Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

helka1
2. máj 2009

Joj Diddi a to sa viete tolki scanaristi dohodnut, ktorym smerom sa bude scenar uberat ? Mozno sa pytam ako blba ale zaujima ma to velmi !

diddi
2. máj 2009

zinuskina sestra je pacientka Malinova....Nele je teraz akoze so sektou unesena v Turecku....kvoli eurovizii...otec ide za nou teraz....ale nemozem moc prezradzat....chapes 😉

womenne
2. máj 2009

diddi jej tak to maš super hlavička si.No ja niesom nebai ma to lebo som to nevidela od začiatku ale moj manžel je veeelky fanda ale českej slovenska sa mu nepozdava ale kvoli tomu že vide len zopar časti.
Ale teraz pozerame spolu ale iba jeden den pretože v utorok mam jaVKVčka a vo štvrtok ma drahy Ordinačku 😀 mame taku dohodu 🙂

diddi
2. máj 2009

helka,to robia storylinesti kam sa bude uberat pribeh...scenaristi ho rozpisu do situacii,dialogov....je to akoby velka manufaktura,fabrika...musi sa vsetko sledovat,hlavne pacientske pribehy,konzultacie s lekarmi....

katullka
2. máj 2009

cauko baby,

El, srdecne blahozelam, si velka sikulka!!!!!!!!!!!!!!!! 😵

diddi, ty pises fakt scenar? 😕 My s muzom sme posadnuti tym serialom 😀 . To ze je Nela v Turecku sme si mysleli, ze kvoli Eurovizii. Muz sa so mnou vcera stavil, ze ju uniesol ten fotograf a su v Moskve 😀 😀 .

zinus, vitaj konecne si sa ozvala, ak budes mat chvilku tak pridaj nejaku fotecku.

baby, ledva som Vas docitala, nestiham, ani na vsetko zareagovat. Ti moji certici mi davaju posledne dni dost zabrat, no a predlzeny vikend travime tak, ze som s nimi sama a muz od rana do vecera v robote ☹ . Cez tyzden pomaha svokor a moj otec, no a teraz nik nemoze. Paulinka stale place nervozna je, nic normalne ich nebavi, len sa potkynaju o hracky 😒 . Samko dnes tak spadol na hlavicku na dlazbu, ze sa mi az srdce zastavilo ☹ . Ja som umyvala Paulinke rucicky v kupelni a on sa tam terigal s kocikom a nejako nestastne sa prehodil. Ale ani nezvracal a plakal iba kratko. Inak dnes rano im muz vybehol kupit taky tunel stonozku a este aj domcek stan, tak som zvedava, ci ich to aspon trosku zaujme, ved uz fakt neviem, co im vymysliet. Este k tomu ten hnusny vetrisko, ani sa neda ist von 😠

Adrol, citala som, co si pisala o bambulke, ja si myslim, ze je to len vekom, ved su este malicke. Ale tiez by som to prekonzultovala s dr. za to nic nedas. Inak ty si tusim spominala ten problem s tretim poschodim bez vytahu. Este ste neskusali po schodoch. Ja som vcera bola sama a tak sme pekne krasne cupitali vsetci traja peso dolu 😅 . No a hore som jedneho drzala na rukach a druhy isiel peso, v polke som ich vymenila. Ved to je hrozne uz takych velkych niest naraz 😝 .

No krpci su hore, tak musim koncit, vsetky Vas pozdravujem, pa pa.

lalupa
2. máj 2009

kati, dole schodami??? dobri ste! 😉 hore v pohode, na dvoch,ale dole by sa museli zosmykovat, ja im nedovolim,aby sli dole tvarou...no je to ine, ked nemas inu moznost a treba ist von 😉

didi, sakris, nie som si ista, ktora je to malinova...taka cierna? to s nelkou mi je jasne, chapeme 😉 vsetci vcera som aj pocula anglicku verziu, drzim palceky
(ta mlada na pohotovosti je hroznucka 😅)

