Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
31. aug 2009

zinus ja som tiez zatazena na ruzovu, to preto lebo nemam ziadnu dceru, zato dve neteru 😀 😀 😀 pri tej starsej som sa vyblaznila tu som roky obliekala 🙂 🙂 🙂

diddi
31. aug 2009

jejda.....viete ako vam zavidiiiim....to stretko

katullka
31. aug 2009

Zinus, ja jej to striham rovno, teda aspon sa snazim, nie vzdy to vyjde, tak ako by som chcela. Ale normalne jej scesem ofinu rovno dole, chytim noznice a odstrihnem 😉 . 😉
Inak aj mne sa velmi paci, ked su dvojky rovnako oblecene. Nasi maju asi dva pary rovnakych triciek, teda len v inych farbach, ale inak ich obliekam rozdielne.

grmitko
autor
31. aug 2009

ved este hadam bude diddi a konecne uvidime aj vas, ivet a lumi 🙂 🙂 🙂 uz teraz sa tesim 🙂

grmitko
autor
31. aug 2009

to ja som chora co sa tyka obliekania, ja som nesvoja ak ich nemozem obliect rovnako 🙂 😀 😀 😀 😀

katullka
31. aug 2009

Sasi, Tvoji chalani sa tam teda fakt dobre zahrali mali tam partaka Maximka, na tych autach boli perfektni. Mam ich aj na fotkach. A s tymi cukrikmi boli velmi zlati ako sa chceli pekne podelit so vsetkymi 😵

zinuska
31. aug 2009

diddiiiii, zajtra sa vidime,ok?!! 🙂 🙂

grmitko
autor
31. aug 2009

no hej ja som dnes velmi rada ze boli taki dobrucki, sama som bola prekvapena aki boli super, aj som ich potom pekne pochvalila, ze boli uzasni 🙂 musim ist k zinu na navstevu, s maximom si sadli 😀 😀 😀 😀

katullka
31. aug 2009

je to uz o inom ked maju 3 rocky 🙂

zinuska
31. aug 2009

sasi uz rok si pozvana!!! a vlastne vsetky!! ale este chcem to ihrisko spravit..

rosarita20
31. aug 2009

Cafte holky,
super foto zo stretka, sa tesim Sasi na ostatne... no muselo Vam byt skutocne veselo 😉

zinuska
31. aug 2009

kati,este tak mesiac vydrzim s Miuskinou ofinou a ked si stale nebude chciet dat sponku alebo gumicku,tak jej to cvaknem. uz teraz to ma v ociach,tak nech nezacne zle vidiet.. ale strasne chcem dlhovlasu kuceravu priznceznuuuu ☹

zinuska
31. aug 2009

sasi,pytala som sa Maxa,ci si pamäta mena tvojich drobcov a povedal s usmevom,ze ano!! 🙂 ze jeden je Ondrejko a druhy Lukasko 😀 😀 😀

grmitko
autor
31. aug 2009

zinus no super, netrefil ani jedno 😀 😀 😀 😀 😀 ale aj snaha sa ceni 😀 😀

zinuska
31. aug 2009

😀 no chuda,bolo tych deti nanho moc.. a hold asi to ma po mne,ani ja si nepamätam moc mena 😒

astora
31. aug 2009

grmi inak ten tvoj syn neviem ktory z nich to bol co furt vlacil tych psikov bol užasny

grmitko
autor
31. aug 2009

astora to bol Leusko, to je taky nosic psikov 🙂 🙂 🙂 to su ich milovany psikovia, milacikovia 😀

astora
31. aug 2009

no to je vidiet ale mne sa na deckach strasne paci ked nieco zo sebou vlacia plienku alebo hracku a tak neviem preco ale je to strasne zlate

zinuska
31. aug 2009

dnes ste tu ako dlho 🙂 potiahnete so mnou az do 2h?? 😀

😖 Alex zacina plakat. nejako skoro.zvykne az okolo 1h... 😒

grmitko
autor
31. aug 2009

zinus dnes mali vela zazitkov, to spracovava 🙂

ja idem pridat este fotky, nasla som ten program a zmensujem prave 😉

zuzka.25
31. aug 2009

katka, no ešte to tak, ďalšie dvojky 🙂)) a to by aj tak boli určite chalani 🙂)
jo a nestihla som sa s tebou rozlúčiť, neviem, kde ste vtedy zmizli, len kočík po vás zostal, keď som ja odchádzala 🙂))

zinu, no tí vaši maliari 🙂)) tuším k vám prídeme na omladzujúcu kúru :D

ale inak fakt, musím povedať, že to stretko vôbec nebolo únavné, deti boli dobručké, aj sa zahrali spolu... tiež som v pozitívnom šoku...

zinu, neboj, Miuške vlásky dorastú, musíš len vydržať 🙂 chudák Maxo, musel mať dobrý hokej s tými menami 🙂))

