Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

jankabambulka
4. aug 2009

ahojte. u nás sú príznaky na odchode všetky, ešte miško taký ako bábika , ešte neustojí dlho a hádže ho . ale boli sme včera na kontrolu a 5 prípad v tak malom meste v priebehu 2tt - meningitída. toto dieťatko prevážali tiež vrtuľníkom ale teraz do blavy /lebo niektorých prevážali do vojenskej či do martinskej?? to už ani neviem a to ani nie je podstatné, ale to že nevedia z čoho sa to šíri....
wom - ja som mávala kedysi také stavy s chrbtice, že aj na zvracanie.....ako keby som bola tehu a to som behala najskôr kupovať testíky i ked som si bola istá ,že som neni ale istota je istota
všetkým skoré uzdravenie
inak čítali ste včera nový čas?? písali tam o tom že yaz či ako sa volá ta antikoncepica, vymenili tam omylom tabletky !!"!!!! kto má ich , má si ich bezplatne vymeniť do lekárni... sila , tak a požno sa naša populácia rozrastie skrz omyl ...

womenne
4. aug 2009

je pravda že ked som chodila na masaže taketo problemy som nemala asi sa objednam na vikend.je mi fakt strašne mam normlane starch zjest tabletku ☹ idem varit lebo nič nemam pre malych fuj ale neviem ako to zvladnem 😔

grmitko
autor
4. aug 2009

dani ja som nikdy nevracala, ale viem ze su take stavy z chrbtice ale aj z migreny

womenne
4. aug 2009

no tatiko nepride lebo siberie volno aj vpiatok takže radšej to necham na piatok to mam ist k zubarke.Nejak to zvladnem iked mi je fakt desne.Ja zvraciam tak ako nikdy,aj hrozne kyslo nechapem prečo zjedla to nemože byt lebo jem iba do 19.30 aby mi nebolo tažko v noci.

Dnes zavolam na masaž či ma vezme v piatok alebo cez vikend.volala som aj mame a ta tiež zvracavala z chrbtice takže si mam snou skočit. 😒

ajka72
4. aug 2009

babenky to ste si ani nevšimli naše fotečky so zabkinými dvojkami ☹ i

womenne
4. aug 2009

ajka všimla som si hned ako si ich dala.len odbieham od varenia 🙂 babenky su zlate,vidim že hračky ladiet k oblečeniu 😀

ajka72
4. aug 2009

dik wom si zlatá ty však teraz máš iné problémy držím prsty nech ti je lepšie 😵

womenne
4. aug 2009

no už som tu mam dovarene,dnes iba rychlovky špenatova polievka a rizoto.

my ideme v sobotu kupovat hojdačku na balkon 😵 😵 sa tak vytešujem sme chceli sedenie ale o domu by sme chceli ine takže nebudeme kupovat teraz ale až neskor,hojdačka stači.

ešteže su dnes maly kludny

jankabambulka
4. aug 2009

krásne fotečky ja som si všimla ešte ani tu na téme som nebola. len som zbadala dvojky na fotke čo je domovská stránka skrátka tma na začiatku
prosím poradte nejaký recept z pŕs tak aby ot mohli aj deti. DIIIIIIKKKKKKKKKEEEEEESSSSSSSS

jankabambulka
4. aug 2009

len aby to nebolo s prílohou :zemiak. som sa rozhodla že MISKA za každú cenu naučím jesť aj niečo iné ako je jogurt cereálie, vločky, mlieko zemiak hlavne!!! ráno sme začali chlebíkom dostal taký historický zachvat a ak sa mi podarilo mu dať do úst sústo chlebíka tak to vypľul a až ho naťahovalo.
skončilo to tak že zjedol jogurt s cornflakesami 😠 😠 a za tým, fľašu mlieka a to mám teraz zakázané mliečne !!! mna s toho chalana je....e raz. a katka ?? sedela za stolom a pekne z tanierka papala chlebík s rajčinkou i ke´d deleno.. 😵 😵

ajka72
4. aug 2009

ďakujem dievčatá ja že si to nikto nevšimol 😉

womenne
4. aug 2009

jani spav im rizoto z prs,ja som ho robiladnes.ani tvoji nechcu ryžu?mojich nabulikal moj lebo ked je ryža tak to vdy komentuježe ju nema rad a teraz to robia aj maly.

womenne
4. aug 2009

baby Sebastain mi prave prišiel ukazat ako fajči cigaretu-tyčniku 😨 nechapem kde to videl jedine vonku kedže obaja nefajčime,ešte to aj tak spravne drži 😲

jankabambulka
4. aug 2009

deti rýchlo okukajú hoc kde aj v meste, na zastávke, na pieskovisku...

womenne
4. aug 2009

ja som si myslela že nas sa nebude tykat napr.hrešenie ale minule manža zahrešil a Sebo to hned zopakoval 🙄 sa musi obmedzit 😠

ajka72
4. aug 2009

to musím potvrdiť, cez víkend si Natálka ukladala bábiku do kočíka a prikrývala ju s vreckovou a nedarilo sa jej to tak povedala do fjasa, akože do frasa, ja som bola v kupelni a skoro som spadla z noh takto zvykne hovoriť svokor keď sa mu niečo nedarí musím s ním hodiť reč 😖

dracik1
4. aug 2009

jani, poslala som ti receprt do IP 🙂 a som rada ze Misulko nema meningitidu....nech ste vsetci rychlo zdraviiiiii
wom, decka su strasne vnimave a take trojrocne az privelmi 😀