rosarita20
2. máj 2009

Cafte,
elenita, gratulujemm 😉 😉 a drziim palce na tu fr statnicu, mas moj obdiv (aj ostatne studujuce duomaminy), no ja osobne sii to veru neviem predstavit ze by som mala robit skolu popri tych mojich tornadach, velakrat som rada, ze som rada 😀
Diddi, ja tiez sledujem ordinaciu, live ju vacsinou nestiham tak si ju pozriem v archive, tam to mam aspon bez reklam 😀 😀
ja som zvedava komu "nasijete" Laurine tehotenstvo 😀 , tiez to asi nepojde dlho skryvat, .... a vidis z tej by ste mohli spravit dvojickovu maminu, hehe
Marg, ty asi infarkutes pri tom dnesnom hokeji.... 😅 no co ti nasi predvadzaju, komedia...
my sme dnesny den zase stravili na chate, chalani pilili a rubali stromy, olupovali koru
(samozrejme za ocinkovej a dedkovej asistencie) ale veeeelmi sa im to vsetko pacilo..
Dedko chce chlapcom spravit v lese pri chate medzi stromami "skrysu-domcek" so smykackou 🙂 🙂 tak som zvedava co z toho bude a ci sa nebudeme stahovat do hor 😀 😀 😀 😀

adrolka
2. máj 2009

ja som tiež fanúšik ordinácie!!!!!! 😵
ja tam zbožňujem kronerovú, vášaryovú, a tú z mafstory a vlastne všetci sú skvelí. aj dejovo je to bohové
a neviete prečo vypísali zuzufialovú? tam bola dobrá, ale v letsdance stíšim hlas a pozrem na plafón ked je ona. 🙄

adrolka
2. máj 2009

my ešte schody e-e, len trénujú u babiny, ale zatiaľ s nimi chodíme dole hore (buď ja+manžel, alebo ja+otec) každý deň.

margaretka11
2. máj 2009

rosarita ja prelievam trpké slzy 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

womenne
2. máj 2009

mar niesi sama my tu nadavame jak blazni fuuuuuuuuj čo sa zblaznili takto prehrat???? 😢 😢 😢 😢 😢 😢

lalupa
2. máj 2009

zuza vraj uz nechcela pokracovat, nevyvijala sa (po hereckej stranke) ci co, a mala kopec inych projektov a planov...

rosi, tak to vam zavidim, krasne straveny den, dufam,ze ked my podrastieme, tato s mamou sa prestanu zrat a nenavidiet a budeme si vsetci styria konecne uzivat ☹
my uz si tak lezieme na nervy,ze sa to uz neda vydrzat, absolutne si netolerujeme nazory, mlady je premudrely,ked je po tyzdni doma, silne reci, najnovsie siel radsej so psom vonku...asi ho vymknem 😠
proste fasa den ako slovensky hokej 🙄
uz sa tesim na pracovny tyzden...

womenne
2. máj 2009

baby my asi nevyjdeme z bytu 🤐 😀

jankabambulka
2. máj 2009

elenitka tak to ti blahoželám v prvom rade a a ticho závidím -v diplomovku mám síce odovzdanú a štátnice mám 28.5. a dnes som mala poslednú skúšku ale našťastie za B a z minulého tt za A

yasmina
2. máj 2009

my sme mali pekny den...do obedu prechadzka aj ked ciapky a kapucne ale aspon na 1 hodku ...mali sme auticka odrazadla tak bola zabava...po obede sme boli v Maxe sa vyblaznili, dopriali nam kavu aj tvarohovu tortu a kupili sme im krasne NIKE boticky...podarilo sa mi kupit kase Hipp s 50% zlavou...Hipp konci v sieti drogeri Dr.Orszag tak zo 4eur na 2 eura za krabicu...a uz spime...vsetci traja M spia...tak som dala kupel, urobila si granko a jem babovku a pohodaaa...len vdaka kave doppio 😠 spanok nikde...

zinuska
2. máj 2009

bry vecer dievky 🙂 tak uz sa tu asi vyskytnem pravidelnejsie 😅

No elenitka gratulacia!! a klobuk dolu pred vsetkymi,co popri detoch studujete!!

