Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

diddi
28. okt 2009

aj ja mam mladsieho muza...o 2 roky 😝 ...a mam dost cez 30....uz 6 sezonu 😝

grmitko
autor
28. okt 2009

astora super link, idem ulozit 😉 🙂

diddi pekne si to napisala, ale tebe by som tolko netipla 🙂

diddi
28. okt 2009

vdaka sasi 😉 😀 vsetky mame stale 20....len kazda inu sezonu....ta ne? 😉

helka1
28. okt 2009

Ahojky 😉
ja idem mat 35 😝 😀 , ani som nevedela ze je nas tu tolko v tom najkrajsom veku 😀 😀 😀

Neviem co mam robit, vsetko mi v poslednej dobe lezie na nervy, uz aby sme sa prestahovali 😖 , svokrovci mi stale beru deti /resp. Adamka/ dole - o poschodie nizsie kde byvaju, ja to nechcem, lebo uz dost casu som travila bez nich ked som musela pracovat , teraz si ich chcem vychutnat ...ale co robit ked Adamko sa stale pyta "dole" ? Ked poviem nie tak reve, ked poviem hej tak tam travi aj pol dna, mne to vadi, lebo chcem aby sa hral s Radkou, ktora vacsinou nechce dolu ale byt so mnou ... svokor mi bez mojho vedomia berie Adamka, dnes som uz koli tomu na neho vyskocila, lebo mi to nedalo, viem ze to vadi aj MM ale on sa s rodicmi pohadat nechce 🙄 , ale mne uz nenormalne vadi ta situacia ☹

diddi
28. okt 2009

Cau Helka,vyries to ty....ked budes do toho angazovat muza,skoncis ako ty ako ta zla...pohadas sa s muzom,on s rodicmi a rodicia s tebou....takto sa pohadas len s rodicmi....a v ziadnom pripade-trvaj na tom,aby si maleho brali prec bez tvojho vedomia a suhlasu....musis im stanovit hranice,nech vedia,ze si nenechas po hlave skakat

helka1
28. okt 2009

Diddi ono uz som dnes spravila krik takze potom mi svokor hlasil ze berie maleho, ale mne uz praveze to vadi ze ho vobec berie, tento a minule mesiace som z domu pracovala na knihe, takze mi to pomohlo ze mi deti postrazili, teraz ked si chcem vynahradit ten cas s detmi o ktory som prisla ked som pracovala tak uz si maly vytvoril dost silne puto a chce byt s dodom /dedom/ a to ma mrzi ... Asi to bola moja chyba, len uz neviem ako to napravit, ako dosiahnut to aby chcel byt Adamko so mnou, s Radkou...

helka1
28. okt 2009

Cas to urcite vyriesi...lebo sa budeme stahovat, len ide o to ako to vydrzat dovtedy 🤐

diddi
28. okt 2009

skus to cez nejake hry,alebo vylet....maly musi vidiet,ze ty toho ponuknes viac....zakazom v detskej hlavicke nic nespravis,len podporis

helka1
28. okt 2009

Diddi skusam, ked je dobre pocko obleciem ich a ficime von, len ked je zle - ako dnes /fukal ladovy vietor/ tak sme doma, hrame sa s autickami, kockami, cimkolvek ale staci, ze Adamko zacuje dole nejaky pohyb - hluk a uz sa pyta 😖 .... darmo mu vtedy cokolvek nukam ... no ale ked bude vonku pekne tak budeme vonku 🙂

lenkamt
29. okt 2009

ahojte 🙂

Lalu - jasné že aj ty vyzeráš mladučko, ale ty si sa tu nesťažovala že máš nad 30 😀 ani Helke by som nehádala jej vek, asi je to tými dvojičkami že vyzeráme stále na 20 😀
Diddi - to fakt? je že máš 26, však si teraz končila školu, nie? či ako? 😅

www.peceniehrou.sk - super, ja som odtiaľ objednávala, K2, oblátku s obrázkom aj nejaké vykrajovačky, vždy to prišlo do 3dní 😉 Lalu - mrkni tému v receptoch marcipánové torty, tam sú super videá a rady ako sa s čím robí 😉

Helka - 😒 nepríjemná situácia, kedy sa sťahujete?

mne Verča odišla na výlet do Prahy, vráti sa až v sobotu večer 😢

ajka72
29. okt 2009

diddi tak si na tom približne ako ja aj vekovo, aj muža mladšieho aj detičky skoro rovnako staré 😵 l

diddi
29. okt 2009

ajka ty si ja 😀 ....na skolu som sa dostala v 30...a to som sa dlho,dlho snazila tam dostat-10 rokov,robila som medzitym,odisla vystudovat do ciech-spravit si trochu meno,lebo u nas som musela cakat,kym vystuduju protekcni,az potom som mohla na skolu,v 35 som ju skoncila...v 4.roc. otehotnela- ale chcene,nie nehoda...statnice som robila na reverz- 4 dni po sekcii a posledny rocnik dokoncila a s babatkami....keby mi mamina nepomohla,tak skolu nedokoncim v termine,takze jej velmi,velmi za to dakujem...min.rok som promovala - 1.7. na moje meniny 🙂 ...vtedy promovala aj moja mama,ale pred 36rokmi a poobede sa vydavala za ocina...a ani nevedeli,ze to bude den mojich menin,lebo som nebola v kalendari a taktiez den mojej promocie,ktore moje dievky prespali....mozno aj oni budu v ten den promovat,len prosim nech to nie je o 36 rokov,lebo sa toho nemusim dozit 😒 ......no a 22.7. sme mali svadbu....toto bola chronologia mojej sezony 30-36 😉

adrolka
29. okt 2009

riešime vek? no tak asi vediem... 🙄 mám 36!!! aha to sme dve s Diddi potom 😀 . moj mm je mladší o 4 roky 😀

kiwuska
29. okt 2009

diddi,22.7 sme sa brali aj my🙂 pekny datum vsak🙂?