zinuska, ty si taka nedockava ako ja, ja som tiez cakala na to chodenie ako na neviem co, ale je to teraz ovela lepsie...decka sa vybehaju a nerycia v kociku - to bolo uz fakt neznesitelne a hlavne ma nebolia krize od chodenia s nimi za rucicku....to bolo hrozne, niekedy som sa za rucicku s nimi tocila do kolecka a mala som pocit, ze ma kazdu chvilku sekne....dokonca ked su tak po 45 min unaveni, sadnu si a hraju sa, normalne ich posadim bez kriku do kocika 😀 😀
akurat s tymi padmi doma je to hrozne, my sme vsetko dali prec, ale aj tak su sama modrina, predvcerom padol Jakub na zarubnu tak, ze som myslela, ze ma rozcesnutu lebku 🤐 , od vcera mame novinku, vylezu na gauc aj na postel 😖

baby, prosim poradit s jednou vecou, Jakub sa nam hadze o zem ak nie je po jeho...doma , vonku, vsade, neviem co robit, zacina to robit aj Juro 😖

lalupa
4. aug 2009

aji, nemate viac foto? strasne zlatunke, dobre sa na ne diva, urcite vam bolo spolu fajn 😉

wom, vracanie kludne, hlavne zo zablokovanej krcnej chrbtice a pozor na migreny,al aj z tehu 😉

jani, ja dnes varim svedske stoly pre istotu, ideme sa hrat ku zlatusikovcom, tak nech nie su hladne
nic si z toho nerob, aj moja druha bambi papa vsetko, v pohode aspon ochutna,ale prva ostava verna chlebiku a zemiacikom

dracik pohoda, len si ver,ze to skoro prejde 😉 , nase nastastie len doma, jedna viac,inokedy druha

sasi, u nas len fuka a je dusno,chcelo by to spustit nejaky dazdik

jankabambulka
4. aug 2009

dračik _presne toto mi máme pri miškoi asi druhý týždeň, ale roví to len tesne pred spaním alebo keď vstane...
je to sila a robí to tak , že ked´sa dívame náhodou naň /lebo to ignorujeme/ tak hučí o dušu a hádže sa , kope... a ked sa nedívame tak sa podá bližšie ku nám aby sme si ho všimli a to nasilu len tak mrnká ale aj to len občas a ked zbadá že sme kukli už aj leží na zemi a vrečtí ako keby ho palicou látali...

dracik1
4. aug 2009

u nas strasne prsi ... 😖

jani, su to riadny betari,tie decka, boze trieskaju mi tu do hrncov, akokeby som ich revu nemala za den dost
😀

jeziss, vypinaju mi Pc 😀

grmitko
autor
4. aug 2009

dracik to aj nasi maju take obdobia ze sa hadzali o zem ked nebolo podla nich, ignorovala som to., potom zacali hlavami trieskat o stenu, to sa uz nedalo ignorovat, elbo to bolo strasne nebezpecne, trvalo to dost dlho a ptom to preslo same a teraz mame obdobie vzdoru a uz sa nedadzu o zem, ale ked nie je podla nich tak ma zacnu mlatit 😒

dracik1
4. aug 2009

a zinuska, zabudla som Miuska je sikovnica...!!

womenne
4. aug 2009

dračik to hadzanie sebou o zem poznam doverne Nikolas je vtom vynimočny.Ono ked dostane hysak tak pevne objatie pokial sa neukludni,inak sama neiem čo robit iked už to dlhšie nespravil klop klop klop.

lalu bola som na gynde brali mi aj krv lebo mam od porodu zvečenu maternicu čo som nevedela a a ni on preto si myslel že som tehu.Inak nemate to aj vy?
pojdem na masaž,ono ma natom podiel aj stresy,sme mali teraz dost velke 😖

zinuš mia je šikulka počkaj teraz to to len začne jeden na jednu stranu druhy na druhu,no na roztrhnutie 😀

inak kazala som ist malym spat a Sebo sa ma pyta:"Fakt mami" 😀

už mi je trolinku lepšie,len hlava staršne boli ale aspon som sa najedla.

lenkamt
4. aug 2009

Wom - to vracanie máš z migrén a migrény asi z chrbtice a stresov 😖 prospelo by ti vypnúť a odýchnuť si 🤐

Miuške, gratulka k chodeniu

Žabka - aké krásne štvoričky na fotkách 🙂

hádzanie o zem - doma odvediem do druhej izby na koberec a nech sa hádžu, von ťapnem po zadku a odvediem niekam ku stromu na trávu nech sa vyzúria, neraz sa od srdu docikali a šli sme domov 😝

ajka72
4. aug 2009

lalu máme ešte nejaké fotečky len už mám plny album musím pretriediť fotečky 🙂

womenne
4. aug 2009

baby to 15mesačne miminko zomrelo 😔 😢 😢 😢 jehorodičia bojuju o život.Bože to je hrozne 😔

grmitko
autor
4. aug 2009

hej dani citala som to ☹ ☹ je to velmi smutne a ti rodicia boli velmi nezodpovednii ked ho nepriputali, ja nejdem ani 50 metrov bez toho aby deti boli priputane

womenne
4. aug 2009

ved prave Saši je to o to smutnejšie že to zavinili rodičia.

Inak nepišu už o tej malej čo vypadli s bračekom z okna,prežila to?

Saška už ste zdravy?

grmitko
autor
4. aug 2009

Dani klop klop klop ano uz sme aj ked Leo rano zase kaslal, ale hadam to nic nebolo 🙂

veru to neviem ci z tych dvojiciek to dievcatko prezilo 😒 ale verim ze hej