Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lalupa
18. okt 2009

ahojte, kedy sli vasim detom druhe stolicky???

my sme uz skoro odplienkovane 😵 😵 ,juchuuuu, len mi napiste,ako ste to zo zaciatku riesili v obchodakoch, lebo tie hajzle su priserneeee 😖

mala zapavala, manza sa napchaval a bolo ho pocut az do izbicky a ona sa spytala "mami, tati teraz papa???" 😕, tak som jej to patricne odkomentovala 😀 😀

vraj pride babie leto, jupiiii 😵

rosarita20
18. okt 2009

Cafte holky,
no cez vikend to tu bolo volake "hluche", aspon nemam vela na docitanie 😀 😀
Lalu super, mas sikovne babulky 😉 Nam to vzdy nejak vyslo az pred obchodak a to prva trava istila 😀 😀
Ja sa vas cchem spytat na nazor ohladne ockovania proti chripke... ano, ci nie?
Piste nazory, mam objednane pre chlapcov vakciny, ale asi zavolam dokine, ze to rusim (spomenula to len tak medzi rec, ked som bola po nejake papiere u nej, ze bude objednavat, ci nedam aj nasich zaockovat, nebola som a stale nie som 100 % rozhodnuta..)

helka1
18. okt 2009

Ahojky , Rosi ja mam neprijemny zazitok z ockovania proti chripke, dala som sa len jediny krat ale zaroven aj posledny 😔 Neskutocne mi to naburalo imunitny system, celu zimnu a jarnu sezonu som bola chora s tyzdnovymi prestavkami, takze ja nikdy viac 🤐

Lalu super s odpienkovanim 😵 , ja sa toho snad nedozijem 😠

Lumi zatial sa drzi v Tatrach sneh, no pocasie je nestale este sa podla mna otepli...

My sme neboli uz vyse tyzdna von, nadcha + "super pocko" to istilo 🙄

ajka72
18. okt 2009

lalupa ip

grmitko
autor
19. okt 2009

bre ranko,
hlasim sa z lazaretu, ja som chora, asi nejaka viroza, deti desne soplia, kaslu ☹ ☹ ☹ s robotou som sa uz rozlucila, to sa neda aby som bola dva dni v praci a zas tyzden doma.... neriesim, nejako to prezijeme, nepotrebujem este aj zbytocne stresy z prace 😒
takze som sa rozhodla, ze deti dnes preliecim a zajtra uvidime, ak sa to bude horsit, tak pojdeme aj k dokine, ak nie, tak len doma so sinupretom a coryzaliou to nejako zvladneme, hlavne som zvedava na ten kasel, dufam ze sa nebude horsit, lebo zatial je to iba kasel z tych soplov 😒 ale na nalade mi to dvakrat nepridalo....

ja by som deti ockovat proti chripke asi nedala, ja sama seba sa bojim dat zaockovat 😒

lenkamt
19. okt 2009

ahojte 🙂

Saši - ☹ s robotou si si to rozmyslela dobre, toto by bolo fakt o nervy, snáď sa vám tie choroby už budú vyhýbať a začiatkom roka si môžeš hľadať niečo kľudnejšie 😉

Lalu - my ešte nemáme 😕 Verča mala 2r4m a to jej prvý vyšiel až skoro v roku, a tieto neviem na čo čakajú 😝 gratulka k odplienkovaniu, ja teraz ako začala byť zima dávam dievkam normálne plienku keď ideme do cudzieho prostredia /nákupy a tak/ ale väčšinou vydržia 😉

očkovanie vírusmi 😝 😝 😝

no a správa pre Sašku a Ajku - z krtka sa podarilo napáliť len 1 a 2 , ostatné sú tak doškriabané že nešli 😔 takže Ajka super že si si zohnala a Saška tebe pošlem aspoň tie dve????

grmitko
autor
19. okt 2009

Leni budem rada, ked mi posles aspon tie dve 😵 😵 deti sa potesia 😉

lenkamt
19. okt 2009

a mám tvoju adresu???? ak nie pošli mi ju, aj tak dobre jednotka bude pre A, dvojka pre B od tety Lenky 😀

aneti78
19. okt 2009

ahojte

Lalu, aj ja som davala do obchodov este plienku a oni hlasili, tak som im povedala,aby curali do plienky 😅 ale doma isla plienka dolu a v pohode. potom ,ked som vedela, ze vydrzia dve-tri hodky necurat,tak sme to uz riskli,ale ak nahodou,tak som vybehla von,aj v zime rychlovka, lebo na tie zachody by som s nimi nesla

