Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
17. nov 2009

Deniska krrrasne fotecky si pridala 😵 😵 😵 😵 zlaticka krasne 😵 😵

katullka
17. nov 2009

Aha, tak uz si to zapamatam 😉
A z tej alergologie uz mate nejaky vysledok, viem, ze Ty si pisala, ze mas nove lieky, ale bola si aj s chlapcami, ci nie?

grmitko
autor
17. nov 2009

s nimi ideme az v januari, skor nebol termin

katullka
17. nov 2009

Sasi, uz som si spomenula, ze si spominala ten januar. A kam s nimi ides? Ja som bola na Haydukovej, my budeme mat az na konci novembra vysledok, tak som zvedava.
A Leusko a Domko su velke sikulky a mne sa na nich najviac paci, ze su vzdy taki vysmiati ako slniecka
😵

katullka
17. nov 2009

Dobru nocku, balim to, idem haji, pa pa.

grmitko
autor
17. nov 2009

ideme na Bajzovu, ku Kovacovej, ona bola moja detska lekarka este 🙂 🙂 potom sa zacala specializovat na imunoalergo 🙂 tak som zvedava aka bude

lilinka76
17. nov 2009

Ahojte baby,

mna posledne dni nasi chalani tak jeduju, ze nic nerobim, iba na nich vrieskam... Uz sa mi to niekedy vymyka spod kontroly. Ako sa ukludnujete, ked Vas vytocia do nepricetnosti?

Didi, dik za link, to ja som hladala rozpravky.

Mima, drzim palce, nech vsetko mate co najskor za sebou, aby si bola aj s babatkom pri dvojickach.

A viac si nepamatam, na co som chcela reagovat.

... aha, uz viem... Lalu, srandujs, ze psychicka hygiena - posedenie s priatelmi pri kave, vinku a pod??? To u nas uz 20 mesiacov nehrozi... 😝

grmitko
autor
17. nov 2009

lilinka ja sa uz neviem ukludnit, vzdy na nich navrestim ked ma vytocia do nepricetna a potom sa im ospravedlnujem, v poslednej dobe som nejaka nervna stale, neviem preco ale uz to ide na nervy aj mne ☹ ☹ a nie som na to nijako hrda ☹ ☹

lilinka76
17. nov 2009

To nie som ani ja, ale uz mi to prelieza cez hlavu...

Nani, chcela som Ti napisat, ze ja som podobny pripad ako ty - to na margo toho, co si pisala babam v Tehotenstve, ako si si o 4. hodine isla so slzami na novorodenencke pre chlapcov, lebo si mala vycitky, ze si krkavcia mama.

Ja som mala pri sebe iba jedneho, druhy bol na JIS-ke a ked mi opuchli nohy a bola som K.O. poprosila som jednu zlatu zenusku sestricku nech si ho vezmu k sebe. A tiez som si sla pre neho, ale sestricka spala, tak som si ho "neukradla", aby sa rano nezlakla, ze jej chyba jeden novorodenec.

Idem uz spat.

Dobru vsetkym maminam aj detickam...

zefa
17. nov 2009

ahojte dvojmamky

k rozprávaniu...náš najstarší synovec nerozprával skoro do 3 rok.....môj MM na to hovoril,že" keď nie je o čom hovoriť,tak načo si bude ústa drať" 😀 a potom ako keby uťal rovno začal aj s r..všetko pekne čisto...každé je iné..a potom keď začnú , tak sme radi ,že je chvíľu ticho 😉 ..ja hovorím,že každe baby to má "naprogramované čo a kedy"

katullka 😀 😀 😀 ..moja mama mi pripomenula,že ja som si občas dávala hovienkové masky 😀 😀 ,takže preventívne deti ja rovno učím na veľký záchod..ak chcú obaja naraz musí jeden počkať..sparťanská výchova(ale taká je aj realita v živote)nočník len v krajnej núdzi

babuľky poradíte mi ? objednali sme deťom veľké postielky a chceme im vymaľovať izbu..my sa však moc nevieme dohodnúť na farbe..dávno pred narodením detí sme kúpili detskú izbu(chodili k nám iné deti)..takže je bledomodrý koberec aj nábytok je farba jelša a bledomodrá jelša...neakceptujem červenú akýkoľvek odtieň...som v znamení býka a fakt neznášam červenú 🙂 😉 ..vopred ďakujem

