Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

margaretka11
28. máj 2009

Yasmi to je mi ľúto ☹ ☹ ☹

yasmina
28. máj 2009

margaretka aj mne a najvaic toho maleho 3 den ma 40 C teploty...uz je sprava aj na www.topky.sk 😔

womenne
28. máj 2009

yas božinku dufam že sa ztoho dostanu ☹ vy si to nerozmyslite?ja by som sa bala kebysom mala teraz vycestovat i ked naši znamy sa vratili pred 3tyžndami z NY a v pohode.

yasmina
28. máj 2009

ved mne sa tam tak chce ist :-/ to je urcite z lietadla....kopec ludi a kopec virusov...uz vidim ako ich vyliecia na slovensku 😒

margaretka11
28. máj 2009

yasmi, idem si to pozrieť. A treba veriť našim lekárom, určite ich z tej chrípky vyliečia

nana77
28. máj 2009

jeeeezisi, tak uz je to tu??!! baby, ja mam z tej chripky panicky strach... ☹
yas, dufam, ze sa vasim znamym polepsi, zvlast malemu dietatku. to, ze ich podchytili vcas je iste ta lepsia stranka dost zlej situacie...

yasmina
28. máj 2009

no nie je liek...podavaju im Tamiflu.../vseobecny liek na chripku/odporucam nechodit do velkych nakup.centier on je z BA...musi spisat zoznam kde vsade bol odkedy su doma... 😒

womenne
28. máj 2009

ja mam tiež ztoho prišerny strach ako zo všetkeho 😔 chuda male babetko dufam že sa ztoho dostanu.ja si tiež myslim že by to mohlo byt z lietadla,maly tam mat všetci ochranne ruška ako prevncia 🤐

margaretka11
28. máj 2009

júj, ja mám z chorôb strach ako čert z kríža ☹ . A my sa teraz v júni chystáme do Chorvátska, už takto sa bojím ako to zvládneme a ešte takéto správy...dnes nespím 😝

womenne
28. máj 2009

no už vidime že ked dnes pošlem mojho do lekarne nebude ani jeden liek a ani jedno ruško 🙄

yasmina
28. máj 2009

treba vit. C dopovat sa...

womenne
28. máj 2009

ja som od pondelka malym vysadila probiotika a Niko mi dnes hovoril že ho bolo bruško yas ty ich ešte stale davaš???

yasmina
28. máj 2009

wom. uz nedavam ...

womenne
28. máj 2009

ja mam začat davat pred školkou aby sa posilnila imunita,teraz nam hovorila lekarka aby sme sa vyhybali ihriskam vela deti tu ma hnačky a zvracanie tak nas varovala aby sme tak 2tyždne nešli na velke.tak chodime na bycikli.už ma bolia nohy ako za nimi beham každy den hcem si kupit korčule 😀

jejko idem varit špagety su hotove a omačka ešte nie sa mi tu obre sedi v takej polohe 😝 som dnes ja leniva 🙄

zuzka.25
28. máj 2009

cauteeee
baby, tak som práve volala s jankoubambulkou a už to má tiež úspešne za sebou, takže ešte raz jani, obrovská gratulácia..

baby, čo ste vyštudovali pri dvojičkách, fakt skladám klobúk, ste borky...

yas, no si ma potešila :( dúfam, že budú ok a nebude sa to ďalej šíriť.. :(

ja som práve dokončila granatír a špargľovú polievku, tak idem papi.. musela som spraviť už niečo bezmäsité, bo mäso mi už lezie krkom 🙂

margaretka11
28. máj 2009

super tak Janke-bambulke tiež gratulujem k zavŕšeniu štúdia 😵 😵 😵

womenne
28. máj 2009

Jani gratulujeme 😵 😵 😵 😵 baby vy ste užasne 🙂

diddi
28. máj 2009

yas,a odkial z USA sa vratili?

zinuska
28. máj 2009

janka aj ja gratulujem!!! 😵

yas,to je strasne 😔 teraz si ma strasne vylakala,o mesiac letime na Kanare, co ked bude v lietadle tiez niekdo nakazeny ☹ teraz neviem,ci ist... 😕

dnes som bola pre jedno choditko,take od chicca co sa tlaci pred sebou. ale zaujalo ich to len na chvilu. Ich viac lakaju moje papuce 😀 😝 😠 tak mozno neskor. este som Miuske neukazala princip toho choditka,tak ked ukazem,jej sa to urcite zapaci. ona uz stoji uplne v pohode.alex zatial len stvornozkuje.

