Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

ajka72
1. júl 2009

lalu aku tabulku zháňate ak tu magneticku čo aj hrá a čo je dostať v dráčiku tak ešte jednu mali v dráčiku v starom kauflande 🙂
zabka tak mi potom daj vedieť 🙂

lalupa
1. júl 2009

aji, klaiscku magneticku s peciatkami, o hrajucej som nepocula 😕

yasmina
1. júl 2009

kocky moj ma cestu 17.7. inym smerom :( on smer Riznava,Chlmec a ja potrebujem smer PP 😠

nana77
1. júl 2009

baby, dnes nad nami stal anjel strazny!!! som s kocikom prechadzala cez prechod pre chodcov a jedna pitoma krava sa bud tvarila, ze nas nevidi, alebo nas fakt nevidela, a normalne si to na drzovku smolkla cez ten prechod!!! v poslednej chvili som sa stihla uhnut aj s kocikom, stacili milimetre a zrazi nas!!!! este teraz sa klepem, ked si na to spomeniem... a ked si predstavim, co sa mohlo stat... a ani len nezastavila. okoliti ludia aj druhe auta zastavili, a ona si to ficala, ako keby nic... 😠

ajka72
1. júl 2009

lalu taku magneticku s pečiatkami som ja kupila v dargove dole na prízemí čo su hračky, hrajuca je dostať v dráčiku mali ju aj v letáku akcia na ne skončila 30.6. ale asi bude dostať aj neskor, trošku bol s jej kupením problém dosť rýclo sa vypredala ja som ju kupila dievčatám na dva ročky, ono sa dá na nej kresliť, ale aj hrá a su tam aj také predtlačené obrázky ktore sa daju obkresľovať páči sa mi a zháňa ju aj zabka lebo v Bardejove už nie je dostať ☹

lalupa
1. júl 2009

aji oki dik

yasmi, ved nech vas len vyhodi a nech ide svojim smerom 😀 alebo zober mamku a pridite vlakom 😕 alebo nech to zmeni a vybere dovcu na jeden den, ved je leto a klienti maju tiez dovolenky...

nani, nieco podobne sa stalo nam,ale na dialnic jeden k...t zasran na audine siel tak sialene rychlo,ze muz,co cumi vecne do vsetkych 3 zrkadiel vkuse a dava pozor,lebo sa o nas boji , si ho nestihol vsimnut a ten magor sa v neskutocnej rychlosti premysickoval pomedzi nas a jedno auto v druhom pruhu, bola to taka vzdialenost na cm,ako ked parkujes... sme chvilu nedychali, predstavovali sme si tu retazovku, lebo bolo plno 😠 😠 😠

eviska83
1. júl 2009

lalu- ja som zo Starej Lubovne ,cize vyhodnarka jak vysita 😀
nana- 😲 priserne,az ma zamrazilo.

yasmina
1. júl 2009

lalu skusim sa spitat ked bude vhodna atmosfera a nebude tlakova niz 😀

nana77
1. júl 2009

lalu, to je des!!! dnes uz fakt daju vodicak kazdemu!!! resp. hocikomu! 😠 a ta zenska, co nas skoro zrazila, mala v aute dve male deti!!! krava sprosta!!! potom som videla to auto nedaleko na parkovisku, tak som jej isla vynadat, ale nebola v nom, len nejaka pani na strane spolujazdca, tak som aspon jej povedala, co si myslim...rozklepana ako maly ratlik

lalupa
1. júl 2009

aji, zabudla som napisat,ze male su prekrasne!!! take exoticke kocice nadherne!!! a kde ste opekali? mnam mnam, ja sa neviem podujat na take 😅

nan, ani ja by som sa nezdrzala, krava jedna, asi mala menzes a deti ju vytacali...moja tiez kvici po ceste,ale ja nepridavam, skor spomalujem,ked je besna

yasmi, pokial je tlakova niz a nie burka, tak je vsetko oki 😉 a nebud lenoch a pis, co si slubila 😉

yasmina
1. júl 2009

lalu ked ja som taky lenooooooch...idem spat ale slubujem ze do konca tyzdna napisem 😀

lalupa
1. júl 2009

neboj, pripomeniem 😉
apropo, ta vasa solanka je aj nejako lieciva? dnes sme zase boli...cvachtosi 😵

mima595
1. júl 2009

Lalu - a kde ste boli - na Sgorde?

Eviska - ahoj, tak sa mozme stretnut na jarmoku - kvoli nemu mate tn termin 😉 , nie?

ja mam zajtra tie prijimacky na PhD. - priprava neskutocna - lakujem nechty, natacky na hlave, net.... 😝 - zajtra to vyzera na riadny pruser - uz som na hony vzdialena od poctivej studentky 😠 😠

ajka72
2. júl 2009

mima držíme prsty však o nič nejde hlavne že máš doma krásnu a zdravu rodinku a ďalšie bábo na ceste to je podstatné 😵

lalu to sme boli u svokrovcoch na záhrade, nechodíme tam až tak často, je to tu v košiciach nad amfiteátrom, to opekanie som trochu ja spískala, lebo sa mi to žiadalo a nakoniec to celkom dobre dopadlo, opekali sme napácovanú krkovičku a kur. stehná mňam, dievčatá toto nemuseli ale zas pojedli paradajky a uhorky čo boli na stole 🙂 ty to máš dobré vyjdeš z domu a môžeš opekať u nás sa to musí zorganizovať, ja by som opekala stále je to asi tým že som na MD a taký relax sa mi žiada a hlavne maju výbech deti,
inak exotické kočice babulám ešte nikto nepovedal je to milé 🙂

