Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

margaretka11
29. okt 2009

ale hej, sem-tam sa tu ešte vyskytujem 😀 . Mám sa celkom dobre, prišla k nám prázdninovať aj neter tak je to úplne super 😵

grmitko
autor
29. okt 2009

no marg, to musel byt relax, hrat sa s barbinami, to som uz veeela rokov nerobila 🙂 🙂

astora
29. okt 2009

takze mas pomoc

margaretka11
29. okt 2009

grmi, to si píš, je to také príjemné spomínanie na bezstarostné detstvo 🙂

astora to teda hej, keď sa neter zjaví vo dverách tak ja sa v momente mením na banálneho štatistu a servismana, zabezpečujem základné potreby a zábavu má pod palcom neter 🙂 . Deti ju zbožňujú 😵

astora
29. okt 2009

marg neprovokuj ja ti tak zavidim ale doprajem ti sama viem ake je to super ked mas dakoho s detmi aspon na chvilku

margaretka11
29. okt 2009

a ja ju vlastne tiež zbožňujem..

grmitko
autor
29. okt 2009

marg aj ja zavidim, jasne ze v dobrom 🙂

margaretka11
29. okt 2009

ja nechcem provokovať, ale užívam si to, to hej 😉

astora
29. okt 2009

kurnik ze ja nemam neterku 😠 ale mam aspon zlatu susedku ktora mi pomôze ako sa len da ked môže

margaretka11
29. okt 2009

ja viem, že pri tých našich čibízoch sa každá pomoc zíde 🙂

margaretka11
29. okt 2009

astora no vidíš, ešteže žijú aj zlatí susedia 🙂

astora
29. okt 2009

no to teda hej

margaretka11
29. okt 2009

v dnešnej dobe je to vzácne 🙂

a čo sa týka detí, ja si toto obdobie tak užívam, mrzí ma, že už to končí. Ale deti majú dennodenne také hlody, že sa väčšinou iba usmievam alebo doslova rehocem. To sú neskutočné zážitky. A keď sa spolu rozprávajú, komunikácia na najvyššej úrovni, riešia problémy, to je sila 😀

grmitko
autor
29. okt 2009

astora to aj nasi uz zacinaju a tiez sa vacsinu dna rehlim na nich lebo su uzasni 🙂 🙂 aj dnes nieco take zahlodali, uz neviem co to bolo, ale sulala som sa tu asi 10 minut a oni sa rehotali so mnou 🙂

margaretka11
29. okt 2009

grmi, dnes sa neter nahnevala, že jej nechcú požičať motorku a tak im vraví, že ani ona im nepožičia svoj notebook a teda nech sa s tým ROZLÚČIA, že im ešte niečo požičia. A nato Simonka lakonicky prehodila "čau" a odfrčala na plastovej motorke 😀

alebo Simonko dobehne s obrovským rehotom za mnou do izby a vykrikuje "ja mám veľký problém" a behá dokolečka, stále to opakuje a smeje sa 😀

grmitko
autor
29. okt 2009

marg 😀 😀 😀 simonka je sikulka 🙂 jeeej ozaj, zelame im k zajtrajsim meninam vsetko naj naj naj, ak by som zajtra mala vypadok pamate 😉 😀 😀 😀 😀
a to mam problem funguje aj u nas, ked sa napriklad obuvaju a nedari sa im, tak pridu, a zacnu sa usmievat, ze mami mame problem 🙂

margaretka11
29. okt 2009

ďakujem 😵 😵 😵 . Ono tie plastové motorky mali byť práve na meniny, ale poznáš to, dlho bolo škaredé počasie, potom sa na pár dní vyčasilo a tak som manžela prehovorila, aby sme deti obdarovali skôr lebo ktovie ako dlho to krásne počasie vydrží. A oplatilo sa, jednak sa počasie pokazilo a jednak kvôli pohľadu na šťastné deti, skoro zbesneli od radosti 😵

lalupa
29. okt 2009

ahojte

vy ne taku statistiku ste sem nahodili 😀 😀 , to ja jedina mam stareho chlapa???

lumi, ty si ina dracica 😉

diddi, pacia sa mi vase cisla 😉

aji, kde ste sa tak dobre najedli?

