Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

kili
22. júl 2009

mar, ja som flegmatičkou bola už predtým.
no a zistila som, že keď sa venujem jednému, tak na druhého úplne zabudnem, proste ho nekontrolujem tak často ako keď si proste len sedím a kukám každý chvíľku na jedného či durhého

margaretka11
22. júl 2009

no to ja nie, mám skôr prchkú povahu, ľahko sa zľaknem. Ale učím sa odhadnúť, ktorá situácia si vyžaduje rýchly zásah a ktorá zas nie 😀 . A aj napriek strachu z toho, čo by si deti mohli v tomto "nerozumnom" veku urobiť si to náramne vychutnávam lebo sú bohovskí, urečnení, plní nápadov a nenudím sa 😀

grmitko
autor
22. júl 2009

ahoj babulky,
tak teraz uz vraj obaja maju zapal priedusiek 😒 akoze ta ista teta doktorka, leovi zmenila diagnozu a ze keby sa to este horsilo mame v piatok prist (upozornila som ju, ze Leovi sa to horsi, viac kasle, sopli, dusi ho)
tak ma aj domko atb, solmucol, leo este k tomu co ma ventolin a na noc maju zodac obaja aby ich nedusilo v noci takze takto sme dopadli v tropickych horucavach

adrolka
22. júl 2009

marg, díky 😉
a mne sa páči to vaše tetko, je super!!!!

grmi, takto v horúčavách zápal priedušiek, to je hrozné! prajem čo najskoršie uzdravenie!!!!

grmitko
autor
22. júl 2009

dakujeme adrol 🙂

helka1
22. júl 2009

Ahojky, ja len na chvilku, bo pracujem 😝

Grmi, to a velmi mrzi !!! Dnes som sa dozvedela ze aj moja mama ma pravdepodobne zapal priedusiek, chcem aby si oddychla, dnes isla na nocnu, nechce ist na PN, mam o nu strach ☹ Strasne vam prajem aby ste co najskor vyzdraveli !!!

Adrol pekna tetovacka ! 😉 Proti tetovaniu nemam nic ked je to pekne a nie je toho "prilis" 😅 😀

Kili chcela by som mat ten tvoj flegmatizus, ja sa plasim asi pri vsetkom 😅 😅 😅

Drobci su dnes na tom ovela, ovela lepsie asi sme nieco zjedli zle, ale neviem na to prist co ! Ale dehydratacia nastastie nehrozi pijeme jak duhy 😀 😀 😀

grmitko
autor
22. júl 2009

Helka dakujeme, verim ze uz budu fit, maju obaja atb, Leo Klacid, Domko Suprax tak hadam zaberu a do vikendu uz bude lepsie 🙂

lalupa
22. júl 2009

kati.heli,aji,mate mail s foteckami 😉

helka1
22. júl 2009

Lalu ano fotecky mi dosli, dakujem pekne 😉 Aj tebe som poslala, ale zozipovane bo je to velke 😅

ajka72
22. júl 2009

helka poslala si aj mne fotečky, lebo mi nič nedošlo, lalu dikes za fotečky

helka1
22. júl 2009

Ajka, moment prave na tom pracujem 😉

helka1
22. júl 2009

Ajka, poslane 😉

ajka72
23. júl 2009

helka veľmi pekne ti ďakujem, vidím že vy ste sa snažili a fotili do zbláznenia, fotečky su vydarené, 😵

womenne
23. júl 2009

Dobre ranko baby včera bolo tak hrozne dusno boli sme s malymi večera vreštike,pila som užasny miešany nealkoholicky napoj tak ma osviežil,potom sme šli na ihrisko bolo fajne nebolo tam vela deti,ale bol tam taky maly chlapec ktory sa chcel rozpravat s mojim mužom,nakoniec zneho vyšlo že on nema ocka bol taky smutny,hned ako to dopovedal sa jeho mama zdvihla a rychlo ho zbrala preč,asi nechcela abyvela rozpraval,tak mi ho bolo luto ☹

inak pochopite čo som sa dočitala???5mesačnemu babetku dat sviečkovu???ja odpadnem 😨

dnes idem hladat nejakeho gynekologa tak som zvedava už musim nebola som hrozne dlho a huraaaaaaaaa konečne nam prišli kartičky po 3mesiacoch 😎

grmitko
autor
23. júl 2009

ahojky babulky,
tak mam doma troch marodov, uz je chory aj muz, od rana v horuckach ☹ viete ako to je ked je chlap chori, od rana umiera a vzdycha 😒 😒
mame tu vnutri priserne teplo, viac ako 30 stupnov a ja som uz nervozna z toho tepla, ze muza, z deti ktore sa nevedia vmestit do koze.....

womenne
23. júl 2009

Ahojky teda kde ste boli cely den? 😕 my od 11.00 do 16stej doma sa nedalo dychat vonku a maly mi potiahli spanok na riadne dlho,prave sme dolši sme boli v Karvinej zaviest švagra na vlak a na zmrzku.V meste som videla niečo čo ma šokovalo 4dospely s 3malymi detmi ožraty jak....deti špinave jak prasiatka,určite aj smädne chudatka červene boli hrozne no des 🤐

Saška prajem rychle uzdravenie,maš pravdu chlap ked je chory to je samy vzdych ach jaj joj boli ma nos.... 😀 sa m pačil jeden chlap ked povedal v telke že chlapy zomieraju ked maju nadchu 😀

grmitko
autor
23. júl 2009

Dani to je pravda moj sa tvaril jak keby mu udrela posledna hodina, tak som ho hned schladila, ze keby sme mi umierali zakadzym ked nas niekde pichne tak by ludstvo uz davno nezilo 😀 😀 😀 😀

womenne
23. júl 2009

😀 😀 😀 no sranda že?jka som mojmu ešte aj do nosa striekala 😀 chodila som okolo neho ete viac ako okolo deti ale ked som ja chora tak domacnost,deti je iba na mne 😠

lalupa
23. júl 2009

grmi, chudatko,vsetko je na teba, nech je to rychlo za vami ☹ ,ale hlavne, nech teba to obchadza zdalekaaaaa!!!

