Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lenkamt
10. aug 2009

naše tiež sklopia dosku a splachujú, ale oni sú šerbľové, splachovať chodia kadejaké špinky čo nájdu na zemi 😀

kiwuska
10. aug 2009

marg a tiez musis mat recnicku doma. tie detske komentare su niekedy perfektne. aha, nasi s oblubou na konci vety dodaju: si myslim. no mame teraz myslitelov 🙂

margaretka11
10. aug 2009

mimochodom, aj naši splachujú tak, že sa postavia vedľa wc a spláchnu. Simonko je hlavný vylievač nočníkov 😀

kiwuska
10. aug 2009

marg pokial trafi je to ok

margaretka11
10. aug 2009

kiwuska to hej, Simonku počúvať je pôžitok. Zlatá je, keď si začne vymýšľať, vtedy nahodí vážnu tvár a takým svojským tónom začne a mami a ja už viem, že to čo príde je kompletne vymyslené. Vie tak našpúliť pusinku, juj, vtedy je úplne na zjedenie 😵

margaretka11
10. aug 2009

kiwuska zatiaľ sa trafil 😀

kiwuska
10. aug 2009

to kubo tak telefonuje spusti vodopad nezmyslov. najlepsia je moja babka, ta sa vzdy pyta ze co rozpraval. ale to fakt nikto neie. myslim ze ani on sam

margaretka11
10. aug 2009

Simonka tiež rada telefonuje a najčastejšie trepe dve na tri, čo znamená že najprv spomenie, že sa pekne vycikala a potom uvidí na stole autíčko a zrazu hovorí, že Simonko jej zobral autíčko a dal na stôl a tak pod. 😀

dala som tú foto 😉

zabka0609
10. aug 2009

vsetko najlepsie k narodeninkam matuskovi a barborke,hlavne vela zdravicka 🙂 🙂 🙂 .

katrin to je hrozne co to tam s vami vyvadzaju.tolko stresu.chudatka deticky.ani sa ti necudujem,ze si uz z tych lekarov nervozna,ale zato deticky mas sikovne naozaj 😵 .neboj budu rozpravat,vsetko ma svoj cas a u nich ten cas este neprisiel.bud trpezliva hlavne je to,ze im ty rozumies.My tiez pozname vela deti,ktore uz kraasne rozpravaju a su v rovnakom veku ako nase,ale nasim sa nejako nechce aj ked sa snazia vsetko co im poviem zopakovat,ale po svojom 😀 .Na druhej strane nase su uz bez plienok len na spinkanie im este davam a ine deti si s tym davaju nacas.Vies kazde dieta je ine.Takze nevesaj hlavu,mas doma sikovne deticky 😉 😉 😉

lenkamt
10. aug 2009

krásna fotka, toto je na dvojičkách najsuper, ako sa majú napriek bitkám radi 😵

aneti78
10. aug 2009

ahojte

Lenke a Lucke, vsetko najlepsie k dvom rockom, nech nadalej rastu do krasy 😵 😵 😵

Barborke a Matuskovi vsetko naj k trom rockom a nech sa im v skolke paci 😉 Mimka, super, ze ste tak dobre zvladli dovolenku, tesim sa s tebou 😉

Marg, krasna fotka 😵 😵 😵

aj my uz mame po dovolenke a buduci tyzden idu deti zasa na prazdniny a potom uz zasa do skolky 🙂

margaretka11
10. aug 2009

som rada, že sa vám fotka páči, ja som bola totálne namäkko 😵 . Idem to teraz zmazať, keby dačo, ešte ju dám 😉

margaretka11
10. aug 2009

a už vyberám ďalšie fotky, ale budú z mobilu tak ospravedlňte kvalitu 😉

lalupa
10. aug 2009

barborke a matuskovi vseeeeeetko naj naj k 3 rockom!!!!
😵 😵

kiwuska
10. aug 2009

marg, keby daco.... 😀 ..........nestihla som

margaretka11
10. aug 2009

kiwus tak ju dám ešte raz 😉

helka1
10. aug 2009

Ahojky
margaretka ani ja som nestihla 😀

trojrocnym oslavencom vsetko naj !!! 😵 😵 😵

Aneti ako sa vam pacilo v Mederi ?

margaretka11
10. aug 2009

je tam 😉

margaretka11
10. aug 2009

no ale šup, šup, nech ju odstránim

lenkamt
10. aug 2009

Margarétka - krásne fotky, to na tej poslednej si ty???????????????????? 😕 ty už máš dlhé vlasy???? čo som zaspala či čo? 😅

margaretka11
10. aug 2009

áno Leni to som ja 😀

margaretka11
10. aug 2009

ozaj a dala som tam aj fotky nášho auta, len aby ste videli, že keď vám chlap povie, že nie, toto auto už nebudeme prplať, to je rodinné auto tak mu to vydrží max. rok 😀

lenkamt
10. aug 2009

no pekne, tak z teba takáto chudučká 14ročná kočka a ani sa nepochváliš 😠 😉 😀 fakt si nejako omladla, no kočka 🙂

idem spať, som z tých osláv unavená 😀 dobrú noc 🙂

margaretka11
10. aug 2009

chudučká?? Leni, to sa ti iba zdá 😕 . Ale aj tak ďakujem za pochvalu, veľmi ma to teší 🙂 . A prajem dobrú noc a krásne sny 🙂

margaretka11
10. aug 2009

no už ste si pozreli holigáncov?

rosarita20
10. aug 2009

CAfte holky,
v prvom rade vsetkym narodeninovym oslavencom prajem vseetko najlepsie 😵 😵 😵 😵 😵
Nech Vam tie krasne pokladiky robia len samu radost... 😉
Kukla som aj fotky, a vsetky deturence su uzasne, nejdem ani menovat, aby som na niekoho nezabudla 😀
My sme stale poriadne rozlietani, mame tu rodinu, ktora chodi len na letne prazdniny, tak sa snazime venovat co najviac..
O tyzden by sme mali ist aj my do Medera, tak som zvedava Aneti aj na tvoje postrehy 😉 (Heli ty si tusim spominala, ze si bola spokojna 🙂 )

kiwuska
10. aug 2009

videla som dik. marg ta fotka je naozaj vydarena, su zlatucki. a na tej poslednej fotke so ta ani ja nespoznala. 😉

margaretka11
10. aug 2009

tak to idem dať het..

margaretka11
10. aug 2009

kiwuska ďakujem 😵

lalupa
10. aug 2009

pekneeeee kvietok 😉

nani,, vitaj domka, krasna izbicka 😵