grmitko
autor
29. okt 2009

baby vy tu ani jedna nevyzerate na viac ako 30 🙂 mne sa ani nechce verit, ze je vas tu tolko nad 30 😉 vyzerate uzasne 🙂

diddi
29. okt 2009

kiwuska,ten najkrajsi 😉 adrolka,aj ty mas 36?...ja som april a ty?

kiwuska
29. okt 2009

diddi a v ktorom roku ste sa brali?🙂

nana77
29. okt 2009

no cafte kocky!
tak sa pridam do statistiky, ja na jar oslavim kristove roky a mm je mladsi o 2 roky 😀

tusim s vynimkou kiwu, wom a lenky sme tu vsetky nad 30???? teda a este zuzka, pokial viem, je pod 30 😀

bobicek5
29. okt 2009

ja som tiez pod 30 😅

diddi
29. okt 2009

aj kili je pod 30, my sme sa brali v 2008....tusim je nas viac,co mame mladsich muzov...a este rovnako,o 2 roky 😀

grmitko
autor
29. okt 2009

ja mam rovnych 30 🙂 a ak sa nemylim lenka ma tesne nad 😝 😝 ale to nechcem bonzovat, lebo vyzera na 16 stale 🙂 🙂

nana77
29. okt 2009

my sme sa brali v 2006 po siedmych rokoch vztahu, a magicky datum 11.11. 🙂 . a pritom to vobec nebolo cielene, myslim ten datum. ked sme sa rozhodli v oktobri, ze sa konecne zoberieme, mm volal na matriku asi takto: dobry den, chcel by som sa ozenit. kedy mate najblizsi volny termin???? 😀
matrikaraka sa rehotala este aj na obrade, jej to pripadalo hrozne mile 😀 . a ona ze 11. novembra o 16.30. tak mm ze ok, tak si nas tam napiste. a potom, ked sme dali tlacit oznamenia, sme si az uvedomili, ze je to taky pekny datum - na jednotku 😀

kiwuska
29. okt 2009

my sme sa brali 22.7. teiz 2007 a na nas sa tiez matrikarky pri obrade strasne rehotali, najprv MM po tom ako povedali ze vymente si prstene zobral svoj a supol si ho na prst, po upozorneni ho zlozil a ten svoj dal mne a do tretice svoj odlozil zobral moj a dal mi ho na prst, sme sa strasne rehotali aj svedkovia aj vsetci sa postavili a tlieskali a ked nam po obrade tie matrikarky blahozelali tak ze nech nam ten humor vydrzi pocas celeho manzelstva🙂

kiwuska
29. okt 2009

boze 2006 sme sa brali🙂🙂🙂

vranka4
29. okt 2009

ahojte žienky 🙂 ,tak tu sa stále rozoberá vek? však či máme 20+ alebo 30+, 35+ stále sme mladé žabky 😀 😀 ,ja sa napríklad pri mojej sladkej 35 cítim občas na 25 😀 😀 a niekedy na 50+ 😝 ,my sme sa s mm brali po 5 rokoch randenia,tento rok sme oslávili 14. výročie+5 rokov randenia,tak to už dlho fičíííme spolu 😕 😕,ale ten čas letí,ani sa mi to veriť nechce 😉
diddi,ty si to pekne všetko postíhala 😉

diddi
29. okt 2009

to je krasny datum 😉 moj muz ma vtedy meniny 🙂 ....my sme si vybrali 22., preto ze ma po cely zivot sprevadza toto cislo: zacala som s jeho polovicou 11- moje narodenie,v BA byvame vo vchode 11,v PN u rodicov som zila do svojej 22 v dome s cislom 22,posled.ms ako som otehotnela bola 22,deti sa narodili 22 a su dve,muz ma meniny 11.11, moja najlepsia starka zomrela 11....vsetky 4 sesternice su narodene 11....takze takto sa nam numerologia pletie do zivota...je to osud,vsetko je dopredu dane, naplanovane

vranka4
29. okt 2009

kiwuska 😀 😀

vranka4
29. okt 2009

diddi,my sme sa tiež brali 22.ale v apríli 1995 😕 😕 ,ja som sa narodila tiež 22.,dvojičky 23..brat 24.,mladšia Lenka 25. a takto by som pohla pokračovať keďže nás je pomerne veeeľa.... 🙂

diddi
29. okt 2009

my sme randili od 1.7.2003...a zas tie cisla 😀 moje meniny,moja promocia,promocia mamy,svadba rodicov 😨

womenne
29. okt 2009

nana ty maš 33??? 😕 ja odpadnem ja by som tipovala 27aj menej teda pošli recept na mladost 🙂

babule nemali ste niektora ten lak nanechyta so zlatimy čiastočkami alebo striebornymi?je to na spevnenie.Je z avonu