. Dado asi nič moc, ten všetko vyskáče, ale Filip je už ťažký ako zvon. 🙂

lumah
2. apr 2009

Toto sme kúpili-ešte to nemáme, ale už je to na ceste. 🙂
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&s...

yasmina
2. apr 2009

kocky dnes sme spali do 8:30 😵 som ich nedala spat az o 12:30 ked revali a zaspali o 13tej. Teraz ich nebudem budit necham spat kolko chcu keby potiahli do 15tej parada a potom druhe spanie nebude...az ked budu chciet tak vecer ich ulozim...dufam ze sa mi potom nepreberu o 23tej ze sa ideme hrat drzte palce aby to jedno spanie denne vyslo 😵

rosarita20
2. apr 2009

cafte baby,
yasmin, ja na teba budem veeeelmi mysliet, nech sa vam to uz s tym spinkanim polepsi 😉 😉 😉 Uz by mali huncuti pochopit ako je super ist spinkat skor nech si aj maminka oddychne 😉
Vsetky si uzivate slniecka???
No ja sa vytesujem ako mala, od rana periem ako besna, ale na to slniecku to schne jedna radost, som sa chvilku aj vyhrievala na balkone ako male mača 😀 😀.
No nech je uz takto pekne fuuuuurt ... 🙂

mima595
2. apr 2009

Yasmi - skus pozhasinat v celom byte, alebo si rovno lahni, podla mna, ked uvidia, že je v byte tma, tak potom pochopia, že 23,30 - nie je vhodny cas na hranie 😉

lalupa
2. apr 2009

kati,davam ich okolo siedmej, posledne dni nas predsa len zblbol ten posun casu 😖 ,spinkaju do tej 7-7,30

baby,mam dilemu, ked este dam ciapocku na snurku zimnu, tak este vydrzi,ale ak dam nieco ine, hned davaju dole...este dost fuka a nechcem ich nechat bez ciapociek...nsla som take jemne bavlnene, to by mohli mat,ale vecne vsetko z hlavy dole 😠 , to v lete ani klobucik, ci co???

lalupa
2. apr 2009

yasmi, tak viem,kde je chyba 😉 , neviem preco som si zafixovala, ze ten, podobny na manzela je maxik a na teba milosik... musim si to nejako poznacit,lebo uz si to takto pamatam, to bude zase chaos v mojej hlave 😅

yasmina
2. apr 2009

lalu Milosik je na Milosa 😉 a Maxik na neviem koho 🙂
pridava foto zo vcera:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

yasmina
2. apr 2009

lalu aj nasi davaju dole z hlavy...ale vcera mali nove na hlavach z H&M take pruzkovane a tie boli take pevne ze ani snurku netrebalo a nedavali dole...inac este spime 🙂))

lalupa
2. apr 2009

maxik je na teba 😵
naaaaadherneeeee fotecky!!! take slniecove a super,ze ste boli vsetci spolu 🙂, take krasne dni stoja za to,ze?
inac, frajeri su v tych bundickach, pristanu im 😉

som rada, urcite ste na dobrej ceste so spinkanim 😵

lumah
2. apr 2009

yasminka my to tiež robíme ako píše mima, že si lahneme s nimi a zhasne sa a hotovo.
Mne ten posun času vyhovuje, lebo ráno spia dlhšie a večer sa kupu o siedmej a okolo osmej zalahnu. A spia v kuse, žiadne budenie, aukrát dado lozí pospiačky. 😀

yasmina
2. apr 2009

joj ja sa bojim...lebo Max uz teraz polahuje...inokedy v taku dobu vstavaju z druheho spanku...a dnes vstali o 15:15 z prveho spanku ...skusim ich dat lahnut okolo 19:30-20:00 ...ale bojimj sa aby sa mi po troch hodkach neprebrali ze ideme sa hrat...jasne ze povypinam svetla....a budem pri nich v spalni ...ufff som zvedava 😕

kili
2. apr 2009

yasmin, skús im to radšej potiahnuť a dať spať o 21

womenne
2. apr 2009

yasmin len ho nedavaj on si zvykne neboj ja ked som ichchCEla UDRŽAT hore tak sa šli kupat to jest polhodinka,kym som ich obliekla,chvilu trvalo oni vždy potom ožili 😎
juj držim ti palce nech sa konečne naučia 😉 ono to aj potrva tak tyžden kym si riadne prestavia čas 😉

kiwuska
2. apr 2009

yasmin len vydrz, omi si urcite zvyknu

yasmina
2. apr 2009

kocky zaspali Max o 19:45 a Mimi o 20:00. Ked spia vacsinou 8 hod. tak to mam ocakavat ze o 4tej rano sme hore? 😒 ak sa nezobudia ovsem o 24:00 ze sa chcu hrat a skoncil druhy spanok...normalne som zvedava...aj sa bojim lebo som sama M.je do nedele prec...

