Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lenkamt
22. nov 2009

Diddi - ten posledný tvoj príspevok je tam super 😀 napíš im že berieme jeden rodičák ako ony čiže sme diskriminované tým a kým nepredáme malé vecičky tak nemáme na nové, takže by nám mohli dať aspoň ony nejakú výhodu 😀

lumah
22. nov 2009

nani, tak sme presťahovali postielky od seba v spálmi-každý máme jedného vedľa postele, no som zvedavá na tú noc 😝 😅 .
diddi idem si to prečítať.

lumah
22. nov 2009

diddi prispela som tam aj ja, mňa zas štvú s tým písaním veľkých písmen.
Bože baby videli ste v správach o tej SNV-ako tam zomrela maminka s bábatkom? Hrozné! ☹

grmitko
autor
22. nov 2009

lumi videla som to, to je urcite zanedbanie zravotnej starostlivosti a je to hrozne ☹ ☹ ☹ ☹

diddi
22. nov 2009

no to je sila!!!!....z pozicie moci robit to co robia...to len primitivi dokazu

lilinka76
22. nov 2009

Ahojte, tak zareagujem, na co si spomeniem, lebo som Vas len teraz docitala...

Vieruna, ja dodnes krmim deti z jedneho tanierika s jednou lyzickou, sami este neskusaju... Asi im uz zacnem davat aspon kremiky papat samym...

Mimka, gratulka k Vladkovi, prajeme vela zdravia a stastia celej rodinke. 😵 😵 😵

To v Spišskej je hrozne, ja odtial pochadzam...

Didi, alebo aj ine, kde mam hladat to "Nespokojnost s MK"??? Inak, aj mne uz stopli inzeraty. Baby, kde sa Vam najlepsie dari predavat, na akom inzertnom portali???

Nas uz v utorok definitivne caka ta nemocnica, este zajtra pediatricke vysetrenie, ci je drobcek zdravucky a snad vo stvrtok budeme doma aj s "vajkami v miesku". Ale strasne sa bojim, aj za neho.

A este add hracky: My musime najnovsie nasim kupovat uuuuuuuuuuuuuplne rovnake, lebo ak je aj farba ina, tak to je kriku, ze na to nemam nervy.

diddi
22. nov 2009

lilinka, mne na babybazare....nespokojnost s mk hladaj v sekcii modry konik

grmitko
autor
22. nov 2009

lili aj mne na babybazare sa najlepsie predava 🙂 🙂
k operacii drzime paste, nech ste uz doma a mate to za sebou 🙂

lumah
22. nov 2009

lilinka mne na mimibazare v aukciách.
No mne vymazali tiež niekoľko inzerátov a to len kvoli takej hlúposti ako je písanie veľkých písmen-napr. pri písaní značky si to ani neuvedomím, napísala som H&M, veď je smiešne písať H&m nie?

diddi
22. nov 2009

lumi, ale toto tak na mk nebyvalo...taketo admins tu neboli, asi by to malo byt platene, aspon by sa inak prezetovali...inac, verim tomu, ze mi tu zmazu prispevky, ze ich urazam...a to, ze oni mna urazia, to musim prezut

nana77
22. nov 2009

lumi, no tak to som zvedava, aka bude noc. ale keby aj horsie spinkali, vydrzte, oni si zvyknu a potom sa uz nebudu navzajom rusit 😉 , teda aspon si myslim 😅

lili, budem na vas mysliet v utotok. neboj sa, vsetko dobre dopadne. bud statocna, aby malicky necitil tvoju nervozitu. aj ked viem, ze to bude tazke, este to mam v zivej pamati... 😔 😔 😔 .

diddi, asi nic nevyhadas. akoze mozu mat pravidla, to je ok. ale stacilo by trosku chciet a dali by sa zmenit. vyjst cloveku v ustrety. mozno, ked niektora z nich bude mat dvojicky a pochopi, o com to je, tak potom ich mozno upravia.... pricom ked sa to tak vezme, cim viac ludi na sa mk registruje, a prispieva, tym lepsie sa im musi predavat reklama, no nie? tak by im potom malo zalezat na kazdom jednom... teda ak predpokladam spravne, ze ta reklama je platena...

lumah
22. nov 2009

diddi tak ma napadlo, že však ani na babybazare to nie je platené-teda to základné inzerovanie a nikto ťa tam nebuzeruje za to, kam si to dáš.
nanuška budem referovať, ako to spanie dopadlo, máš pravdu, skúsime vydržať, veď nemôžeme donekonečna sťahovať Dada do obývačky. Najhoršie je, keď sa niektorý nahlas rozplače odrazu a nedá sa utíšiť. To určite zobudí aj toho druhého.

lilinka76
22. nov 2009

Baby, dik za podporu, v utorok nastupujeme, v stredu zakrok a vo stvrtok dufam domov.

