Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
19. sep 2009

juj len daj leni, skuknem vas krasavice vsetky 🙂

mima595
19. sep 2009

Ajka - trhy su v PO, pri Sportovej hale. Ale ja presovske trhy velmi nemusim - ja mam totiž za srdcovku Lubovniansky jarmok - a ten je už o tyzden, tak nanho setrim sily - a hlavne tam nech sa deti vysantia na kolotococh 😉

Lenka - u nas veeeelmi podobny scenar poslednych vecerov - MM odpadne prvy, dvojky si idu lahnut k nemu do postele, on spi ako zabity, a oni po nom lozia, chodia z izby do izby, až ked ja schytam nervy, tak musim zvysit hlas a až potom sa velkomožnym uraci zalahnut - Matus teda zvykne zaspat skoro, ale nasa herecka to ma vsetko v paži - si spieva v posteli, donekonecna mi dava pusu.
A ja namiesto toho, aby som si isla skor lahnut, tak pozeram do blba na telku, alebo pri PC - - MM mi stale vycita, že preco si nejdem skor lahnut, on proste nechape, že ja tiež potrebujem vypnut a len tak nic nerobit - a este teraz k tomu s tym mojim bruchom, ked kazde otocenie na posteli je boj a vstavanie na WC to iste.... - sice to este nie je take ako s dvojbruchom, ale lahoda to zdaleka nie je....

grmitko
autor
19. sep 2009

ozaj Leni a co dovedies tu Vercu ku nam v oktobri?? 😉

astora
19. sep 2009

no caute baby tak moji prave zacali s 38 horuckami fakt sa tesim na dnesnu noc 😖

grmitko
autor
19. sep 2009

astora to ma velmi mrzi ☹ ☹

moji samozrejem vobec nespali, myslia si ze si zo mna mozu robit prcu ked nie su v skolke ☹ ja uz mam vytecene nervy a som bez hlasu 😒 😠

ajka72
19. sep 2009

mima ako keby si písala o našich večeroch 😀 a ten lubovnianksy jarmok je kedy prosím presne lebo mi v sobotu oslavujeme dva roky dvojek ale v nedeľu nič nemáme, to je v Starej Lubovni?, a od kedy

astora
19. sep 2009

no a uz maju 39 to zas bude v noci zasa sa nevyspime chudatka moje taky su ani nerozpravaju ani nebehaju len si ležkaju a pozeraju rozpravky ach jo už nech je to za nami

aneti78
19. sep 2009

Astora, mozno ta povzbudim, vcera som pisala, ze Tamarka ma teplotu, tak dnes uz nema a presne toto mali obaja ani nie pred mesiacom, dva dni teploty a potom nic, akoby sa nic nedialo. tak skus pockat, ja davam trikrat denne nurofen, nalievam ich cajom salviovym s medom a citronom, vela polievok a teraz nam poradila aj kalciovy sirup dvakrat denne po 5 ml,ale to netusim naco, ale davam jej zatial. no dnes uz teplotu nemala, spala tri hodky na obed, zobudila sa sice s revom,ale vraj ju nic neboli a potom zjedla plny tanier francuzskych zamiakov a bolo dobre, asi bola riadne hladna 😕 a ked maju len take prekrvene hrdla, tak kupujem preventan junior na cmulanie. je to fakt kopu penazi vsetky tie sirupy,ale snazim sa vsemozne vyhnut ATB.
drzim palce, nech je zajtra lepsie

astora
19. sep 2009

aneti bodaj by si mala pravdu ale vsimla som si ze Ondrik ma daco na jazyku nejaky fliacik neviem co to je uz sme nasadili sirup od kaslu a cipky od teploty modlim sa aby ich to preslo maly tvrdi ze mu je zle ale ako zle to nevie popisat papat mi nechcu nic ani ich nenutim v takej teplote by som ani ja nejedla snad zajtra uz bude lepsie

mima595
19. sep 2009

Ajka - Lubovniansky jarmok začína vo štvrtok večer /to pre skalnych 🙂 - prvé dávky burčiaku/a koncí v nedelu poobede - v poslednych rokoch bol až do večera v nedelu, ale my už nedelu večer vynechavame, už poctivo cestujeme domov 🙂

womenne
19. sep 2009

Ahojte dnes totu žije 😵 ja som bola dnes doobeda na masaži joj bolo užasne,ma fakt zlate ručičky 😵

Nam dnes decka nespali bo Niko zadriemal v aute a potom doma už nechcel ale nejak drasticky nevyvadza.

Saši teda nezabralo ti to?čo maš za antibiotika?Pomože ti aspon chlap ked si choručka?alebo zase sama? ☹ to sa potom zle lieči ked si stale v kolotoči mala by sisi lahnut a oddychnut.
Horučky maš tiež?

ajka72
19. sep 2009

mima dik za info takže vy tam aj spíte tak to sa vám naozaj oplatí a užijete si jarmoku dosýtosti, no my uvidíme ako to bude vychádzať momentálne sme tiež chorí, dievčatá maju zapálené hrdlá takže sme sa nevyhli ant. a začali sme ich dnes brať verím že zaberú a bude lepšie lebo dokopy nič nechcu jesť, a tiež su také špagetky tak som zvedavá koľko schudnu ☹ ale ako čítam viaceré detičky su choré aj čo poznám z okolia tak je niečo vo vzduchu možno už tie chladnejšie rána a večere 😒

mima595
19. sep 2009

Ajka - jasne, my to spajame s navstevou u nasich a dohadujeme si na vecer stretka s kamosmi a spoluziakmi - vacsina Lubovnianov si planuje navstevu domova 😉