grmitko
autor
17. nov 2009

zefa ja by som dala svetlozltu, alebo svetlozelenu, ja som tiez byt a tiez cervenu vooobec nemusim a a ani bielu, to nie su moje farby 🙂 🙂

grmitko
autor
17. nov 2009

a nasi tiez chodili od zaciatku na velky zachod, nocnik mame len pre pripad ze im treba obom naraz a neda sa to uz vydrzat 😉

grmitko
autor
17. nov 2009

alebo este taku jemne oranzovu, skor marhulovu by som si k tomu vedela predstavit 🙂

grmitko
autor
17. nov 2009

a uz idem spat 😀 😀 😀 😀 ked si tu tak pekne sama pisem 😀 😀 😀
bru nocku a sladke sny vsetkym detickam a ich maminkam 🙂

lalupa
17. nov 2009

mima, no krasne, to s dvojkami do 40tt asi nie je bezna vec,ze??? pekne oddychuj,aj ked asi myslienky a bruscho nepustia,ale zide sa kazda minutka a myslime na teba vsetci intenzivne!!!

diddi, presne takto spinkame aj my

dnes zaspali po hadke typu,ci je bubak,ci nie, uz po sebe skoro kricali,ze uz prestan, maminka povedala,ze bubak nie je!!! tie ich kecy 😀 a starsia zavesila, ze jej segra je cheeky 😀 , lebo to vkuse hovorim
moja mala panovacna, netrpezliva bambula vrieskajuca 😅

lili, aj ja sa snazim, ale nakoniec vrieskam a este dam aj po riti, maju smolu,ze uz nemaju plienky, lebo toto uz aj boli,ale provokuju,pokial s a nieco vazne nestane??? kho to bude viac boliet? no jasne,ze mna a budem si nieco do konca zivota vycitat??? nie, radsej byt prisna, uvrieskana a dat po zadocku,ale mat kontrolu a respekt najma v obdobi vzdoru

kati, cikus story my nastastie klop klop, aj to nestiham niekedy oba nocnicky vyliat, tak sa stane,ze cikaju dva krat...ale urcite ich to uz cochvila napadne, vymyselnicky moje nezbedne

super su cesty autom, hulakaju mi zozadu,ze ''mami, mozeme ist, mame zelenu'' 😀

mala mi dnes vratila,ked som na nu kricala, ze ''maminka,uz prestan jacat, mna to uz nebavi'' a taaak sa zachsichtila,ze som sa musela otocit 😀 😀 😀

zefi, neporadim, netusim ☹

juj lili a predstav si k tomuto vsetkemu hroznemu a uvrieskanemu- mna cakajucu menzes, normalne mam divne chute, vsetko mi smrdi, vadi, manza vravi,ze som nebezpecna 😀 , napuchnuta, proste vrazedna kombinacia 😀

zase tolko hodin??? 😠 😠 😠
tak dobru nocku 😉

grmitko
autor
17. nov 2009

lalu aj nasi mi hovoria, mami mozes, zelena a tiez minule na mna navrestali spat, ze ty po mne prestan vrestat a tiez taky dolezity ksichtik hodili

lumah
18. nov 2009

dobré ránko maminy, teda vy nemôžete v noci spávať alebo čo? 😀
katullka 😀 😀 s tým nnočníkom...
grmitko náš Dado tiež už behá po schodoch sám-ale zatiaľ len smerom hore, dole ho radšej ešte istím, aj keď jeden schod- aj vysoký zlezie pekne-ale nebudem riskovať radšej. On je veľmi odvážny a rýchlo sa učí. Filipko má na všetko čaaaas, však aj je medzi nimi niekolkomesačný rozdiel v začatí chodenia.