Idem opat na Gotta

lumah
22. nov 2009

Zlatý je ten Gott. 😀

diddi
22. nov 2009

jasne, ze tie zakladne nie su na babybazare platene...ale predsa ja som zamerne neporusovala...v dobrom mysleni som to inzertovala aj u nas, v dvojickach...a myslela som si,ze motyka vystreli aj napr. v postielkach....ved tam nejde o par euro...ale to fakt pochopia keby mali dvojicky a viac

lumah
22. nov 2009

Bendík mal trému z Gotta. 😀

diddi
22. nov 2009

to je u Gotta doma?...dokelu, dobry domcek

lumah
22. nov 2009

diddi každopádne to preháňajú pri tom inzerovaní. Už kašli na nich a nekaz si pleť, nestojí to za to.

juliagregor
22. nov 2009

Ahojte dievčatá,
chcem kúpiť golfky, poradíte mi? 🙂 Dobré za málo peňazí. Dik

astora
22. nov 2009

diddi nerozculuj sa nestoja za to daj si inzeraty na inu stranku skor mam pocit ze su radi ak im daka inzerujuca odide ako by sa tesili ze ma o MK niekto zaujem niekedy ma tu dokazu tak vytocit s tymi trapnymi poznamkami k mazaniu inzeratov ze sem uz ani moc nechodim stejnak som cez tuto stranku este hadam nic nepredala skus ine stranky je ich dost a skôr predas

diddi
22. nov 2009

julia, my mame tie modre-disney speed duo, len mi na nich vadi, ze nemaju madlo

nana77
22. nov 2009

hmmm, fakt super super domcek ma gottik 🙂

juliagregor, poslala som ti ip 🙂

zefa
22. nov 2009

ahojte babuľky

diddi...mne raz zmazali album bo som si dovolila na 10min dať odfotené veci pre kámošku čo som jej chcela zobrať predať..sme sa mali stretnúť..a ona nemá net doma..bola na chvíľu pripojená v robote...ale že som v zápätí našla na ploche očividne inzerujúcu babu cez album to ju nesr...škoda reči
mne sa najlepšie darí cez mamaaja,casopismamina,dieta,cez mimibazár sa mi ešte nič nezadarilo 😒

my spíme takto..ja s deťmi v ich izbe na rozkladacej posteli ako má lenkina Verča v izbe..a cez víkend má službu MM a v utorok tiež..ja som potom v spálni...máme oddelené spálne 😀 😀 😀 no nebude to naveky bo nám sa neosvedčilo spať v spálni a chodiť každú chvíľu do izby...snád to pôjde ked dovezú veľké postele 😉 ked nie ešte vydržíme

lili držím palce..a fakt bud čo najviac kľudná,lebo deti to veľmo cítia..ja som bola so Samkom už 2x v nemocke a 1x sa moja nervozita podpísala na zlých výsledkoch..a on bol v kuse na mojich rukách od strachu..jedna krava sestrička tam bola,tak to kôli nej

lumah
22. nov 2009

baby sme na stránke č. 500 😉

diddi
22. nov 2009

lumi, to chce flasu 😉

lumah
22. nov 2009

Otvoríme šampus? 😀

adrolka
22. nov 2009

toto superstarovské kolo je bohovskééé, Gott je gentleman,sympatický, milý..hoci doteraz som ho e-e (teda jeho pesničky e-e, len 3ríšky som mňamm) a konečne sa mi podarilo stiahnuť od Bendiga dám delovou ránu, ten xalan to tak zaspieval, že som mala husiu 😀
ja tu pre istotu vôbec neinzerujem, vôbec sa v tom nevyznám sa priznám a podľa tohto čo sa tu deje ani nebudem.

lilli, držím palce na tú operáciu!!!!

lumah
22. nov 2009

adrolka súhlas so všetkým, čo si tu napísala o SS. 😉

lumah
22. nov 2009

baby kde ste to tu mám ten šampus otvárať sama? 😝

zuzka.25
22. nov 2009

čaute babule... ja dnes až takto neskoro idem, mám hnusnú depresívnu náladu, moja najkamoška dnes potratila, pred chvíľou bola na sále... som z toho vedľa, nemôžem uveriť a vrátilo ma to v čase späť o 4 roky, keď som aj ja potratila... no nič, nebudem vám tu kaziť náladu, všetkých zdravím a lili, držím palce!!!!! ozvi sa potom, ako ste dopadli