Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
14. máj 2009

Ahojte 🙂
konečne mam upratanu obyvačku podlahu som umyvala 3x aby bola ako tak čista a decka sa mohli hrat teraz spinkaju v obyvke su už unaveny.

yas a ty si dala očkovat??ja som otom rozmyšlala ale už je neskoro ani som si otom nič nezistovala tak neviem.
včera to bol des s MM my to nedokažeme prekonat..... ☹ 😔

mima595
14. máj 2009

androlka - tie odrazadla nepredavaj, nasi o nich tiež skoro rok ani nezakopli a teraz je ta hracka Nr. 1 🙂 - aale mame takych psov - a MAtus straaaaaaaaaaaaaaasne potrebuje odrazadlo auticko 😀 😀

yasmina
14. máj 2009

wom ako dopadol sud?som na vas myslela...
ja som nedala ockovat my este nemame ani MMR ...bo u nas kazde ockovanie problem...ale v jeseni ich dam proti encefalitide ...

diddi
14. máj 2009

caute....dnes ide moja cast ordinacie....tak kukajte 😉

kili
14. máj 2009

diddi, a neurazíš sa, ak ma ani to neprinúti to pozerať? 😀
ale aj tak sme bez tv, tak je to jedno

diddi
14. máj 2009

pozri cez net 😀 😉

yasmina
14. máj 2009

diddi nahram si to 😉

kili
14. máj 2009

diddi, neviem, a furt nechcem 😀

marione74
14. máj 2009

ahojte, neviete mi poradit- vraj je na konikovi tema 'syndrom miznuceho dvojcata', neviem ju najst.
Totiz vyzera, ze nase jedno mimi odislo v 9 tt, druhe je zatial ok, tak by som chcela vediet, co mam cakat, ci dievcata potom krvacaju, lebo doktor mi hovori ze by sa malo vstrebat ☹
dakujem

majkaa
14. máj 2009

ahojte ako zvladate dvojcatka? Ako ste zvladali tehotenstvo? Cakame dvojicky a bojime sa toho.

diddi
14. máj 2009

marion,skus pozriet v sekcii tehotenstvo.....lekar ti povedal spravne....z druheho plodu zostane len vak,ktory sa vstrebe,alebo ho pri porode vytiahnu....neohrozuje to vyvin druheho dietatka....priroda je mudra....chrani silneho jedinca....aj mne asi v 7tt lekar povedal,ze asi pojde o syndrom miz.dvojcata,lebo Ella mala uz skoro vsetko co mala mat v tom tyzdni a Miuska sa tvarila,ze tam nie je....ale o tyzden jej uz bilo srdiecko 😵

adrolka
14. máj 2009

yas, díky za infošky ohladom očkovania proti kliešťovej enc... ale ked to bde aktuálne, dovtedy to aj ta kzabudnem, ta kťa zase budem asi otravovať 😀
lalupka, Amira je tá hnedovláska modroočková, moja bacuľka láska 😵

marione, tú tému som čítala, ale kde ,tuším v sekcii tehotenstvo

majkaa- tak gratulácia 😉
tehotenstvo sa dá zvládnuť v pohodičke, len by ťa mal doki častejšie sledovať, aspoň u nás to ta khovorili lekári, že dvojtehu je automaticky rizikové. mňa pre istotu zašívali v 24tt- serkláž- takže 10 dní nemocnica, celý čas som ináč bola na rizikovom, ale to len preto, že dvojičky, ináč mi nič nebolo. uvidíš, že to úplne v pohode zvládneš, nesmieš sa toho báť. a ked ich už budeš mať u seba, uvidíš, že od toho lepšie niet, ako mať dvojičky!!! 😎 😎

grmitko
autor
14. máj 2009

majkaa niet sa coho bat, mat dvojicky je najkrajsia vec na svete, vsetky ti to tu potvrdime 😉 🙂

majkaa
14. máj 2009

dakujem za povzbudenie, ale viete ja mam taky problem ja som na vozicku a bojim sa toho. Mam uzasneho partnera,ktory je cely den somnou, ale bojim sa ci to vynosim, ci nebude jedno slabsie ako druhe. Ci zvladnem mat take velke brusko.
My mame oba babatka kazde v samostatnom vacku, je to lepsie, alebo horsie?

grmitko
autor
14. máj 2009

a co sa tehu tyka, ja som mala sice rizikove, lebo nasi mali iba jeden plodovy obal, ale inak bezproblemove, doki ma sledoval castejsie, v 12tt som mala hematom a krvacala, ale inak vsetko v pohode, takze sa ozaj niet coho bat 🙂

grmitko
autor
14. máj 2009

majka mat v samostatnom vacku je normalne 🙂 to su takmer vsetky dvojicky tak, vynimocne sa stane ako u mna, ze su jednovajecne dvojicky v jednom plodovaom vaku 🙂

adrolka
14. máj 2009

majkaa, vaše bábatká sú dvojvaječné??

diddi, ja si ordináciu teda dnes určite nenechám ujsť, sa tešííím!!!

grmitko
autor
14. máj 2009

a neboj sa majka to vsetko zvladnete a teba bude urcite doktor viac sledovat ked si na vozicku, vsetko bude ok, neboj 🙂

majkaa
14. máj 2009

bola tu maminka tak sme sa o tom rozpravali, dakujem aj vam za podporu.

yasmina
14. máj 2009

My ideme zajtra na ten predlzeny vikend ale nejako sa netesim 😒 cim to je...dnes mam chu***y den a neviem sa z toho smutku dostat ☹

zuzka.25
14. máj 2009

ahojte
yas a prečo máš taký deň?