Lalu, moja segra tam hrala maaaalilinko,lebo bola tehu a ked tocila porod, tak mala tyzden pred vlastnym porodom a mala preeklampsiu a len tak tak to stihla natocit,uz dva tyzdne ju tahali do nemocky pred tym.

inak ja som ordinaciu este ani raz nevidela 😎 vobec nepozerat telku,akosi ma to nebavi,moje deti su pre mna dobra telenovela alebo to mozem zeby sitkom? 😀

nasi su teraz v super obdobi,stvornozkuju,ale este nie tak rychlo,ze by som za nimi nestihala a tak sa casto hrame v maxovej izbe. je to krasny pohlad na vsetkych troch 🙂 😵 a ked ich dam na zahrade na deku,su podareni,take dva male tmoliace sa chrobaciky 😵 😵 a zasadne kazdy lezie na inu stranu 😀 sak to poznate..

kati,nam predvcerom spadol alex z gauca na dlazbu,boze triasla som sa neskutocne od strachu,ale chvalabohu je ok. a vtedy prvy krat prespal celu noc.. inak sa budi a budi a budi 😝 cez den place,lebo on je stale hladny,hovorim mu otesanek 😀 a v noci place len tak,uz asi aby to nezabudol do rana 😠

lalupa
3. máj 2009

dobre ranko ;)

baby, potrebovala by som tie schodiky pod umyvadlo, niekde som to videla, ale neviem sa dopatrat...viete mi niekto poradit? dik

diddi
3. máj 2009

schodiky neviem,len ten stupienok...ten maju v Ikei

lalupa
3. máj 2009

didi dik, uz som to nasla...mate to niekto?vyuzivate ho?

diddi
3. máj 2009

asi to kupime,lebo zacali sme davat kybel od persilu kde ich postavime pri umyvani ruk

grmitko
autor
3. máj 2009

ahojte,

lalu my mame ten chodik a dost aktivne ho vyuziavame 🙂

elenitka, nevim ci som gratulovala, ak som nestihla, tak veeeeeelka gratulka 🙂

jani aj tebe obrovska gratulacia, klobuk dolu pred vami studujucimi mamami 😉

womenne
3. máj 2009

čauky baby ja som bola dnes na masaž citila som sa jak mimčo 😀 😵 😵 😵 nedokazala som chytit ani peniaze čo mi podaval, 😀 teda bolo to užasne nie ako predtym na dovolenke.Hned som sa objednala za 2tyždne idem zase 😵 😵 😵

lalupa
3. máj 2009

ahojte ;)
co porabate?
zajtra ockovanie, to bude zase cirkus v ambulancii 😀

grmitko
autor
3. máj 2009

ahoj lalu,
ja sedim po uspesnej grilovacke a rozmyslam kto za mna sprace tie riady, je ich horda 😀 😀

yasmina
3. máj 2009

ahojte...
Lalu MMR vakcina? aj nas to tento tyzden caka...a sa tej vakciny bojim 😒

zinuska
3. máj 2009

caute baby 🙂

Sasi,aj my sme dnes grilovali a opekali.a riady mame uz spratane 😀 nastastie mame umyvacku riadu. milujem tieto domace stroje. aj bez susicky pradla si uz zivot neviem predstavit 😀 vdaka nej nepoznam co je to zehlenie..

lalu, aj my velmi vyzivame ten schodik,je to super vec a nesmyka sa,takze super.

baby ja som asi uz sibnuta,vcera som do pol stvrtej rana robila na pc 😀 😝 😝 ucim sa robit v nejakych programoch a nejako som sa vcera nechala uniest studiom 😀 😀 a dnes som bola ako vypluty sliz a aj migrena ma chytila 😒 nikdy som s migrenou nemala problemy,no od dvojickovskeho tehu mam ☹

grmitko
autor
3. máj 2009

zinus aj ja mam umyvacku a nevim si ju vynachvalit, len ju nema kto naplnit 😉 ja som leniva a muz est viac, ale asi sa teda pohnem k nej a idem to spratat 🙂

zinuska
3. máj 2009

ja ju rada plnim,lebo hned je v kuchyni poriadok a tesim sa,ze umyvacka spravi robotu za mna 😀 sme
fakt super kamosky 😀

ja co fakt nemusim je varenie a taky stroj este nevymysleli,ze navolim si jedlo a stlacim gombik a jedlo je hotove.. o takomto niecom snivam,dufam,ze to coskoro niekto vymysli 😀

adrolka
3. máj 2009

jaj, teraz som s ipozrela kartičku čo máme do poradne a my sme to očkovanie mali v 14m... 😒 a že či tá moja Amirka nemá tento útlm z toho, že to mala skôr a na ňu to takto zapôsobilo, že ....jéžiš 🙄

grmitko
autor
3. máj 2009

ja nenavidim umyvanie riadu, preto som trvala na umyvacke a ked mame v lete taketo akcie, tak by sa nam zisla ta 60, mame len 45 😉