Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

diddi
30. apr 2009

asi 2

yasmina
30. apr 2009

diddi to vyzera na slaby otras...a ma aj zavrat?bola v bezvedomi par sekund?

diddi
30. apr 2009

nie,len mi plakala na rukach....asi ideme na Kramare....len sa bojim,aby mi ju tam nenechali

yasmina
30. apr 2009

diddi vysetri ju neurolog zrejnicky reakcie ked bude ok a chces ju doma musis podpisat regres ja som tak podpisala ale celu noc som sledovala a este nam robili rtg hlavy...verim ze to nebude vazne drzim palce!!!ak by to bol potvrdeny otras tak urcite s nou ostan na pozorovani len ju tam nenechaj samucku 😢

adrolka
30. apr 2009

diddi, jéžiš. ja by som išla s malou na pohotovosť len pre istotu.

womenne
30. apr 2009

ježiš diddi preistotu chod,ked ti zvracala myslim že ju tam nechaju na pozorovanie,lebo doktor sa vždy pyta či zvracia.ale dufam že to nebude važne.

diddi
30. apr 2009

hej,ideme....balim si veci,muza cakam je na nocnej v Trnave....a Ellu musime brat so sebou

kili
30. apr 2009

diddi, držím palce

yasmina
30. apr 2009

joooj skoda ze k Elle nema kto prist...a teraz co robi Mia

kili
30. apr 2009

diddi, a nemohla sa pozvracať len z toho, ako plakala? viež, že sa jej z toho obrátil žalúdok

evka1310
30. apr 2009

won - a co trapi ta svokra? Svokry vedia poriadne potrapit...ale ja si vzdy poviem, ze raz aj ja budem (ak Boh da) svokra...premyslali ste uz nad tym? 😀 a to potom mozno nejaka nestastnica bude vypisovat ze boze ta moja svokra s nicim nie je spokojna a do vsetkeho rype...hehe aj ked sa taka asi nebudem, ja som tolerantna...si myslim...kto vie...😀 viete si to predstvit ze budete raz budeme aj mi niekoho svokry? mozno nejakej malej slecny ktorej mama tu na koniku riesi sopliky a plienky 😀

Ja mam nastastie na svokru stastie, to skor s mamou si nerozumiem az takze som rada ze tu nie je...mam o problem menej ...

mliekom to nebude, lebo on zvracia aj polievocky a tam mlieko nema...bud ma nejaku infekciu alebo ma jemny reflux... ked on stale vygrckaval mliecko, este aj v 8 mesiaci a ked som sa na to pytala mojej nemoznej doktorky tak ona ze do konca prveho roka to je OK, tento doktor mi zas povedal ze ked to robi casto (co on robil) tak to uz moze byt prejav refluxu a poslal nas na sono bruska...co mala ta moja podla mna urobit uz davno
ked Alber zvracia ked zakasle alebo sa rozplace, on to nema ani velmi tym co je, ale tym ze z nejakeho dovodu ma teraz velmi precitlivele brusko...alebo ho posadim a on hned zvracia...to nebude stravou, lebo raz zvracia mliecko, inokedy polievocku a kasu, inokedy ma take specialne mlieko co mu davam poobede zmiesane s ovosim, nakolko on ovocie nemusi,....

evka1310
30. apr 2009

diddi - ja som tiez s malym raz isla na pohotovost kvoli tomu ze si buchol hlavicku a to mal len 5 mesiacov...a na pohotovosti mi dali taky papier a zvracanie tam bolo ako jeden symptom ktore je treba skontrolovat...ale asi sa povracala z toho ako sa zlakla...od strachu sa tiez zvracia...

my sme vtedy s Rudym stravili noc na pohotovosti a ra no 7 nas pustili domov...rizikovych je 48 hodin a mala som ho sledovat...verim ze to nic nebolo, asi sa len zlakla alebo ako pise kili sa jej prevratil zaludok

yasmina
30. apr 2009

evka co popisujes je 100% reflux 😒 co vam zistili na gastre?tam sa to da jednoznacne diagnostikovat ked spravia ultrazvuk

evka1310
30. apr 2009

yasmin - aj ja si myslim...aj tento doktor povedal ze to vizera na mierny reflux...na sono sa este len musim objednat...dnes sme boli len u pediatra a v pondelok zavolan do nemocnice a objednam nas...
inak nas poslal na odberale to ze vraj len ked chcem.......tusite niekto ako malym detom beru krv? spominam si ze ked boli este v porodnicei tak z paty...ale niekto mi vavel ze tak malym babatkam z hlavicky...tak neviem...brali vam niekomju uz krv v 9 mesiacoch?