majka, ahoj, vitaj... určite to zvládneš, keď máš doma takú podporu.. nebude to iste ľahké, budú ťa viac sledovať, ale určite to dotiahnete do zdarného konca a budete 4 🙂 a čo hovorí tvoj doktor? má nejaké obavy?

diddy, tak dnes si pozriem, ale pozrela by som aj keby si to nerobila ty 🙂

wom, no ako to dopadlo na súde?

mne mala dnes prísť kamoška, čo so mnou rodila, ale nakoniec to nevyšlo... potom som zistila, že tričko, čo som chcela predať, má fľak a navyše mi pekáreň nejako divne upiekla mazanec - vôbec nenakysol.. tak neviem, či je chyba v pekárni, alebo vo mne 🙂 ale celkovo posledné razy som robila chlieb zo zmesi a tam ozaj človek nemá čo pokašľať a tiež bol nejaký krpatý.. uvidíme, ešte to otestujem a keď tak pôjdem reklamovať...
na druhej strane, deti spali vyše 3 hodiny, ja som stihla navariť, upratať a ešte aj zaktualizovať nejaké inzeráty, takže celkom fajn deň... teraz už len vyložím nohy k netu a telke 🙂 a nič nerobíííím.. huraaa

womenne
14. máj 2009

15jula je dalšie pojednavanie 😖

sme zvladli dlhu prechadzku som uplne hotova a maly maju ešte tolko energie,kde ju beru?asi tym 3hodinovym spankom na obed 😎
konečne mam ebyt ako tak obyvatelny ešte musime nanovo malovat.bože to zas bude 😝

Majka neboj zvladneš to ja som mala tiež rizikove,ale budeš to mat tažke ked si na vozičku,ale kedže maš doma partnera bude to fajn 😉

dracik1
14. máj 2009

yas nebud smutna 🙂 , zober to tak, uzijes si, oddychnes, zmenis exterier.....ja sa tesim k nasim, decka na zahrade , veget

inak som zasa nasrata , neznasam slovo interaktivna, ako mozu napisat pri hracke : posilňuje schopnosť riešenia problémov , ako to si myslia, ze rodicia su debili, fu, prepacte, v zivote nekupim deckam hracku, pri ktorej napisu ineraktivna

wom, aspon si pekne vymalujes, mne by sa teraz monotonna robota zisla ako uliata, , baby, budte radi, ze deti spia tak dlho, nasi 3 h denne nespia, doobeda 1,5, poobede 1 h, a to bud v kociku alebo v nasej posteli, takze ja nic neurobim...lebo keby spali v postielke, tak je to 10 min..... 😲

nasi sa dnes pobili doobeda o hovoriaceho psika,poobede MM doniesol to odrazadlo a choditko v jednom a pobili sa o to tiez, strasne plakali, potom jakub sa nan vystveral, MM nedal chudak pozor a Jakub tresol na nasu super tvrdu dubovu dlazku hlavou zozdu

dneska prsalo, 6 stupnom , otras, brrrr

nech je uz zajtra

womenne
14. máj 2009

tak mi zasehladame cumle 🙄

lalupa
14. máj 2009

yas, my sme mali rezervovaneho huberta, tesila osm sa,ze sa stretneme,ale zrusila som to...
nech vam to zajtra vyjde 😉, nech vam neprsi
nam doslo pieskovisko, juj, dospeli sa viac bavili ako nase, musia na to este prist 😀

didi, prepac, som skalna fanynka, ale chcela som vidiet nelu u marcina

uz ani neviem, na co reagovat, tak len pozdravim

adrolka
14. máj 2009

ordinácia bola super 😵 a ten mladý záchranár v nej bol najsamsuper 😵 😀
wom- ten šport poznám aj ja veľmi dobre, mňa z toho ide poraziť, lebo máme také tie klasické drevené parkety a dudle sú tie chicco celé hnedé priesvitné, kaučukové, no a to sa nedá vidieť vôbec na parketách 🙄

yasmina
14. máj 2009

zuzka dracik lalu neviem preco mam taky den som cely den smutna a placliva...je toho uz na mna vela 😔
stale som sama a j i smutno...

zuzka.25
14. máj 2009

diddi, ordinacia dnes fakt super 🙂 pekne sa to tam mlelo 🙂

yas, tak hlavu hore, zajtra sa vyspis a bude lepsie... budete spolu, tak hadam aj pomoze...

adrolka, wom, my bez dudy ani krok... neviem, ako ich to odnaucim :(

yasmina
14. máj 2009

dracik no mas pravdu nech uz je zajtra...my sme choditka museli kupit dve ako vsetko lebo je o nich bitka doteraz...chuda je mi luto drobca ze si buchol hlavku my sme kvoli tomu kupovali koberec /len pre deti/...
lalu tak ste to zrusili...mozno sa stretneme v lete v sojke hmmm?

womenne
14. máj 2009

no tak sa nenašla takže som zobrala aj druhemu som zvedava na noc kdesi bude zahadzana ale kde?aj hračky sme prešli,gauč odtisli,všetko ma poukladane tak neviem kde by mohla byt zase zajtra snou pride ako zakon schavlnosti 🙄

yas ☹

adrol jaj tie cumle že?mne hovorila suseda že jej dcera mala cumlik do 6rokoch a ma krasny chrupdo teraz a už ma 50rokov 😕 idem haji pa