Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
17. jún 2009

už som tu ešte som muslea pozametat chodbičku neskutočny bordel sa tu nosi piesok a polystyren mam tu stale 🤐

womenne
17. jún 2009

jasne hod

teda nakupa horučka ano???neprehriala sa vam kreditka 😀

lumah
17. jún 2009

zinuska plne sa stotožňujem s grmitkom a wom, že aj keď sa nás tá tragédia veľmi všetkých dotkla, musíme myslieť predovšetkým na vlastné deti a chrániť ich, aby sa im niečo podobné nestalo. Ja dúfam, že aspoň to dievčatko sa z toho dostane a nezostanú mu nejaké následky. Aj ked citové budú v celej rodine už stále.

lumah
17. jún 2009

Dnes sme boli nas očkovaní, Filipko má zvýšenú teplotu chuďatko moje. Už je medzi nimi 800g rozdiel, Dado 8500g a Filip 9380.

lumah
17. jún 2009

Teda dado 8500 aj nejaké drobné, ale to som zabudla 😀 😝

diddi
17. jún 2009

a vy kde????

grmitko
autor
17. jún 2009

ahojte,
zinuska je mi luto, ze je svokor v nemocnici, ale verim, ze sa vyzdravi a bude v poriadku

lumah super vahy mate 🙂

womenne
17. jún 2009

mna porazi cely den beham upratuje jak blba a keby ste videli ten bordel čo tu je mne je do revu 😔 všade rozmrveny rožok a hlavne že chlap stal pri nich ja sa nato vybodnem 🙄 🙄 🙄 🙄

grmitko
autor
17. jún 2009

Dani vybodni sa na to, neupratuj cez den, ja upratujem az vecer ked su deti v posteli, inak to nema zmysel 😉

womenne
17. jún 2009

ked ja som asi šibnuta upratujem stale neznesiem bordel.ale zase to neprehanam 😀 mna proste štve že cely den si držim poriadok a večer je tu zase bordel ja viem že deti ale aj tak moj chlap je niekedy večši bordelar jak oni ved stal pri nich sakra 🙄

adrolka
17. jún 2009

caute 😉
zinuš, plne sa s tebou stotožňujem, mňa to tiež tak furt ešte zožiera (a plus všetky tieto nehody detičiek v poslednom čase). dnes som si aj novýčas kúpila, tam bol otec dvojičiek...
no, teda ešte teraz aj tvoj svokor... nech sa z toho čím skôr dostane!!!
janett, včera mi až slzy vyšli, ako si o svojom synovi krásne písala, máš môj obdiv!!!
yasmi, ty si dala nejaké fotky ????ja som to krucccci zase asi zmeškalaaaaaaa
ináč Annapolis- tam som bývala 1 rok!!! to je mestečko akoby vytrhnuté z Európy, že? a majú tam najlepšie kraby v USA- blue crabs, tiež som toho zožralaaa na kilá a plus krevetyyy- jeežiš mňammm, to mi strašne chýba...
...úzkostlivá som teda aj ja ale brutálne... a ako aj tuším Lumah hovorila, asi by to bolo iné, keby som bola mladá mamička, lebo čím som staršia tým sa viac bojím, aj všeobecne, aj čo sa týka mojich detí.

womenne
17. jún 2009

fuj baby ja krevety neznašam ☹ ale kraba som neskušala ako to chuti?

nana77
17. jún 2009

ahojky!
wom, ja tiez nemusim morske priserky... mm to miluje, a celkovo ryby ako take a ja z ryby tak akurat stehno! 😀 😀 😀

baby, ja som teraz stlacila asi kg ceresni....bleeeeeeeeee, mne bude zle, ze budem plakat!!! 😔 😕

ivet77
17. jún 2009

ahojte,
potrebujem poradit, dokedy sa ma prevarat detom voda na pitie?