Zuzi ako robis sparglovu polievku??? Napis mi recept doIP prosim. 🙂

zuzka.25
28. máj 2009

zinu, špargľu ošúpem, nakrájam na koliečka, pridala som k tomu dve jarné cibuľky tiež na koliečka, zalejem vodou, osolím a dám trošku vločiek na zahustenie a varím do mäkka.. hotovo 🙂

zinuska
28. máj 2009

a ozaj,predvcerom ma v obuvi jedna SBSkarka zastavila,ze ci su to jednovajecne dvojky.. ja ze nie,ved je to chlapec, dievca.. a ona ze dobre,ale su to jednovajecne? ja opät ze nie,ze nemozu byt,ked su parik a ona ze ma v rodine jednovajecne dvojicky chlapec dievca 😀 no tak som to nechala tak.. vselijaki sme.. 😉

zinuska
28. máj 2009

dik Zuzi,jednoduche.. a mohla by tam ist aj smotana na varenie? ja lubim hlavne mliecne polievky.. a kolko sa vari spargla? asi nie dlho,vsak? ja som to v zivote ani v ruke nedrzala. 😎 a kolko tych spargli do hrnca?? neviem aku to ma chut a tak aby som nedala malo alebo vela..

inak baby dakujem za pochvaly malych.. 😵 aj mne sa strasne pacia 😀 ale to asi bude tym,ze su moje 😀 no su strasne okate,maju veeeelke ociska. a ano mia je cista kopia mna,mam fotku,ked som mala tolko co ona a ako keby to bola na fotke Mia.. a Alex je cely tato..

zuzka.25
28. máj 2009

zinu 😀 dobra koza ta sbskarka 🙂
ano, polievka je jednoducha, upravy uz mozes urobit podla seba ake chces... kludne pridaj mlieko s mukou, alebo smotanu, alebo jogurt...
vari sa to asi tak 40 minut, kym nie je spargla makka, musis to ochutnat priebezne.. a kolko spargle?? ja kupujem jeden balicek, je to tam cca pol kila... a popisat chut spargle, tak to sa neda 😀 vyskusaj a potom povies.. len ju poriadne osup, lebo ak osupes malu vrstvu, tak je to potom take drevnate..

zuzka.25
28. máj 2009

zinuš, no naozaj sú krááásni 🙂 a maxáč vyzerá popri nich aký veľký ... tá fotka s nožičkou v puse je geniálna

zinuska
28. máj 2009

dobre zuzi,skusim a napisem ako chutilo.. i ked muz to isto ofrfle,lebo on je mäsovy 😝

veru Maxo je uz pri nich velky,ale pre mna je stale moje babo 😎 😀

a Mia s tou nozickou-no to je typicka ona,stale ma obe nozky v puse a tak je doooost tazke ju prebalit. je dobre zacvaknuta a nie a nie sa dostat medzi nozku a brusko,ked chcem zalepit plienku..

No tak som si chutila,ze spravim vysmazany karfiol a muz len doviezol maleho zo skolky a isiel zase prec 😒 a neda sa mi pri nich varit,lebo Mia je nejaka uplakana cely den,tie sople jej vadia a asi aj zuby idu.. a este mi ich oboch rozplakal muz,lebo sa im na sekundu ukazal a prchol a oni chceli byt s nim. nemal sa im ani ukazat. 😠

yasmina
28. máj 2009

diddi NY
zinus a vies ako sa ja bojim letiet do USA buduci tyzden???

diddi
28. máj 2009

moj otec prileti 25.6. z LA...a prave mi vcera volal,ze je nejaky prechladnuty....kycha a boli ho hlava....teplotu nema....aj pred mesiacom bol takto nachcipany...

yasmina
28. máj 2009

no parada....tak verim ze o mesiac ked bude mat priletiet k vam take priznaky mat nebude 😒

diddi
28. máj 2009

tak to dufam aj ja,lebo pojde na izolacku.....a to je najhorsie,ze sa mozes chranit ako chces a nakoniec to chytis v lietadle.....a to mali tvoji kamosi cely let ruska?....to je des,10hod.v rusku 😝