Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
9. júl 2009

ja by som si neoddychla bezdeti raz sme boli na firemnej oslave cely vikend a aj ked bolo super nemohla som sa dočkat domov a bola som uplne hotova unavena jak...

bez deti by som nešla.

margaretka11
9. júl 2009

ja som totálne namäkko z toho, ako deti rozprávajú. Aj teraz Simonka povedala manželovi: "Pozri oci aký k(r)úžok nak(r)esiu Simonko, no pozri. Alebo Simonko padol, Simonka sem dobehla a vraví: "Simonko padou na zem, tam p(r)i dedkovi padou. Také krásne a dlhokánske vety, normálne nechápem, ale som namäkko 😵

grmitko
autor
9. júl 2009

marg to pockaj ked ti zacnu hovorit "ty bud ticho, ja teraz hovorim" "chod prec, nechaj ma tak" a podobne skvosty, ako moje zlaticka uz vedia blabotat 😀 😀 a najradsej mam "maminka nespievaj, ty nie si hanna montana" 😀 😀

aneti78
9. júl 2009

ahojte

Helka, fakt skoda, ale aspon mi das info ako bolo a co sa oplati navstivit. ja som uz kukala na nete co tam je a medzi inym aj nejaky kozm. salon, tak som sa chystala ti navrhnut, ze deti nechame muzom a my pojdeme 😀 teda ja idem urcite. my ideme este s jednymi kamosmi, cize s kamoskou pojdem. a este nejaky aqua aerobic, solna jaskyna, nejake centrum pre deti, vonku to je, vyzera to tam celkom dobre.

grmitko
autor
9. júl 2009

my to budeme mat prvu dovcu s detmi tak som zvedava ze ako nam bude, ja sa chystam vela chodit po okoli a spoznavat, tak hadam sa aj im bude pacit, oni su zvyknuti so mnou sa vsade vlacit a ked sme minuly rok boli na orave na vikend tak na oravskom hrade sa im velmi pacilo a boli dokonca aj poslusni 🙂

aneti78
9. júl 2009

marg, super rozpravaju, nasi v takom veku koncili s hatlaninou a len pomaly zacinali. pekne rozpravaju az odkedy chodia do skolky

Saska, nasi teraz objavili: ty brdo! teda skor Tamka. ale chape to ako nadavku,tak si vies predstavit 😀

grmitko
autor
9. júl 2009

aneti ved hod link kam to idete 😉

grmitko
autor
9. júl 2009

Anet aj nasi hovoria "ty brdo" to ked ich nieco udivi tak hne pocujes "ty brdo to bolo ale velke lietadlo" "ty brdo to bolo ale velke auto"..... zlatucki su 😵

grmitko
autor
9. júl 2009

inak nase deti cez obed nespali a tak uz od 18,40 spia 🙂 len ani nechcem vediet kedy budu rano vstavat 😒
no nic idem balit, nech mam zajtra vsetko v pohode nachystane a uz len dobalim, lebo zajtra este musim stihnut milion veci vybavit a vybehat, kedze budeme tyzden prec 🙂

helka1
9. júl 2009

Aneti veru skoda 😖 ked tak ti pisnem do IP moj telefon a tak sa mozes informovat co a ako 🙂 No my sme na dovolenke skor akcnejsi, okrem kupka /samozrejme/ sa chystame na Gabcikovo, Komarno , hm a este musim na neto pokukat kam sa da 😅 😀 ...

Na tie slova sa tesim 😵 mne staci ked mi pred chvilou Adamko povedal "mami" a uz som hotova, ale nebolo to len take akoby si zamrmlal / lebo doteraz som mala pocit ze slovo mami hovori bez toho aby tym konkretne myslel mna - i ked clovek nikdy nevie 😕

womenne
9. júl 2009

helka ja som pred chvilou počitala kolko krat mi za minutu povie Nikolas "mami"30x počuvam to dookola cely den len toto a pri tom rev 🙄 ja som zneho na prašky niekedy niekedy je zase anjel,j keby tych chvil bolo viac.neviem čo sa to naučil.

womenne
9. júl 2009

čo to tam čitam že od januara končia 😕 sakra vyzera to tam pekne.