Nasi tiž nic moc, chvalabohu teploty zatial nie su - ale tie kasle - a to už vyse mesiaca a k tomu v lete - no som zvedava, co nas caka v zime ☹

womenne
19. sep 2009

mima možno bude v zime lepšie,teraz bolo take premenlive počasie aj naši maly skoro 2 tyždne nadchu.Tiež mam strach leb by som si chcela už hladat pracu a neviem či už alebo ešte počkat.
Ty si ešte stale dohodlana natu školu?neodložiš to? 🙂

ajka72
19. sep 2009

mima nevedela som že odtiaľ pochádzaš tak si to poriadne užite a hlavne ty ak pôjdeš lebo potom už budeš mať uplne iné povinnosti a tak skoro sa na nejaké stretko s kámošmi nedostaneš 😉

mima595
19. sep 2009

Ajka - ale ja planujem rodit v SL nemocnici - tak si tiež dohadujem stretka so spoluziackami - aby sme sa stretli v porodnici 😀 😀

katarinka123
19. sep 2009

ahojte tak ja sa hlasim konecne mam svoj net.
museli sme kupit novy pc...
ale uz je to ok.mima a co cakas?prezradis? 😉

grmitko
autor
19. sep 2009

ahoj Kati, som rada, ze si uz online 😉

mima595
19. sep 2009

katka - babatko 😉 - nechavame si to ako prekvapenie 🙂

katarinka123
19. sep 2009

ahoj sasi aj ja som rada
no ved je to vlastne jedno co to bude len nech je to zdrave.
ja sopm chcela dievky a mamm troch chalanov ale co uz-

grmitko
autor
19. sep 2009

ja som tiez chcela dievcata 😀 😀 😀 ale clovek mieni a panboh meni ako sa vravi 😀 😝

katarinka123
19. sep 2009

ved este mozes skusit.do tretice ; 😀

grmitko
autor
19. sep 2009

joooj dakujem ti kati, ale nebudem ja riskovat zase dvoch chlapcov 😉 😀 😀

grmitko
autor
19. sep 2009

no idem ja trosku oddychovat nech mi je zajtra o nieco lepsie, zelam dobru nocku a kraaasne sny 🙂

katarinka123
19. sep 2009

no ja som na tom podobne stym skusanim vystacim si stym co mam.
ozaj co je s yasminkov uz tu dlho nebola

grmitko
autor
20. sep 2009

bre ranko dievcata 🙂
my pozerame rodinku uzasnych, markiza sa zmohla na dobru rozpravku 😉
tato nam robi ranajky, dnes bude mozno doma, tak si hadam oddychnem 🙂 mam pocit, ze je mi uz o malicko lepsie, ale nechcem to zakriknut, klop klop klop 🙂

womenne
20. sep 2009

Ahojte
si predstavte mojho chlapa včera tu sliedil do polnoci hroza ani nakuknut mi nedovolil,ale zase mi dovolil romanticky film a on sa vzdal svojho 😵
Nejak mi Sebko zase začal smrkat a kychat neviem čo zase bude,ale včerasme sa dost nahanali či sa nespotil 😕

InaK musim sa pochvalit Sebko sa vie sam prežehnat apomodlit 😵 😵 😵 😵 a je nato patrične hrdy 😵 😵

aj ja by som chcela dievčatko ae až tak za 8rokov ked budu maly večši možno aj viac pači sa mi večši vekovy rozdiel.

helka1
20. sep 2009

Ahojky chorim detickam skore uzdravenie !
My uz sa pomalicky dostavame z toho, len Adamka obcas chytne taky skaredy zachvat kasla ☹
Spominali ste ten imunoglukan, nema sa davat az od 3 rokov 😅 ? Ja s nim este trochu pockam...
Mima to mas dobre ze nemusis deti dvihat, ja ich dviham, este mi spia v postielkach tak ich musim odtial vybrat, potom jedia v sedackach a odial ich tiez dviham ☹ , inac to bohuzial nejde, nema mi kto pomoct 😒 . No snad to ten drobcek v mojom brusku vydrzi 😔

Baby neviete ako mam odstranit fixu z nohavic, Radka ma take pekne bezove mensestraky, ale su popisane fixou 😒 . Cim by to islo dole 😕 ?
Peknu nedelu prajem !

lumah
20. sep 2009

ahojte) U nás dnes chvalabohu končí vinobranie, 2 noci sme sa poriadne nevyspali, hukot až do rána skoro. 😖
Stretli sme dvakrát aj katullku s mužom a malými v meste a včera ako keby sa roztrhlo vrece s dvojičkami, toooľko sme ich stretli. 😀 😝
wom, teraz je blbé počko, chvíľu teplo, chvíľu chladno, aj náš Dado mal soplíky, teraz už v pohode, ale nikdy neviem ako ich obliecť.
Jeeej ozaj, včera mi volala Deniska teda dracik, že ako sa máme. 🙂
dracik pamätáš ako som ti raz napísala že frácik? 😀
hellka pozerám, že máš 9tt, tak teda gratulujem. 🙂

ajka72
20. sep 2009

helka mne ten imunoglukán odporučila detská lekárka a tá vek detí pozná tak neviem ja im ho dávam a čo sa týka toho fľaku ja mám osvedčený vanish ale či pušťa aj fiksu neviem treba skusiť, ale možno ešte je niečo na fľaky