Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

ajka72
11. jún 2009

ja som ich kupila v dargove dole čo je hračkárstvo su také vačšie lebo sme mali aj také malé ale tie dlho nevydržali ☹ , tieto sa dievčatám veľmi páčia, a su aj veľké takže si môžu svojich slimáčikov ktorých s obľubou kreslia kresliť do zbláznenia a aj keď my im niečo kreslíme to prídu a povedia kesliť, tak sa tam aj niečo nakresliť dá 😀 , kupovala som ich cca pred 2 mesiacmi takže neviem či momentálne budu mať 😒

ajka72
11. jún 2009

inak foto s mojimi kremovými umelkyňami som dala do albumčeku 😀

helka1
11. jún 2009

Ajka, no ved prve co ma napadlo som isla kuk do tvojho albumu 😀 a fotky tam este neboli 😀 😀

ajka72
11. jún 2009

ale už je tam 😀

helka1
11. jún 2009

ale ved hej videla som tie umelecke diela 😀 😀 😀

katullka
11. jún 2009

ajka, no nechajme chvilu dvojky bez dozoru, ked daju hlavy do kopy.. 😀 😅 Ale zlate su, je to teda ovela lepsie ako to co moji vyviedli 😀

ajka72
11. jún 2009

no ja môžem čakať najbližšie niečo podobné čo si zažila s dvojkami ty lebo maju teraz obdobie že ke´d ich už hračky prestanú baviť tak vymyšľaju veci a ja sa nestačím čudovať, ke´d su na jednom mieste pdozrivo ticho niečo sa deje, posledne si nohy oblievali s čajom z fľašky a ke´d som prišla a zlostila sa mysleli si že sa ďalej hráme a mali zo mňa srandu 😝 najprv si ho povylievali na nohavice a potom aj na hole nožky a potom začali robiť mláčky okolo seba na zemi 😅

katullka
11. jún 2009

lalu, uz chapem, ja dufam, ze nasi budu v pohode. Ked mali 8mes. tak boli v pohode, ale je pravda, ze teraz ovela viac vnimaju a su zvyknuti na rezim a domace prostredie. No myslim si, ze budu radi ked budu mat zmenu, najhorsie budu mozno vecere a noci..ale ved budeme pri nich, tak snad to zvladneme.

Baby inak citala som o Vasich jedalnych listkoch, no nasi z toho snad polovicu zjedia 😔 . A dnes obzvlast nechceli jest. Rano vobec nechceli chlebik, tak jedli iba vlarku, ten dietny, pred spanim jogurt, no a po spani Paulinka nechcela jest vobec, Samko trochu zjedol. Na olovrant trosku ovocia a na veceru som robila take oblozene misy a nalozila som aj im do misiek, paradajky, sunku, syr, vajicko..a cerstve rozky, myslela som si, ze ked im to dam a budu si moct sami davat, tak nieco zjedia, ale akurat sa v tom mrvili, bolo to vsade a nic nezjedli. Samko vacsinou ked ma ist jest, tak zacne plakat a pretierat si ocka s ruckami, aby som sa k nemu ani nedostala, potom po dlhom trapeni mu nasilu dam prvu lyzicku a potom uz je, ale vzdy robi na zaciatku take sceny 😒

katullka
11. jún 2009

aji aj nasi najradsej vylievaju caj kade tade, och tie deti su to nasi spekulanti.
Len ja sa priznam, ze po nich aj kricim, no u nas sa mi zda, ze nezabera nic.. 😔 .

lalupa
11. jún 2009

aji,no zlate su, budu mat peknu plet 🙂)))))

kati,my sme bol pazravky do cca13m, teraz tiez je to nie idealne...u nas to isti cerstvy chlebik s masielkom, chudata,este sa toho neprejedli,ale co robit,ked vrieskaju a pytaju si??? este aj v kuchyni pridu na miesto s chlebikom a ukazuju prstom,ze daj ham...

ajka72
11. jún 2009

ale aj ja pokričím ale malokedy s nejakým výsledkom 😒

katullka
11. jún 2009

lalu z chlebika aspon nieco priberu, ale nasi posledne dni ani chlebik, rozok uz vobec nie..

Dnes som volala s bratom a Samko si nasiel varechu a zacal Paulinku byt po hlavicke s nou, povedala som nech prestane, no on to robil naschval dalej, tak ja sa potom prestavam ovladat a zakricim na neho, no on pokracuje, tak som musela prestat telefonovat a dostal po rucicke, no aj tak sa smial a robil to dalej, tak som ho dala za trest do postielky..no ja neviem, co mam s nim robit, on sa stale chce zahanat so vsetkym a ked mu nieco zakazem, tak sa mi smeje do oci a robi si to kludne dalej ☹

katullka
11. jún 2009

ozaj lalu a fotecky nebudu? 😅

katullka
11. jún 2009

este ste tu?