Grmi, ono fakt ten prvy pol rok v skolke je lepsie byt doma, resp. mat nejaku kludnu robotu, my po takej vycerapavajucej materskej si fakt zasluzime len pohodovu, nestresujucu pracu 😉 takze si tiez myslim,ze to bude pre vas teraz lepsie, ked budes este doma a neboj, nieco dobre sa pritrafi, ked mne sa pritrafilo v PO,tak ty mas v BA velku sancu 😉 drzim palce 🙂

nasi mali zadnu nadchu, kupila som Solmucol sacky, poradili mi to v lekarni,tak to zacalo prechadzat, takze isli do skolky, dufam,ze sa im to nevrati. nikdy som to nedavala, ale vraj je to dobre, ucinkuje rychlo. ale v skolke kaslajuce deti, dnes to ucitelka komentovala, ze oni nic nezmozu, ked rodic prinesie potvrdenie od dr. ze je dieta zdrave 😠

lenkamt
19. okt 2009

solmucol sáčky sú zázrak spolu so sinupretom 🙂

katarinka123
19. okt 2009

ahojte

katarinka123
19. okt 2009

lalupa gratulujeme k plienkam ste silkulky 😉 😉 😉 uz aby sa to aj nam podarilo

womenne
19. okt 2009

čaute baby

rosarita ja by som mojich určo nedavala očkovat a to som bola za to aby sa aj muž očkoval,v poslednom čase to dost hania takže neviem skus sa ešte nejakych lekarov popytat...

O Solmucole som už aj ja počula to je nejaky prašok?Rozmyšlam že nabuduce skusime ten sinupred ešte raz a uvidim či sa obsypu.

Ja som mala včera užasne poobedie koonečne som bola s kamoškou na nakupoch teda taky pocit pri skušani som už davno nemala,nemusela som sa ponahlat,zakryvat ked ma chalai odhalovali 😝 nepozerala som na chlapa ktory mi naznačoval nech si švihnem ale vklude sme si prešli obchody a dali kavičku,no relax.Sice ma doma čakalo upratovanie ale stalo to zato,už sa tešim na buduci mesiac planujem Ostravu 😵 😵

A dnes som si konečne kupila bundu včera sa mi žiadna nepačila a ani neboli piadne zimne.Nejak ta zima zaskočila.Nai su v školke dnes išiel aj tatiko tak sa im to pačilo.

kiwuska
19. okt 2009

cavte baby, nejako nestiham pisat, ale aspon citam🙂
sasi ja si myslim tiez ze si dobre urobila - za tie stresy to nestoji....
a ozaj, ako chlaci uz su na cely den v skolke, nepalcu, uz si zvykli? ja sa desim co budu ti moji vystrajat🙂
ja mam zajtra volat jednej riaditelke krizoveho centra pre tyrane zeny a deti tak som zvedava co z toho bude, ale je to jedna z prac co by ma bavila... tak drzte palce, lebo materska dovolenka o mesiac konci:(

grmitko
autor
19. okt 2009

kiwus, chlapci uz davno v pohode, tesia sa do skolky, hraju sa, dokonca leo sa tam aj poriadne naje, domko stale nic neje ☹ ☹

drzim ti palce aj na nohach, nech ti to vyjde, ja idem vo stvrtok k psychologicke, tak som zvedava co mi povie

kiwuska
19. okt 2009

jeej tak to sa tesim ze si chalani tak super zvykli a neboj domko sa tiez naje, a dik za drzanie palcov budem to potrebovat, ty sa hlavne rychlo vyliec a co u psychologicky ak smiem vediet 🤐 ?