grmitko
autor
23. júl 2009

Lalu, dakujem, verim ze sa z toho rychlo vylizeme aj ked mam pocit ze Leovi sa to stale iba horsi asi zajtra s nim este budem musiet ist k dokine ☹ no uvidime ako bude do rana, ved atb uz berie 4 den

womenne
23. júl 2009

antibiotika by mu mali zabrat na 2den nie?chuatka v takom teple ešte aj chory,teda Saška nezavidm musiš byt už vyčerpana ☹ kedy ma prist vaša doktorka?a nemate nahoodou inhalator?

grmitko
autor
23. júl 2009

moje zlatcika bola som za nimi, stale tak dusivo kaslu ☹ ked ich pocujem az mi srdce trha, podla mna sa to uz Leovi malo lepsit 😒 a to zajtra chcem ist aj gynekologovi, muz musi sam so sebou a estše by som asi aj s Lelkom mala ist, tak neviem akko to vsetko stihnem 😔

womenne
24. júl 2009

Dobre ranko babiky 🙂 aku ste mali noc?ja prišernu včera nam prišiel papiera zo sudu takže som celu noc nespala,a ak soom zavrela oči všetko s ami vracalo 😔 aj ked to bol len oznamenie o predvolani dalšieho svedka,darmo to zdržuju kvoli jednej ktoru nestihli bude dalšie v septembri a až potom rozhodnu.Ale ja sa tam nechystam iba moj pojde,neviem ako mam reagovat pre mna nebude ani jedna sprava asi dobra ak ju obžaluju bude to znamenat že to bola ona čož ma desne mrzi,ak to vyhra ona bude nanevany muž 😔 ach jo,tak ma boli hlava to zas bude den ☹

saška ako?

lalupa
24. júl 2009

juj baby, to mi je luto, ze vecne musime nieco riesit,akoby sme to bez toho mali lahke ☹
saska, ide vikend, ATB zaberaju na 3-4 den,ak sa ti nieco nezda, utekajte k dokine, kup im cebion C, to je detsky celaskon v kvapkach, davaj im ho pravidelne, vela pite, ak nechcu jest,tak len ovocicko, mliecko vynechat a podobne veci, nech ich nezahlienuje, jemne cajiky, aj vychladnute kludne pite, mozno by som skusila aj ten hlivovy sirupcek na imunitu...plus vietnamska masticka za par korun a potierat hrudnicek aj hrdielko,kde su uzlinky,nech sa im lepsie dycha, zvlhcit vzduch (morska sol), pripadne vonnu sviecku (eukapyptus aroma), laduj do nich antipyretika (panadol, nurofen), odstavuj im pomarancik s grepom, aj ked len par lyzic do nich dostanes,aj to sa rata 😉
na horucky su dobre cucoriedky, kompotikovu stavu, hrozno ochladzuje, matovy cajik, vy uz mozete medik, ten je prirodne antiseptikum, citroniky...
domaci cibulovy cajik karamelovy je naj,ale neviem, ci ti ho vypiju

jeden babsky recept- rozkrojit zemiacik (neviem, ci aj tieto nove 😅), prilozit na priedusky, pokial nescerna...vytahuje hlieny

nieco uz len pomoze, myslim na vas,nech je vikend fajn

pozdravujeme vsetky maminky 😵

womenne
24. júl 2009

wow lalu toby som si mala uložit 😉
my sme teraz prišli boli sma sa byciklovat ale len pol hodky lebo zase sa hybu pomocne kolieska by sa prevratili aj tak je už ich čas na spanok.

grmitko
autor
24. júl 2009

ahojte,
tak som rano stihla gynekologa, muz dokinu, dala mu atb a potom som letela s leom k dokine, bola tam do 12,00 prisla som 11,40 a tam uz zamknute a nikoho 😒 tak som tam nic nevyriesila.

Lalu dakujem za rady, urcite ten zemiacik vyskusam, inak su uz raltivne v pohode, az na ten kasel, mlieko im davam lebo nic nejedia, tak aspon to aby mali cez den, ovocie mi nelubia, stavy ovocne malo, mam to s nimi a s tym ich jedenim tazke 😒

ozaj a kde dostat tu vietnamsku masticku?

kiwuska
24. júl 2009

sasi tu masticku som videla aj v DMke hned pri pokladni to mavaju a podla mna aj v lekarni to dostat, a nech ste skoro v poriadku, my odlietame v pondelok na dovolenku tak zacinam pomaly prat, zehlit a balit....

kiwuska
24. júl 2009

... a este mi napadlo alternativa tej vietnamskej masticky prsny krem koala s eukaliptovym olejcekom, mam to odskusane vrelo odporucam, mojim to vzdy pomaha

grmitko
autor
24. júl 2009

dakujem ivanka, pojdem asi kupit nech mame v noci klud a cez obedny spanok 🙂

ivanka, zelame krasnu dovolenku a zelame stastnu cestu 😀 a pochval sa kam idete 😉

kiwuska
24. júl 2009

🙂 dakujem sasi, ideme do grecka na ostrov Kos, so svokrovcami a svagrom, budem priebezne posielat spravy a fotky- len mi musi MM supnut net- konika a FCB do mobilu🙂