aj ja mam doma certice, dnes som sa vonku za ne aj hanbila, neviem, ci su este v rekonvalescencii alebo je to typicky vzdor, no svine choroby vsetko dobre pokazia 😠

grmitko
autor
29. okt 2009

lalu aj moj muz je odo mna starsi, o 2 roky necele 🙂

margaretka11
29. okt 2009

lalu so vzdorovitými deťmi máme skúsenosti všetky, vtedy ma ide trafiť 😠 . Enem ja teraz doma zvyknem počítať do tri, celkom to na drobcov funguje, nechcú počuť tri lebo potom prichádzajú sankcie, väčšinou vo forme zhabania inkriminovaných hračiek alebo núteného zahĺbenia sa do vlastných myšlienok, t.j. odnesiem do postieľok a tam im prehovorím do svedomia a potom ich chvíľu nechám s tým svedomím v jednej miestnosti 😀

katullka
29. okt 2009

Marg, vsetko najlepsie Simonke k dnesnym meninkam!!!! 😵

Lumi este som sa chcela davnejsie vyjadrit k tym vaham, co si pisala, ze mali drobci naposledy, aj nasi vazia presne tak isto, cca 10,6 a 9,9kg a to mame 22mes, takze urcite nemate nizku vahu 😅 . No a nas Samko bude mat 10kg asi az v 3rokoch, ked bude jest, tak ako je ☹ .

Baby, pozerali ste ordinaciu? 😢

zuzka.25
30. okt 2009

ahojte

simoncatam zelame vsetko najsamlepsie 🙂) mne sa vo februári narodí krstňa, tiež to bude Simie 🙂

kati, ano, ja som pozerala ordinaciu, no zas brutal :(

ja som bola vcera na vybrati znamienka, bala som sa strasne, ale nakoniec ma to nebolelo, akurat z toho strachu a stresu mi prislo zle pocas zakroku, no kebyze nelezim, tak odpadnem 🙂 ale uz je fajn, akurat ma to teraz trosku boli a taha, takze idem v setriacom rezime s detmi (vzhladom k tomu, ze musim varit, upratovat, prat 😀, tak asi na nejake moc setrenie nedojde)

tak idem na to, pekny den

lenkamt
30. okt 2009

ahojte 🙂

Margarétka - detičkám posielame božteky - všetko najlepšie 😵

čo bolo v ordinácii???? 😕

ajka72
30. okt 2009

lalu boli sme u kohuta a mali celkom dobrý výber 😀 a potom na kávičke a mojite kde sme to mali zadara 😀 na Kováčskej hneď ako sme vyšli z tej uličky kde je Kohut

menínovým oslavencom prajem všetko najlepšie 😵 😵 😵

womenne
30. okt 2009

zuzi čau fakt to nebolelo?lebo ja sa tiež chem objednat a mam strach.

joj mne je tak špatne som tajne dufala že tie čipky mi pomožu ale prd je mi horšie,mam silnejšiu a ktomurišla skor čo sa nestalo od mojich 17rokoch 🙄 takže taletky to istia pojdem si predpisat anti.idem s malymi k lekarke na kontrolu

kiwuska
30. okt 2009

ahojte, mne vyberali znamienka takto pred rokom, dve na chrbate, tiez to nebolelo vobec ale tiez som skoro odpadla ,lebo som sa bala a mne nerobi dobre ta anesteza:( ale inak to bolo v poho za pol hodku hotovo, a sla som domov, jedine minus je ze som sa tiez natahovala dost skoro s detmi a tym padom ze na chrbate sa to stale natahovalo tam mam taku vacsiu jazvu aj sa to dlho hojilo ale uz je to ok🙂

margaretka11
30. okt 2009

Ahojte 🙂

ďakujem za všetky gratulácie, nesmierne ste ma potešili 😵 😵 😵

kiwuska
30. okt 2009

... a samozrejme aj sa pripajam ku gratulaciam🙂!!!!!!

margaretka11
30. okt 2009

ďakujem kiwuska 😵

womenne
30. okt 2009

aj ym sa pripajame všetkym Simonkam všetko najlepšie aj Šimonkom mame tu take meno?už enmam prehlad.

sme boli na kontrolu 4 pred nami sakra dufam že maly nič nechytia už su zdravy ešte trolinku červene hrdielko ale už lepšie.pytala som sa na toho psychologa a vraj on mi stym enpomože tak ja už neviem sakra,mame to ignorovat a iadne ustupovanie vraj je to len obdobie vzdoru 😖