womenne
2. apr 2009

yasmin možne to je ale neboj oni proste musia prejst na iny režim už su dost velky.naši chodia spavat o 20.00už 2roky tiež to trvalo lebo sa im nechcelo ale zvyli si večer ich vždy riadne unavim,hlavne cez letoprechadzky ešte o 19.00
ak by sa ti zobudili proste nezasviet aby fakt videli že je čas na spanie,len im neustup.
joj zase si sama ☹ neboj držime ti všetke palce

lalupa
2. apr 2009

yas, vydrzte aj podla mna do 21, aj keby neviem co nevstavaj k nim 😉
to aj nase pretieraju ocka odkedy poobede vstanu,reku ledva vydrzime do siedmej, a ony v pohode, hrajkaju sa, papame a aj ked treba ist spat, tak sialeny rehot po schodoch, tesia sa, mam co robit, aby som im umyla dupku, zubky bojujeme a este aj plienocku a pyzamko- uf,kazdy vecer som cela spotena

dnes davam dalsi tip po cervenej sosovicke a celozrnej kasicke poex - ciste burizony 😀
zbieraju si ich do misticky, chvilu trva,pokial pridu na to,ako prstekmi kazde zrniecko vziat,chuti im to, potom urobime bordel a papame a zbierame zo zeme- srandicky, coooo?? 😀

yasmina
2. apr 2009

lalu to mas pravdu boj 😀
a ta kasicka poex to je co?

lalupa
2. apr 2009

to som uz davnejsie davala tip,kvoli tym prisernym cenam detskych kasiciek,ktore moje aj tak nemusia...plus je tam plno humusu, cukru, vanilky a kadecoho
v cigosskom kauflande som objavila regale s pohankovou, ryzovo-kukuricnou kasickou, plno roznych kombinacii,ale naj naj naj ( aj mne strasne chuti studena , teda zvysok, ak nieco ostane,ale vacsinou nie 😀 )
je celozrna psenicna... je strasne lacna, chutna, nezapeka, da sa ochutit,ale netreba a moje ju zboznuju a plno mamuliek je tiez nadsenych 😉
taky priesvitny sacok, mala etiketka, "znacka" poex celozrna psenicna za 0,55eur, dnes som dokupovala zase 😝

lumah
2. apr 2009

yasminka všimla som si, že máš tak starých synčekov ako má katullka dvojky. 😀

lalupa
2. apr 2009

joj, keby ste tu niekto boli, tak sa nemusim napchavat 😖
zacalo to carte'd'or s prazenymi lieskovymi orieskami, potom som si to sladke musela napravit mozarellou, paradajkami, bazalkou, olivakom a chrumkavym chlebikom... vy vy vy !!! 😀
mnam 😅

lumah
2. apr 2009

Dnes sme boli plávať-išli sme s kočíkom, inokedy chodíme autom. Ozaj potápali sme sa tak, že mi inštruktorka pod vodou posunula Dada a pustila ho a ja som ho vytiahla. Už sa ponárame bez povelov, je to paráda!!!

lumah
2. apr 2009

lalupka len si daj... určite si chudá ako lata. 😀 😝

zuzka.25
2. apr 2009

Ahojte.

Ešte rýchlo písnem a padám do postele...

tak jar dorazila konečne aj k nám 🙂 dnes sme zasa boli celý deň vonku, zvládli sme aj nákup nových papučiek, aj prechádzku s kočíkom, aj ihrisko, dvoje totálne zašpinené fungl nové rifle 🙂 a nejaké tie bitky a šarvátky

som grogy, idem hají, držte sa všetci a yas, držím palce a dúfam, že tvoj nasledujúci koment bude o tom, že prespali celú noc...

kili
2. apr 2009

lalu, ja tú kašu tam vždy vidím len dve, teda ryžovú a ryžovo-pohankovú a cena nejakých 85c 😒 tak neviem, či zle hladám, alebo je to od inej značky niekde inde? lebo je tam toho viac, len sa to bojím kúpiť, keď neviem, čo to je

yasmina
3. apr 2009

Dobre rano 🙄
Takze o 21:45 bol budicek, Maxim zacal plakat chcel ist dole z postele dostal flasu caju a nepomahalo rumazgal tak ze zobudili Mimiho, hodinu sme sa trapili na posteli chceli ist dole, revali, mrncali nedala som sa...svetlo vypnute a este som aj na nich kricala ☹ lebo ma zlostili...
Zaspali a vstali teraz o 7:30. Medzi tym jedno mlieko o 4tej a caj o 6tej...keby nevolal moj MM na pevnu ze co sa dejej ze bneberiem od vecera mobil spali by dlhsie...
Tak mam v tom pokracovat aj ked vstali takto skoro alebo im naozej treba 2 spanky?
radte baby 😉