Kili, tebe to mimoriadne pristalo... fakt si to bravúrne dala dolu, skoro som ťa nespoznala... a malí akí boli úžasní... škoda, že si nemohla byť dlhšie...

astora, tvoja Laurinka je calá ty...

nanuš, rozprávala som doma, ako si Tomi uzurpoval "svoj" kočík 🙂)

katullka
31. aug 2009

Zuzi, s tym kocikom to nemalo chybu 😅

My sme sa vtedy vybehli pozriet na ihrisko, ked ste vy odchadzali.

grmitko
autor
31. aug 2009

tak babuliatka moja nejake tie fotky som pridala, skuknite, zbytok rano, uz nevidiiiim 😀 a to som chcela ist uz daaavno spat

katullka
31. aug 2009

Sasi, dobru noc!!!

nana77
1. sep 2009

kocky caute!
vcera bolo naozaj super!!! musim povedat, ze naozaj vsetky vyzerate dobre, vobec som si nepripadala ako medzi minimalne dvojnasobnymi maminami 🙂 . deti nadherne, naozaj sa krasne prehrali. tusim ani jedno ani raz nezaplakalo, vsak? no, a moj ondrejko tulak nad tulakov, ten by kludne zdrhol, keby som nestriehla... a po kolenach!!!! 😔 . som tie gatuse dala prat, tak to sa to pekne vypralo 🙂
musim vam povedat, ze pre mna to bol taky super den, ze nie moji mali, ale ja som v noci spracovavala zazitky, sa mi s vami snivalo piate cez deviate 😀 😀 😀 , ani neviem povedat, ze co, ale viem, ze s vami 😀 😀

dufam, ze si to naozaj coskoro zopakujeme a ze budu moct prist aj dalsie kocky - lumi, ivet, lili, dracik, pappo, diddi atd...
inak, pappo sa za nami chystala, zrovna v case, ked sme to uz rozpustili...sme sa minuli na tesnotku... 😔 .

smartik11
1. sep 2009

Ahojte dvojimaminy aj troji🙂) pozerala som fotecky pravdepodobne ste sa velmi dobre bavily aj deticky aspon budete mat na co spominat🙂)
mozno na buduce sa pridame aj my🙂
Saska super napad 🙂
Pekny den vam prajem vsetkym🙂

lenkamt
1. sep 2009

ahojte 🙂

stretko závidím, spoločné fotky sú fajn 😀 také organizované 😀
Kili vyzerá fakt super 😉 a jasnačka aj ostatné maminky 🙂

my sme spali 1x vo veľkej posteli, zvládli to super, zábrana vydržala 🙂 ešte sa zbaviť plienok na spanie, cumľov na spanie a mám doma veľkáčky 😀

grmitko
autor
1. sep 2009

ahoj smartik, som rada ze tu obcas ukazes 🙂

zajtra nam uz skolka zacina, som zvedava ako to vsetci zvladneme 😉
bavili sme sa veru, bolo uzasne, aj kazdy druhy den by som to absolvovala, keby sa dalo, lebo deti bolo vynimocne dobre 😝 😀 😀 😀

ja som dnes zase sama s detmi a prave rozmyslam ze co budeme robit, muz je v praci, pride zase az neviemkedy 😔

poobede este musim ist kvietky kupit, bo rano sa ja nahanat nebudem 🙂 na to som prilis leniva 😝 😝 😝

womenne
1. sep 2009

No ahojky babule super ste sa maly nabudece musime prist aj my nech sa čo deje 😀 ste kočice všetke mladučke...

babynemate niektora zvas tie kolajničky drevene?

Inak včera som si pisala s jednou babulkou a vypočitala mi moju vahu a tie blbosti okolo toho a mal asom pravdu musim pribrat 5 kg lebo som na hranici medzi štihostou a hubenostou 😔 v prvomrade sa musim zbavit stresov čo nehroziiiii 😀 ☹ uvidime chcem si objednat nejake proteinove napoje a ideme sa gulatit 😅

ajka72
1. sep 2009

ahojky pozerela som fotečky a naozaj ako všetky píšete muselo byť super škoda že my sme na opačnom konci republiky vás je tam na západe akosi viac 😅 aspoň budete mať na čo spomínať a naozaj je iné si s niekym písať ke´d ho poznáš aj osobne tak vám prajem skoré repeté 😉

lenkamt aj my ideme asi od bud. týždňa nacvičovať veľké postele, vy ste kde kupovali, píšeš že máte aj zábrany teda dievčatá ti z posteli nespadli?, toho sa trošku bojím a tiež zaspávania neviem či tam budu chcieť zaspať, ty si pri nich bola pokiaľ nezaspali? čítate si?, a v noci sa ti nebudia?, my máme tiež plienky už len na noc a natálka sa mi už viackrát zobudila so suchou plienkou ale stále nemám odvahu nedať im plienku na noc tak uvidíme 😒