Nasi presli na jednospankovy rezim denne a spia len cca 1 hod max.1,5 hod 😕 Zda sa mi to malo, lebo su aj unaveni a niekedy mam pocit, ze by aj spali, ale uz nevedia po prebrati znovu zaspat. Rozmyslala som, ci nie su hladni, tesne pred ulozenim ich nakojim, lebo mam skusenost, ze ked som dala riadny obed, tak mi uz od unavy nechceli papat. Ako to robite vy, davate obed alebo len mlieko a obedujete po zobudeni? Dakujem a pekny vecer 🙂

grmitko
autor
17. jún 2009

ivet nasi doteraz jedia pred spankom obednym iba jogurty alebo chlebik a obed az po zobudeni, ale moji nie su dobry vzor s tym ich nejedenim 😀 😀

katullka
17. jún 2009

caute zienky,

ivet, aj ja davam pred spanim iba jogurt, tiez by som obed do nich nedostala. Takze na Tvojom mieste by som im tiez dala napr. jogurt alebo mliecko. Moji mlieko velmi nechcu, no rano vypiju a trosku vecer pri zaspavani.

zinus, je to hrozna tragedia 😢 , ale Ty musis mysliet len pozitivne, mas tri krasne deticky a oni Ta potrebuju veselu, idete spolu na dovolenku, kde Vam bude urcite super, tak sa musis tesit a uz nemysli na ziadne tragedie. Uz sa tesim na zazitky z dovolenky a snad aj na nejaku fotecku 😉 .

janett, aj ja som si precitala, co si pisala o Lukym a nemam slov... 😵

wom, ze problem pribrat????? 😕 😕 😕 Tomu neverim 😀

Lumi, aj my sme dnes boli u doktorky, vy ste o kolkej boli?

Baby, Samko vazil len cca 9300g a Paulinka 9800g, a to mal Samko od narodenia vzdy o pol kila viac. Len teraz v poslednej dobe dost strajkuje s jedenim.

Inak uz mame zarezervovanu dovolenku tu http://www.liptov.sk/vilatereza/

ajka72
17. jún 2009

katullka a kedy idete na dovcu?

katullka
17. jún 2009

aji, ideme od 11.7 a este neviem do kedy, to by sme snad aj stretko mohli dat, ci nie?

katullka
17. jún 2009

ideme s mojou kamaratkou a oni chcu byt len do stvrtka a my mozno potiahneme do soboty al. nedele, este neviem, zajtra sa rozhodnem, ze ci zmenime tu rezervaciu. Len neviem ako to bude s platenim kedze budeme v apartmane. A asi to bude aj trosku narocne, ked budeme sami s MM na deti, ale ved asi viaceri idete len sami s detmi, tak snad to zvladneme.
Ale bolo by to super, keby sme sa mohli stretnut vsetky 😵

katullka
17. jún 2009

my by sme si radi spravili jeden den vylet do tatier 🙂

katullka
17. jún 2009

ale uz tu strasim asi len sama, tak dobru nocku vsetkym!!!pa pa

ajka72
18. jún 2009

katullka my ideme od 11.7. do 18.7. do Tatranských Matliarov, ide aj lalu od 15.7. do 18.7. tiež myslím do Tatier neviem presné miesto, helka, lenka, hovorila že by dobehli možno ešte niekto, tak by reálne možno to stretko vyšlo, len nech su deti zdravé a vyjde počasie, inak aj ja budem na deti len spolu mm, tiež si myslím že to bude náročné manžel vyhlásil že to budu otrokovice 🙂 samozrejme v dobrom slova zmysle, ale veď si musíme zvyknuť že deti máme, že sme štvorka, ve´d deti su už navždy 😅 ja sa aj teším aj trošku bojím aby všetko dobre dopadlo, ešte sme takto neboli z domu s deťmi, predsa som zvyknutá že doma mám všetko po ruke, veľmi si neviem predstaviť balenie ale ke´d to zvládli dievčatá aj s viacerými detičkami dokonca aj menšími od našich tak to musíme zvládnuť aj my 🙂, ono ke´d si už na miesto všetci zvykneme, najdeme si nejaký režim a systém tak sa budeme baliť domov 😀
takže určite si to pred odchodom upresníme miesto a približne aJ deň bolo by dobré vymeniť si aj nejaké telef. kontakty pre lepšiu komunikáciu s tým stretkom 🙂

ivet77
18. jún 2009

dobre rano,

takto pred rokom sa nasi narodili 🙂 Strasne rychlo to leti, ved len teraz to boli take malilinke babatka 🙂

Takze aj vase deti nezjedia nic moc pred obedom. A tiez spia len tak kratko?