yasmina
30. apr 2009

nasim bral v 8 mesiacoch z hlavicky 😒

evka1310
30. apr 2009

takze je to pravda ze im to beru z halvicky? no znie to strasne po pravde... 😖 to si este premyslim...asi mu dam urobit len ten moc

mima595
30. apr 2009

Evka - nasim brali z hlavicky, ale v 9. mesiacoch prave na gastre už z rucky - normalne ako nam dospelym - a bolo to prave na gastre

Len mi je trosku cudne, že ak ma A. reflux, preco sa to prejavuje až teraz - teda 3 mesiace dozadu, to ti dovtedy nezvracal? Lebo M. zacal v 6. tyzdnoch a prestal asi v 2. mesiacoch - a potom už nevracal, aj ked reflux este mal podla sona.

mima595
30. apr 2009

Evkaa - podla mna je to jedno, skadial mu beru krvicku, oni placu tak ci tak, nasi, aj ked im beru z prsta, tak revu u dusu... musis ho len pevne drzat.... ☹

mima595
30. apr 2009

Hej a co robite cez predlženy vikend? my ideme zajtra na chatu a chceme ist aj do ZOO v Spisskej, maju Den otvorenych dveri, tak nech sa tam deti vyblaznia... len nech tam nie je kopec deti, lebo sa nedostanu na hojdacky, a to nepreziju 😀

helka1
30. apr 2009

Ahojky, Diddi drzim palce !!!
Evka je to lepsie brat krvicku z hlavicky, ono na tych malych zilkach sa tazko v rucicke triafa 😉 Viem ze aj nasim brali z hlavicky krv na viac krat, rak sa Dr pokusal z rucicky , nejak mu to neslo trafit zilku 😖 tak musel do hlavicky, ale dopichanu mala aj ruccicku. Na tej hlavicke predsa len tie zilky lepsie "vidiet"

helka1
30. apr 2009

mima to vazne je v Spisskej den otvorenych dveri, to maju vstup zadara ? Normalne rozmyslam, ze pojdeme 😉

mima595
30. apr 2009

Deti maju vstup zdarma, dospeli platia. My sme tam boli 1x minuly rok, nasi mali presne 2 roky a mne sa to zda akurat vhodne pre nich. Je to mini zahrada, presli to v pohode samy, my sme už kociar vtedy nemali. A je tam jazieko s labutami a kackami, co sa im velmi pacilo, a este opica a zajaciky. tiger, lev a ostatne im boli ukradnute.
Hlavne sa im vsak ratali preliezky, smykacky, a nakoniec skakaci hrad-to bol zlaty bod vecera 😀

helka1
30. apr 2009

Mima, my sme tam boli min.rok s drobcami v kociaroch a dokonca az na 2x 😠 , lebo ked sme tam prisli 1x tak tam bola nejaka firemna akcia a vstup bol len pre pozvanych 😝 , takze sme zbytocne merali cestu cca 60 km tam aj spat. No uvidim, ci ukecam na to manzela 🙂 a mozno sa stretneme 😉

mima595
30. apr 2009

My ideme na chatu do Abrahamoviec pri Vrbove, takže to su nase akcie pre deti - 1 den ZOO a dalsi den bud Tatry, alebo mozno skocime na Spissky hrad, lebo v sobotu maju tiež slavnostne otvorenie.

evka1310
30. apr 2009

mima - nevracal, zacal teraz 3 tyzdne dozdu, to je prave to divne... 😒 on ale zvykol vygrckavat casto

diddi
30. apr 2009

Tak sme naspat....je ok,chvalabohu....robili jej rontgen a neurolog.vysetrenie.....ale bol hrozny plac,chudiatko moje

kili
30. apr 2009

diddi, super 🙂

yasmina
1. máj 2009

Diddi tak to som rada 😵 😵 😵

lenkamt
1. máj 2009

dobré ránko 🙂

Diddi - ☹ super že je v poriadku, chúďa asi sa riadne zľakla a preto vracala 😒

Adrol - ona má také "záchvaty" buď ju totál ignoruje, alebo ju mláti 😅

a približne za 41min sa "narodí" Verča 😀 čo mi pripomína že za pár rokov budem na disky chodiť s ňou 😀