grmitko
autor
19. okt 2009

ale potrebujem toho domka nejako vyriesit, tu jeho trucovitost, koktanie, strasne kokta v poslednej dobe a ja neviem preco ☹ ☹ bojim sa ze som ja na vine, ze som obcas na nich kricala ☹ ☹ a hlavne ako dosiahnut aby ma posluchal, lebo on ma ma total na salame 😒 😒

kiwuska
19. okt 2009

jasne a kam ides, lebo pri vasej skolke som praxovala ze tam pedagog.psych. poradna su tam strasne zlate psychologicky - jedna je nasa suseda z baraku. a sasi nemyslim si ze to bude z toho ze obcas nakricis na nho ved obcas krici kazdy.... to moze byt aj z toho ze rychlejsie mu to mysli ako stiha hovorit lebo janko tiez ked je emocionalne zaangazovany az prilis a chce nieco rychlo povedat tak vidim na nom ze nestiha a tiez tak cudne hovori nie je to ale uplne koktanie ... ale moze to byt hocico, no ved uvidis co ti povedia

grmitko
autor
19. okt 2009

hej to je odtial psychologicka, velmi zlata inak, fakt super, bola som s nou len kratko, ale ten pristup bol uzasny, eln sa teraz prestahovali na drienovu, tak to musim kuk na mape kde to presne je 🙂

grmitko
autor
19. okt 2009

spravy z domova: Domko sa zobudil na priserne zahlienenie a kasel a vyzera to ze ma teplotu ☹ ☹ Leo zatial spinka, uvidime ako sa zobudi on....
ja som ako zbity pes, najradsej by som si sla lahnut, co ale samozrejme nehrozi 😒

kiwuska
19. okt 2009

baby na 15 min davam jednu fotku - kuknite🙂

grmitko
autor
19. okt 2009

kiwus super, perfeknti su 🙂 🙂

katarinka123
19. okt 2009

super foto
grmi to ma mrzi ze su decka chore mi sme boli minuli tyzden vsetci traja.vnoci nie a nie spat
furt ich dusilo a grckali
oni chytia laringitidu vsetci a som spokojna 😝

grmitko
autor
19. okt 2009

Kati ale najvacsia sranda je, ze Leo dobral v stredu atb 😒 😒 dufam ze nebude potrebovat dalsie, ale s Domkom zajtra ist musim, chuda moje ☹ ledva dycha, spi tu na gauci za mnou a chrape, co nemoze poriadne dychat moje zlaticko ☹ dufam ze mu bude lepsie, dam mu este sinupret a coryzaliu

diddi
19. okt 2009

kiwus???? 😕 cakas babatko???

grmitko
autor
19. okt 2009

diddi to neni kiwus na fotke, iba jej deti 😉 😀 😀 s nejakou tetou 😉

kiwuska
19. okt 2009

diddi nestras🙂 ale zasmiala som sa🙂 nechcem totam dlho nechavat kvoli autorskym pravam , bo MM popri zamestnani toci a striha videa a jedna firma hodila jeho video na net bez jeho vedomia a porusili tym jeho autorske prava tak nechcem aj ja porusovat🙂

diddi
19. okt 2009

jaaaaj 😀

mima595
19. okt 2009

ahojte - tak aj ja sa hlasim k lazaretu - Matus si k nam prisiel v sobotu rano lahnut a už som pocula bublave dychanie - ☹ a už som vedela, kolka bije, zelene sople až strach ☹ tak sme hned utekali na pohotovost predpisat pamykon, nasadili sinupret, coryzalia, morska voda do nosa, olynth, a ešte aj 3 x denne Paralen - to nam nasa lekarka stale dava !tak protizapalovo", ale zajtra predsa len pojdeme k lekarke, nech sa na nich pozrie, lebo tie Matusove sople- to je fakt humus a nechcem, aby sme skoncili za zase s mesacnym kaslom, takže aj ja nasich nechavam doma minimalne tyzden.

No a dnes som už bola konecne bola za doktorom, kde chcem rodit - a to vam poviem, velky rozdiel - prote rodne mesto je rodne mesto - v ambulancii bola sestrickou moja spolužiačka zo zakladnej, tak ma aj rychlo vzala a natocila mi zaznam - nastastie OK, este ma tam donekonecna polohovala na ložku - lebo mi vraví, že mam dive ozvy, aby som tam neostala ležať. Na UZV tiež OK, približna vaha 2400 g - takže mi dalsi kamen odpadol zo srdca.
No a najvacsi sok som zazila, ked ma vysetroval primar, a sa ma spytal - "tak co, skusime spontanne?" skoro som odpadla 😉 🙂 🙂

grmitko
autor
19. okt 2009

boze mima, ty ze uz 36 tt, to sa ti uz blizi finale 🙂 🙂 ten cas nejako leti, ved len teraz si napisala, ze si tehu a uz ides rodit 😀 🙂