Baby, dovolenky, jaaj, musime aj my nieco vymysliet. Len tiez zvazujem ze ci na Slovensku alebo v zahranici.

womenne
18. jún 2009

dobre ranko
ivett gratulujeme prajeme vela zdravia,štastia,koopec darčekov 😵 😵 😵

ja som jak lopatou udreta 😖 bolia ma križe a hlava sa mi to zase bliži 😝 vikend bude stat za prd.Tak ja som sa dozvedela včera večer že cely den sedim a nič nerobim 🙄 😔

janettba
18. jún 2009

ahojte babule,

Ivett - ja mojim tiež pred spaním nedávam obed, až keď sa zobudia, do postieľky dostanú iba čajík a spinkávajú mi bežne cca 2-3 hod a hajkať idú medzi 11 - 12 hod, ale tiež sme už iba na 1 spánku, aj keď niekedy, keď sa skôr zobudia, tak ešte chvíľku spinkajú max. hodinu okolo takej 17.00 hod.

jupííííí a dnes sme zasa spali do 7,30, ale Dominik okolo 4,30 pýtal mliečko, ale vypil a hajal ďalej 😉 .

🙂 🙂 🙂jééééj a skoro som zabudla PALKOVI a ELIŠKE prajeme všetko naj k prvému rôčku, nech sú zdravučkí a robia mamičke a ockovi radosť... 🙂 🙂 🙂

janettba
18. jún 2009

Womenne - ja tiež stále sedím pri PC 😀 😀 😀 - to vieš deti sa prebaľujú samé, samé sa oblečú, spravia si jesť, najedia sa, nahádžu riady do umyvky, upracú v kuchyni, umyjú dlážku, navaria obed ......atď. atď. možno máš tiež také geniálne deti ako ja... 😀 😀 😀 .......... he - he - he ja si ciknem, môj chlap jak keby cítil, že ho ohováram a prišiel a začal Martinka prezliekať 😀 😀 😀 - to bežne nerobí, čo bežne - no ho ešte asi nikdy neobliekal 😝 , ale zasa nebudem hnusoba,aby som mu nekrivdila okolo Simča to vie, napr. keď prídeme z vonku, tak ja robím s dvojkami a vybaľujem a on sa postará o Simča, vyzlečie, osprší a tak a aj uvarí, ale my väčšinou varíme tak, že ja varím pre mňa a chalanov a on varí také všelijaké čínske onééé - čo malí nemôžu, lebo sú tam všelijaké koreniny, huby a tak - ja si z toho jeho občas dzobnem 😅 .

womenne
18. jún 2009

janett no mame genialne decka 😀 mna tym uplne sklamal a nasral vedja mu ukažem 😠 ved on nevie ani pračku zapnut 🙄

ivet77
18. jún 2009

dakujeme za blahozelania 🙂

ach, ti nasi muzi .... niekedy nas vedia riadne nahnevat 😠

janettba
18. jún 2009

jupíííí - naši už spia 😉

viete čo mi začal robiť Dominik - keď ho kŕmim, tak si pchá rúčku do pusy a všetko vyťahuje, pobabre v tom, rozmrví prštekami a zasa dá naspäť do pusy, potom je celý obrblaný aj za ušami, komplet stolička zašpinená a jeho oblečenie ani nehovorím, ani podbradník nepomôže - to čo toto začal??? - veď mi sme mohli papať bez podbradníka, tak pekne papal... 😠

janettba
18. jún 2009

Katullka - teraz som pozerala to vaše ubytko, kam sa chystáte na dovču a teda vyzerá to super a tá záhradka, ako stvorené pre detičky... 😉