womenne
2. júl 2009

Dobre ranko babulky my sme mali prišernu noc teda už nebola dho taka Nikolasko mal teploty 😕 nekašle ani inepriznaky tak to bude asi z tepla,lebo včera bolo prišerne dusno 😖 aj ta vlhkost je prišerna ☹

mima držime palce určo to zvladneš.ja ani neviem čo su natačky naposledy som ich mala na svadbu 😨stale sa beriem niečo s vlasmy spravit a akosi sa nemam k činu 😖

eviska83
2. júl 2009

Dobre rano,
Mima drzime palce,ale to urcite zvladnes.Az teraz som si vsimla ,ze cakate babetko -tak gratulujem.A s tym jarmokom si uhadla- 😀 😀 😀 aj vy pridete?
Jeden vykend jarmok,druhy krstiny 🙂
womenne- ani ja uz neviem co su natacky 😝 😝

lalupa
2. júl 2009

mima drzime moc palce!!! ano, tam, aj zajtra asi, dnes nevladzem, silne slnko a vela pohybu na mna 😀

natacky, to co je?take doma ani nemam 😅 , ja som pochodovy typ, namalujem, zopnem vlasy a idem 🙂

aji, myslela som to ako kompliment, dufam,ze to tak vyznelo, exoticke crty su prekrasne 😵 😵
vies, aj ja by som BBQ strasne rada, ale ked to mam urobit sama pri dvoch certiciach a este ustrazit psa, tak to si netrufam a keby prisli hostia, treba obskakovat aj ich, no nie som taka sikovnica... 😔

mima595
2. júl 2009

Diky baby, ja to nejako tragicky neberiem, ked ma nevezmu, ja som si dala prihlasku este pred tym, než som zistila, že som tehu...
A aj keby ma vzali, tak neviem, ci sa na to naozaj dam, ci to budem stihat... Ale kazdopadne, ak mam byt dalsie 3 rokyx doma, tak bude nutne, aby som nieco robial so svojim vzdelanim, lebo po 7 rokoch, co budem doma, bude mi moja vyska tak .... na urovni niekdajsej strednej skoly ☹
Ledaže by akurat po tých 3. rokoch sa nasa ekonomika tak nastartovala.... 🙂
no a teda pohovor trval vseho vsudy u mna -asi 5 minut - mierna traposina s anglinou, kedže ja som nemcinar, ale neubudlo zo mna a aspon som si trosku zopakoval nejake tie ekonomicke terminy, a budem teraz trosku /nachvilu/ znova mudrejsia 😉

lalupa
2. júl 2009

sila, ja sa neviem odhodlat cvicit a nie to este podat si prihlasku 😀 😀 moja vyska mi uz teraz je naprd 😖

margaretka11
2. júl 2009

Ahojte.

Mima, aj ja ti budem držať palce 😉

Škoda, že sa mi nedá prísť do Tatier na stretko, ale už máme niečo dohodnuté.

Zmenila som foto v pase, dala som ju aj do albumu ak ju chcete vidieť vo väčšom. Dnes sa takto ku mne pricukrovali detičky 😵

mima595
2. júl 2009

Lalu - ja som to mala vymyslene, akože nove veget zamestnanie 😀 - a teraz mat iny veget 😀

womenne
2. júl 2009

mima moje vzdelanie je na urovni ...radšej nenapišem chcem sa prihlasit na nejaky počitačovy kurz lebo nič neovladam,musim stym začat niečo robit,ja vas obdivujem ako to zvladate decka+škola ja by som to nedokazala,ja som večer uplne grogy nieto sa ešte aj učit baby klobuk dolu.

konečne som dovarila dnes je karfiol v cestičku+uhorkovy šalat mnam 😵 sa tešim na vikend konečne niekam vypadneme,teda dufam že pojdeme Nikolasko už horučku od rana nemal myslim že to je len ztoho tepla však?

lalupa
2. júl 2009

kvietocek, no nadherna luuubezna 😵 😵 rodinna pohodicka 😵 😵 cely albumcek je na zjedenie 😝

lalupa
2. júl 2009

wom mnam!!! 😝
ostatne mamulky, co dnes varite???

womenne
2. júl 2009

lalu aj ja sa nan tešim vypražany už nerobim odkedy som našla recept na to cestičko.

sakra zase mi skolaboval telefona to kašlem,urgetne potrebujem novy 🙄 mi pisala kamoška že mam ist na kafe aja jej nemam dat ako vediet dokelu ☹

keby ste vedeli aky je ten notas pomaly normane mi enchce načitat stranky a čakam aj 10minut musime ho dat znova preinštalovat 😖 ale aspon nam tu nenabiehaju eroticke stranky 😀

lalupa
2. júl 2009

wom, tak napis recept, vyskusame 😉

womenne
2. júl 2009

lalu klasika cestičko na rezne muka,vajičko+mlieko+ sol,všetko vymiešat a obalit vtom kvetak.je to fakt vyborne ked som to robila prvy krat sme s malymi zjedli skoro všetko tatikovy ostali 3kusky 😀

ajka72
2. júl 2009

lalu jasné že som to brala ako kompliment,

wom asi myslí fancuzske cestičko teda nie klasický trojobal ale len vajíčko a muka a sol, my v tom obalujeme kuracie rezne a tiež nám to lepšie chutí takto ako v trojobale, ale karfiol som ešte neskušala 😒 môže to byť dobrá mňamka 😉

ajka72
2. júl 2009

inak ja som dnes varila hlivovu polievku a kuracie s paradajkou a paprikou taký paprikáš ale bez mlieka smotany je to ľahšie, a k tomu ryžu alebo kolienka mňam 🙂

margaretka11
2. júl 2009

lalu ďakujem 😵