grmitko
autor
9. júl 2009

inak dnes sme boli na tcom plazi, tak idem pridat fotky a potom pridam link 😉 detom sa tam velmi pacilo, urco tam este pojdeme, domko plakal ked sme odchadzali 🙂

ajka72
9. júl 2009

helka neviem presne koľko nás tam bude, ja, potom lalu, katullka, ty, lenkamt, možno rosarita ale tá sa dlho neozvala tak neviem, možno mima, možno zabka, takže 5 kuskov by nás malo byť, ak by ešte prišli tie tri babenky tak 8 kuskov no samozrejme ešte sa môžu pridať aj ostatné, takže od 5 do 8 kuskov 😀 vrím že som na nikoho nezabudla keď tak sa ozvite 😉

zabka pýtala som sa v dráčiku nemaju ich momentálne ale predavačka nevylučíla že ich ešte dostanu tak sa prípadne pýtaj aj bardejove, ja sa po dovče na ne opat opýtam 🙂

jankabambulka
9. júl 2009

aj ja ale my budeme spať asi cca 20 km od vás
teda ak sa niečo nestane

ajka72
9. júl 2009

janka kľudne sa pridaj, stretko je 17.7. príchod medzi 15.OO a 16.OO h. každý ako môže, salaš veľký Slavkov 😵

jankabambulka
9. júl 2009

anetka ako ti ide chudnutie čo si kedysi o ňom písala - už dávno si nedala svoju fotku

jankabambulka
9. júl 2009

my budeme bývať v tatranskej lomnici u brata

altea
9. júl 2009

ahojte dievčatá,sme tu zas po odmlčaní,potrebujem poradiť.Sme 9 deň po očkovaní MMR (ovčie kiahne sme nedali očkovať),no a jasné - máme vedľajšie účinky vakcíny.Dnes ráno ešte nič a cez obed 37,5,potom sme šli spinkať,no a keď sme sa zobudili 38,3 (po odčítaní) ☹ .Samko mi rozbil rýchlobežku,tak som utekala do lekárne,po ďaľšiu ,tam ma lekárnička vysmiala 😝 ,akože odkiaľ som,keď od 1.apríla boli všetky rýchlobežky stiahnuté z obehu a nahradené digitálnymi rýchlobežkami.Tak som kúpila jednu,hneď aj vyskúšala-ale nepozdáva sa mi to.Na klasickom teplomeri mám ja teplotu 36,2...na digit.teplomeri 36,8,no a na digit. rýchlobežke 36,5.tak si vyberte...dofrasa podľa čoho sa orientovať ?
chcela som sa len opýtať,či aj niektorí za vašich drobcov takto regovali,alebo na čo sa mám poprípade ešte pripraviť.Naša pediatrička mi povedala,že za 3 roky mala len dve reakcie,aj to začervenanie v mieste vpichu a navretie uzlín.Ja viem,je to asi syndróm -dieťa zdravotníka 😒 ☹ .ach jo...

lalupa
9. júl 2009

ahojte
ked sme pri tych kecanicach nasich deti, tak moja mladsia sa vcera tatiho spytala "ti je.e?" 😅 😔 snazime sa prist na to, co tym chcela rict 😀 ...
a dnes male spali jak dudky od9-12,30 a od 14,00 do 16,40 druha a 17,35 prva 😅

lalupa
9. júl 2009

juj, mame pllllno cukin, dajte nejake overene recepty - polievky, placky, cukinovy kolacik, niekde som si ho zalozila a musim googlit...

grmitko
autor
9. júl 2009

lalu mna hend ten kolacik napadol, ja sa ho chystam uz dlho robit, len cukiny nemam 😀
ked nenajdes mam ho poruke 🙂

grmitko
autor
9. júl 2009

inak ja robievam zemiakovo cukinove placky, vyborne, ak chces dam recept 🙂

kiwuska
9. júl 2009

sasi a kam idete na dovcu a kedy idete a kedy sa vratite,a mas u nas odlozene moje promocne oznamenie...🙂 nejako som nestihla precitat, dnes som si bola dat spravit akryl.pazuriky vyzeraju ako prave, take decentos ale vytesujem sa z nich, tak zajtra upratujem v rukaviciach,xixix🙂🙂
kuk foto
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

grmitko
autor
9. júl 2009

kiwus krasne nechtiky 🙂

lalupa
9. júl 2009

altea, ahoj, konecne sa ozyvas, viem, mas to perne... ockovanie a reakcia?neporadim, nas take obchadzalo a tie teplomery ma zlostia, vlastne ja im kvoli tomu nemeram teplotu,lebo tie digitalne su u nas onicom...ani jeden nam nefunguje...ja som mala raz 38,7 a sviniar digos,ze simulujem s 35,2 😠

grmitko
autor
9. júl 2009

ideme na liptov, najprv sme mysleli ze do liptvskej sielnice, na liptovsku maru ale nasla som lepsie ubytko v andovciach pri liptovskom mikulasi htttp://liptov.sk/devecka tak pojdeme tam v termine od 8.8.-14.8.

kiwuska
9. júl 2009

jeej super to tam vyzera a to uz zajtra balis ked idete az 8.8???!!??? 🙂🙂🙂 alebo som zasa nieco nepochopila🙂🙂