lumah
18. nov 2009

lalu mimi čaká len jedno teraz 😀 , dvojky už má. 😝

lumah
18. nov 2009

zinuska keď hovoríš o tej záľube v zbieraní kamienkov, tak to je aj davidova záľuba, okrem nich ešte špaky miluje zbierať a vrchnáčiky z PET fliaš. 😝

mima595
18. nov 2009

Lumi - dik, že si sa ma "zastala" 😀 - 2 x 2 deti - no neviem, neviem 😀 😀
este brazdim net - už som volala rano MM, ako to zvladli, takže uuuuuuuuuuuplne v pohode, nechape, preco ja tak stresujem 😉 - budiček o 6. - o 6.45 v skolke, aj stihol prist normalne na cas do prace 😀 😀 - proste asi fakt zavedie vojenský režim - teda aspon ja dufam, 😀 😀 , že kým prídem domov, tak budu pocuvat jedna basen 😉 😉

ajka72
18. nov 2009

lalu aj moje mi na semafore v aute hovoria zelená možme ísť červená stáť a minule sa hrali na semafor, chodoili s takými ťahacími psíkmi, tie pred prahom dverí vzali pod pazuchu a zastali a pozerali hore že ako čakaju na zeleného panáčika a potom povedali že už je zelený a obe sa pohli a išli ďalej ja som len čumela 😅

a tiež ke´d zvýšim hlas na ne tak ma upozorňuju aby som nekričala

stupidq6
18. nov 2009

Ahojte 🙂 mňe malé baby spia veľký su ešte v škole asi o hodinku prídu dnes robím len parené buchty a ideme do Žiliny na návštevu cestou sa stavíme v Martine niečo kúpiť deckam kamarátky 🙂 sa teším ma novorodeniatko domka 😵 😵 😵 😵

zefa
18. nov 2009

stupid aj ja by som sa tešila do nového domu a ešte aj s bábetkom 🙂 a smiem vedieť kde si sa rozhodla rodiť? v MT alebo už v ZA

lumah
18. nov 2009

mimka veru asi by ma piclo s 2x2 😅 . Muž mi hovoril, že v Londýne jeho kamarát videl kočík pre štvoričky-dva vedľa seba a vyššie za nimi ďalšie dva. 😝 To už je skoro mikrobusm nie? 😀

womenne
18. nov 2009

čauky ja som prave došlaz rehabky a som naštvana ale iba trošku 😝 som mala ist do bazena a čakam ja tapa na tu sktorou cvičim a to som mala ist k druhej ale to mi už nikto nepovedal tak som zaseprepasla idem až v piatok a potom až v decembri 🙄 ale musim vychvalit perličkovy kupel je fakt užasny.

Ja som dnesmala taky volny den iba rano som bola so Sebkom v nemocke na kontrolu pipika ešte mu to troška pretiahol ale ma to pekne tak ešte mačat tyžden a potom už len pretaovat som rada.potom sme šli na kafe a dala som si aj zazvorovy čaj no perfiš som to nikdy nepila...čakam kym sa decka vyspia a ideme na ihrisko slnko krasne svieti 😵 😵

yasminapo
18. nov 2009

ahojte kocky ako sa mate? myslim casto na vas ale nechodim tu, obcas len si vas precitat....drzte sa 😉 moji M&M nic moc opat chori...kazdy mesiac od septembra choroba teraz mame tretie atb za tri mesiace... ☹

lumah
18. nov 2009

yasminka ahooooj! Už ťa tu spomínali maminy. 🙂 Tak nech ste rýchlo zdraví!!!!

katarinka123
18. nov 2009

stupido mozem sa ta opyta?ty si mala 2 krat po sebe dvojky?

grmitko
autor
18. nov 2009

yasmi ahoooj, to ma mrzi, ze ste tak casto chori ☹ ☹ chlapcom rychle uzdravenie, a som velmi rada ze si sa ozvala 🙂

mimus no vidis ked prides domov budes mat doma vojensku zakladnu, ale ti bude dobre, uz budes iba velit 😀 😀 😀

mima595
18. nov 2009

tak som zistovala situaciu doma - pozaraju Madagaskar - lebo vcera stihli iba koniec, tak dnes pozeraju od zaciatku 🙂
deti boli posledne v skolke, MAtus bol akurat na WC, ked po nich prisiel MM, a ked pocul BAsku kricat Tati, Tati, tak utekal y WC, ani teplaky a pancuchy si nechcel natiahnut 😉
a že vraj v skolke bolo 9 deti, tak dufam, že ju na buduci tyzden nezavru