mne to dnes nejako keca, ale este musim pochvalit Paulinku, dnes povedala Samo 🙂

helka1
11. jún 2009

KAtulka to robi aj moj Adamko cim viac nanho kricim tak tym ma z toho vacsiu radost a robi to este viac. Vcera sme sa boli prejst, prisli sme ku autu, davali sme do sedacky Radku, Adamko nam odbehol , vybrala sa za nim moja mama, on to bral ako zabavu - ako nahanacku, zapistal od radosti a s chutou bezal rychlejsie, uz uz ho moja mama mala, spravil neskutocnu klucku 😀 moja mama nestihacka za nim 🙂 . Ono to bolo smiesne, keby .... keby nebola blizo cesta s autami 😒

helka1
11. jún 2009

Katulka tak teda super , Adamko nepovie Radka ani opacne, len na seba ukazu 😅

ajka72
11. jún 2009

moje dievčatá sa vzájomne volaju nana, vysvetľujem Lenke že ona je Lenka a Natálka je nana resp. poviem Natálka ale oni stále že nana jedna na druhu, hlavne že si oni dve rozumejú 🙂
inak ja mám dve dievčatká teda mohlo by sa zdať že dievčatá sa nejako neudieraju ale maju také dni ke´d jedna rukou po hlave udiera druhu ke´d je to slabo tak sa na tom obe bavia ale ke´d je to silnejšie tak čo je bitá začne plakať a ke´d zakročím tak je ešte bitkárka urazená že na ňu kričím že nesmie 😢

ajka72
11. jún 2009

vidím že sme zotrvali asi len my tri helka a katka dievčatá ako ešte budeme "svitiť" alebo ideme do hajan 😅

ajka72
11. jún 2009

neozývate sa tak ste už asi išli do hajan tak pôjdem aj ja
dobru nocku 😉

lalupa
11. jún 2009

dobru nocku 😉

katullka
11. jún 2009

ajka pozerala som tu villubetulu, co som davala link a je tam vonku ihrisko pre deti a vnutri detsky kutik. Je to napisane v texte, len to nie je na fotkach. Niektore baby z MK pisali, ze je to tam dobre pre deti, no neviem sa este rozhodnut.

heli, ale povedat Adamko al. Radka je dost tazke, Samo je jednoduchsie 😉

Baby tak dobru noc!pa pa

helka1
11. jún 2009

Katulka Villabetula vyzera fajn, hned by som isla, kebyze mame peniazky navyse 😝 Pisu tam, ze maju aj trampolinu, nasa Radka by sa tam vysantila 😀 😀 😀

Inac Ajka mam pocit, ze dievcata sa vedia viac bit ako chlapci, mam to odskusane na vlastnej kozi, svojho o rok strarsieho brachu som vraj pravidelne bijavala 😀 😀 😀. A aj u nas mam pocit ze Adamko pri bitke viac taha za kratsi koniec ako Radka 😀

Tak dobru nocku 😉

diddi
12. jún 2009

u nas Ella vola Miu - Jaja.....a Mia Ellu - Eja.....a mame psika - Leo a volaju ho - Lejo,Ljo,Lelo 😀

womenne
12. jún 2009

Dobre ranko kecalky 😉 ja sa musim pripojit niekedy večer vždy vas zmeškam 😖 vy mate večer vždy nejaku energiu na pisanie 😀
jani prajem prijemnu dovolenku užite si to. 😵 😵 😵 😵

unas zase prši 😠 počasie fakt stoji za prd.

womenne
12. jún 2009

joj a som zabudla včera sme šli do mesta chcela som si kupit suknu a hrozne fukalo no des a malym v kuse odfukavalo šiltovky,raz sme ju museli nahanat,a pustila som nachvilu Sebka a zafukalo a jeho to hadzalo dozadu,chuda začal kričat :maminka jaj utekam chytni ma 😀 no zlaty bol potom si museli stale držat šiltovky by im ich odfukllo.
ja som si na ten vietor stale nezvykla 🤐

ajka72
12. jún 2009

dievčatá keby sme to stretko v tom july zrealizovali tak sa chcem opýtať ktorý deň by vám najlepšie vyhovoval cez týždeň alebo cez víkend

womenne
12. jún 2009

baby nepouživali ste niekto advantan krem na pipiky?v pribalovom letaku je pisane na ekzem a on im to predpisal na pipika 😕 ale nemaju tam vyražky iba pred prerezanim to mam mastit,

jankabambulka
12. jún 2009

dobré ránko
aké máte skúsenosti s opaľovacími výrbkami?? ktoré značky používate?? nedávno bola unikát akcia na akési astrid v tescu ale bojím sa niečo kupovať čo nepoznám. my sme doteraz používali výlučne weledu-ale tá je hodne , hodne drahá .. Ďakujem

lenkamt
12. jún 2009

ahojte 🙂

Ajka - mne je to jedno, len to musí byť po 7.7. lebo až vtedy sa vraciame z turecka 🙂

Jani - ja od minulého roka len astrid, Verča sa mi po drahých krémoch vždy vyhodila a minulý rok v pohode , ona aj dvojičky, k moru som im kúpila astrid detský 50 faktor za nejakých smiešnych 328Sk 😉

lenkamt
12. jún 2009

Nanuš - dúfam že vám to už prešlo 😉

a inak naše ukazujú Lenka na Lucku že je aj lenka aj lucka a naopak 😀 asi majú problém s identitou 😀
a všetky mená žien+starka + cikanie a kakanie je kaka 😀